eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atiso Liste gör
Deneyimli Yazar

Atilla
Yer: ANTALYA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 10:53
Alıntı yapılan alpaybirsen

mori haricinde forvet yok...ömer sakatmirkan zaten yazmaya gerek yok.peki mori de sakatlanırsa golü kim atacak? taraftar o zaman golleri mesut a atar.

Bizde golleri zaten hep başkanlar atıyor.
Bööğğğkkk başgan Halil ağanın attığı gollerle süper likte süper duruma geldik. Şimdide yeni başkanda ısındı. Goller yeni başgandandan geliyor.

Nazar değmesin. Golcü başkanlarımıza
TEK BÜYÜK ES-ES          HER YERDE ES-ES          ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
selamiy26 Liste gör
Yazar

Selami Yangın
Yer: Rize
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 10:57
Serdar Gürler de büyük ihtimalle Çaykur Rizespor'da. Dün Rize'de gittiğim restoranda futbolcu yöneticilerle bir araya geldi ve el sıkıştı. Rakiplerimiz yerinde durmayarak takımlarının üzerine eklemeler (revizyonlar) yaptılar, bizse elimizdeki takımı daha da silerek (Erman Kılıç, Erkan Zengin, Hasan Hüseyin Acar ve ihtimal gidecekler) revizyon yürütmekteyiz, takımın üzerine ekleme yapıldı diyenler var aranızda, hele bir izleyelim ondan sonra karar verelim asmayalım kesmeyelim diyorsunuz ancak bulunduğumuz konum maalesef yenileri izleyip de onların iyi bir seviyeye gelmesi için fırsat vermek üzere uygun değil. Yönetimin asla bir stratejisinin, plan ve programının olmadığını ya da varsa sağlıklı biçimde işletemediğini düşünmekteyim. Sanıyorum ki bu kadro ile ligde kalacağımızı ve başarı yakalayacağımızı düşünüyorlar, bazı taraftarlarımız da böyle düşünüyor olabilir, buna karşın ilk yarıda tamam bazı maçlar da şanssızlıklar yaşandı ama bu karşılaşılan şanssızlıklar her maçta mı olur, hayır artık takıma olan inancımı sorgular duruma geldim, istikrarsız asla önümüzdeki maç ne yapabileceğini kestiremediğim kapalı kutu bir takım, çünkü iyi oyunla biz bu maçı alırız diyemiyorum, Trabzon'da 4-1 aldığımız maça da bu anlayıştan dolayı gidemedim, utanç duyuyorum, rezillik, beni gurbette soğuttular, Eskişehir'deki babamı, hemşehrilerimi ve tüm Es-Es severleri soğuttular, yazık çok yazık hakkım helal değil bu duruma düşüren yönetimlere (eski ve yeni)...
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 11:49
Alıntı yapılan alpaybirsen

mori haricinde forvet yok...ömer sakatmirkan zaten yazmaya gerek yok.peki mori de sakatlanırsa golü kim atacak? taraftar o zaman golleri mesut a atar.

Bakın yazıyorum.Emre tam anlamıyla formunu bulsun ömer+mori yi katlar.Yeterki topu 18 civarları buluşturun bu çocukla.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
26albatros Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 11:56
Kaçırmayalım Batuhan İşçileri. Dede'den sonra, yıllarca sol bekte sıkıntı çekmeyeceğimiz maçlar izleyelim tekrar.
Yukarı
sheva37 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 13:06
Şu Batuhanı alın,bi de aytaç ve lawali takımda tutun yeter.
KALSADA SON NEFES ÖLÜMÜNE ES-ES
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 13:13
Alıntı yapılan eseslifirat

Bu takımın acil transfere ihtiyacı olan bölgeleri sağ bek ve sol bek pozisyonlarıdır. Diğer bölgeler takım içerisinde halledilebilir.  Eğer bu takım ilk devre saçma sapan goller yiyip çok puanlar kaybettiyse en önemli sebebi beklerinin yetersiz oluşudur... 
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 14:23
Alıntı yapılan turkkartal

Alıntı yapılan eseslifirat

Bu takımın acil transfere ihtiyacı olan bölgeleri sağ bek ve sol bek pozisyonlarıdır. Diğer bölgeler takım içerisinde halledilebilir.  Eğer bu takım ilk devre saçma sapan goller yiyip çok puanlar kaybettiyse en önemli sebebi beklerinin yetersiz oluşudur... 

Çok doğru.
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 14:40
transfer yapılacakmı girişimler varmı yoksa bu şekilde transfer dönemi kapandımı?
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 15:07
Küme düşmemeye oynayacağımız artık aşikar... Böyle bir durumda alınacak 3 puan bile çok hayati(Ts deplasmanından alınan 3 puan bizi düşme hattının üstünde tuttu)... Bu bakımdan Akhisar maçı bizim için çok önemli... Transferlerin bu maç öncesine yetiştirilmesi gerekiyordu ama hala ses seda yok... Alındığı söylenen Emre Güral'ın bile lisansı çıkarılmamış...

Yıllar önce Akhisar Bld. süper ligteki ilk 3 puanını bize karşı almıştı... Ligin başıydı... O maç sonunda santrafor eksiği bir kez daha görülmüş ve transfer yapılmıştı... Bize puanlara maal olmayacak ama ders çıkarıp gerekli bölgelere (Stoper,Sağ/sol bek, Kanat ve Forvet) transfer yapmamıza sebep olacak bir maç olur inşallah...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
HUSO Liste gör
Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2015 saat 16:42
Şı takıma gelmesini istediğim oyunculardan biri Nadir Çiftçi(9 gol-8 asist) ama onu alacak yönetim neredee
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır