eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 01:02
Öte yandan Eskişehirspor yabancı bir forvet ile de bombayı patlatmayı hedefliyor. Adı sır gibi saklanan forvet için kesenin ağzını ciddi şekilde açacağa benzeyen Eskişehirspor’un bu futbolcuyu kadrosuna katmak için tek engel ise yine Alman teknik adam.
http://www.sonhaber.com.tr/haber/14886/transfer-bilmecesi.html
Yönetim bombayı patlatacakmışta tek engel hocaymış :) Buna kim inanır Allah aşkına . Yönetim aklınca taraftarı kandırdığını zannediyor kötü gidişte aslında biz bombaları patlatacaktıkta hoca istemediye getirecekler işi ama bu palavrayı kimse yemez . Şu an takım ligte rahat konumda olsa kimse bu kadar ısrarcı olmazdı şahsen benim içinde önemli olan ilk aşamada kulübün mali durumunun düzelmesi takımdan Avrupa falan beklemiyorum . Ama kimsede takımın ligte kalma savaşı vermesine razı olmaz . Ne kadar sıkıntılı bir süreçten geçsekte en azından ilk 8'e kalacak kadar bir kadronun olması lazım . Transfer meraklısı değiliz sadece eksikler giderilsin diyoruz ama yönetim ne yazıkki inatla takımı güçlendirmiyor .
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 01:13
Haberi okurken heycanlandin bomba forvet derkennnn... Nolur başkanım skibbeyi ikna edin Gece gece iyi guldurdu bu haber Allah bilir o bomba da bizim antreman daki gurbetci Emre Guraldir
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 09:46
forvet almayın aman haa!...
gidin toko gibi adamlar alın, o bölgede adamımız yoktu tokoyu almakla çok güzel iş becerdiniz. hürriyet, aytaç,lawal kötü oyuncular zaten...
peki mori bugün sakatlansa (iyi bir golcümü o da tartışılır) kim oynayacak?
ömer sakat, andaç yetersiz (yetişmesi lazım) onur her maç yedek...
peki gol (leri) kim atacak?
skibbe isstemiyor neden istemiyor? sezgin  gol atmasa 2-1 yenilecektik. o zaman koşa koşa forvetmi alacaktınız...

BAŞKAN, HERŞEYDE TEK BENİM DİYORSUN... GİT FORVET AL YETER ARTIK.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 10:02
Orta sahanın ortasına düz adam pas versin çekilsin o tarz bir oyuncu birde ön libero alırız umarım.Ouch

Aman yanlışlıkla forvet'e ,kanatlar'a ,stoper transfer yapmayın.
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 10:23
Bu bomba Kuranyi olmasın. (Sadece tahmin)
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 10:40
Alıntı yapılan faust

Alıntı yapılan nkÜnieses

Mustafa yumlunun 3 yıl önce falan bizim mactan sonra küfürlu paylaşim yaptığıni hatırliyorum sanki. O adam buraya gelmesin zamanın da bize şikeci diyip küfür eden adam

Mustafa Yumlu şu an Trabzon kulübü tarafından Gaziantep maçında şike yaptığı düşünüldüğü için kadro dışı bırakıldı.Hem dediğiniz nedenlerle hem de bu nedenle alınması yanlış olur.
o zaman kesin YUMLU alınacak
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 10:56
Alıntı yapılan ES_Kadir

Öte yandan Eskişehirspor yabancı bir forvet ile de bombayı patlatmayı hedefliyor. Adı sır gibi saklanan forvet için kesenin ağzını ciddi şekilde açacağa benzeyen Eskişehirspor’un bu futbolcuyu kadrosuna katmak için tek engel ise yine Alman teknik adam.
http://www.sonhaber.com.tr/haber/14886/transfer-bilmecesi.html
Yönetim bombayı patlatacakmışta tek engel hocaymış :) Buna kim inanır Allah aşkına . Yönetim aklınca taraftarı kandırdığını zannediyor kötü gidişte aslında biz bombaları patlatacaktıkta hoca istemediye getirecekler işi ama bu palavrayı kimse yemez . Şu an takım ligte rahat konumda olsa kimse bu kadar ısrarcı olmazdı şahsen benim içinde önemli olan ilk aşamada kulübün mali durumunun düzelmesi takımdan Avrupa falan beklemiyorum . Ama kimsede takımın ligte kalma savaşı vermesine razı olmaz . Ne kadar sıkıntılı bir süreçten geçsekte en azından ilk 8'e kalacak kadar bir kadronun olması lazım . Transfer meraklısı değiliz sadece eksikler giderilsin diyoruz ama yönetim ne yazıkki inatla takımı güçlendirmiyor .

Hani görmüşsünüzdür böyle babanneler filan para verirken bir gösünden cıkardıgı keselerde para verirlerdi Mesuttada ondan var galiba onu azını açmıştır adam o keseyle gidiyor transfer yapmaya
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 11:16
Alıntı yapılan marcus

Dün Rıdvan Ntv de dedıkı en önemli deplasmanlar dedı bızı saymadı sonra eskişehir bu sene kume dusmesı yuksek takımlardan dedı bizi bu yavşagın azına sakız yapanlar utansınn

Rıdvan Önce Şike İle Aldıkları Şampiyonluk Hakkında Konuşsun Eskişehirspor'un Düşüp, Kalacağı Ona mı Kalmış, Sen Çok Daha Haklısın Bu Şikeci Deyy...ların Diline Düşürenler Utansın Bizi ... Angry 

Yaradan Aşkına Birisi Söylesin Bi Toko Diye Adam Aldılar Göztepe'ye Gönderdikleri Hasan Hüseyin Bu Toko'ya 100 Basmazsa Bana da Yazıklar Olsun; Yönetiminde Hakkını Vermek Lazım Toko Transferinde Bonservis Bedeli Yoktur 100.000 Euro Falan da Oynar Senelik Adı Başkan Transfer Yaptı  Olur  ....

Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 11:24
skibbenin takımı defansif oynatacağı belli oldu.bu durumda kontratağa hızlı çıkabilecek sprinter bir oyuncuya ihtiyaç var. diarra ,emenike vb. gibi bir oyuncu almalıyız.akhisar maçında bu mevkide oynayan onur bu anlayış için yavaş ve ağır kalmıştır.
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 12:01
Lakabı şeytan olan bir dallamadan hayır beklemek elbette hayal olur...Anca televizyonda lak lak konuşur beyefendi oyunculuğunun yarısı sakatlıkla geçti teknik direktörlüğü deseniz malum...Kendisini adam yokluğu yaşanan gelenden 8 gidenden 8 gol yenilen ülke futbolu adına dibe vurmuş bir dönemde hızıyla ön plana çıkmış artistin teki maçın yarısını koşarak yarısını yerde kıvranarak geçirirdi beyefendi...Şimdi millete ahkam kesiyor yanlı yaklaşımı ve olmayan aklıyla adam takım beğenmiyor...Artist...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır