eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 09:19
Alıntı yapılan halilsezer

Muamer gelirse sezon sonuna kadar yerli statüsünde oynayacak ama seneye Türk Milli Takımı adına oynamayanlar yerli oyuncu sayılmadığından yabancı statüsünde oynayacak sanırım

Daha önce yerli statüsünde oynayan oyuncular kural değişse bile yerli oyuncu kategorisinde oynayacak (Jimmy Durmaz, Erkan Zengin gibi) diye biliyorum... Bu bakımdan bu sene Türk statüsünde oynarsa sıkıntı olmaz...

Diğer taraftan ismi gündemde olan Skibbe'nin eski öğrencisi Toko, twitterdaki hesabından veda mesajları yayınlayıp durdu gün boyunca... Heralde bize gelecek... Bizzat izlemedim hiç ama İngiltere 2. liginin alt sıralarındaki bir takımda kadroya bile girememiş. Mevkisi de ön libero gözüküyor... Takımda belki de en fazla ön libero varken, yabancı hakkını üstelik de koca sezon oynayamamış, meçhul birine kullanmak ne kadar doğrudur bilemiyorum...

Bu konuda Skibbe'ye güvenmek zorundayız... Boffin de benzer durumdaydı ESESe gelirken inşallah onun gibi çıkar...

Ama bence bu saatten sonra ana hedefimiz Ts ile iyi ilişkiler kurmuşken, şişkin kadrolarından kadroya giremeyen kaliteli yerlileri (Aykut Demir, Serdar Gürler, Soner Aydoğdu) takıma kazandırmak olmalı....

Bir de benim anlamadığım transfer konusunda DEDE'nin çevresinden ve eski araştırmalarından neden faydalanmıyoruz? Bildiğim kadarıyla önceki görevinde Dortmund için oyuncu izlemiyor muydu bu adam?
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 09:32
Erkan'a karşılık 2.250.000 Euro+ Emre Güral'ın bonservisi...İlk yarı hiç bir varlık gösteremeyen,bu sezon ESES gram faydası olmayan,takımı adeta 10 kişi oynamak zorunda bırakan,30'una merdiven dayamış,sorunlu bir futbolcudan böyle karlı kurtulmak çok şık oldu doğrusu.Adam gitti diye kötülemiyorum,oynadığı zaman izlemesi büyük keyif olan bir futbolcumuzdu.Geçmiş yıllardaki katkılarından dolayı kendisine bir taraftar olarak teşekkür ederim.Ama bu sene keyfi yetmedi,faydasından çok zararı oldu....Aytaç'ı da Trabzon istiyor,Aytaç gitmek istiyor.Skibbe kalmasını istedi,büyük ihtimal oda fikrini değiştirdi ve gidecek gibi,karşılığında ise Aykut Demir bonservisiyle,Serdar Gürler satın alma opsiyonlu kiralık gelecek gibi düşünüyorum.Bunlar olursa takım şekillenir...Aytaçı sezon sonunda yarı fiyatına satamayız kaldı ki,sakatlık sebebiyle bu sene Aytaç'dan da hiç verim alamadık.Yani geçtiğimiz 4 aya bakacak olursak,Erkan da,Aytaç da kayıp değil..Forvete gelince..yönetim kesinlikle bir golcü alacaktı ama Skibbe golcüden çok 10 numara pozisyonuna adam istiyor.Oyun kurgusunu böyle belirlemeiş.İlerisi için Emre,Ömer ve Funes Mori'den biri ile tek forvet oynayacak gibi...Toko'nun gelişini biraz Boffin'e benzettim.Oda İngiltere Champinship'den yedek olarak gelmişti.İlk başlarda kötüydü,hep beraber eleştirdik,alışınca,maç eksiğini kapatınca hepimiz mutlu olduk.Onu da Ersun tanıyordu,güveniyordu,biz tanımıyorduk.Şimdide Skibbe,eski talebesi olan,İsviçre'de şampiyonluk görmüş bir futbolcuyu aldı,getirdi.İnşaallah Sissoko gibi çok çabuk uyum sağlar.
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 09:55
erkutu kazanmak için hiç bişey yapılmaması çok acı bir durum. oynadığında gerçekten keyif veriyor. 3 sezondur sanırım bizimle fakat kaç maç oynadı soru işareti???
yazık günah böyle elimizde cevher varken, oyuncu almaya kalkıyoruz.

ayrıca daha kaç oyuncu alınacak? muamer ve toko alındıysa kaç oyuncu daha alınacağı konusunda bilgisi olan arkadaşım varmı?

Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 10:05
Alıntı yapılan esmaris

Erkan'a karşılık 2.250.000 Euro+ Emre Güral'ın bonservisi...İlk yarı hiç bir varlık gösteremeyen,bu sezon ESES gram faydası olmayan,takımı adeta 10 kişi oynamak zorunda bırakan,30'una merdiven dayamış,sorunlu bir futbolcudan böyle karlı kurtulmak çok şık oldu doğrusu.Adam gitti diye kötülemiyorum,oynadığı zaman izlemesi büyük keyif olan bir futbolcumuzdu.Geçmiş yıllardaki katkılarından dolayı kendisine bir taraftar olarak teşekkür ederim.Ama bu sene keyfi yetmedi,faydasından çok zararı oldu....Aytaç'ı da Trabzon istiyor,Aytaç gitmek istiyor.Skibbe kalmasını istedi,büyük ihtimal oda fikrini değiştirdi ve gidecek gibi,karşılığında ise Aykut Demir bonservisiyle,Serdar Gürler satın alma opsiyonlu kiralık gelecek gibi düşünüyorum.Bunlar olursa takım şekillenir...Aytaçı sezon sonunda yarı fiyatına satamayız kaldı ki,sakatlık sebebiyle bu sene Aytaç'dan da hiç verim alamadık.Yani geçtiğimiz 4 aya bakacak olursak,Erkan da,Aytaç da kayıp değil..Forvete gelince..yönetim kesinlikle bir golcü alacaktı ama Skibbe golcüden çok 10 numara pozisyonuna adam istiyor.Oyun kurgusunu böyle belirlemeiş.İlerisi için Emre,Ömer ve Funes Mori'den biri ile tek forvet oynayacak gibi...Toko'nun gelişini biraz Boffin'e benzettim.Oda İngiltere Champinship'den yedek olarak gelmişti.İlk başlarda kötüydü,hep beraber eleştirdik,alışınca,maç eksiğini kapatınca hepimiz mutlu olduk.Onu da Ersun tanıyordu,güveniyordu,biz tanımıyorduk.Şimdide Skibbe,eski talebesi olan,İsviçre'de şampiyonluk görmüş bir futbolcuyu aldı,getirdi.İnşaallah Sissoko gibi çok çabuk uyum sağlar.

güzel yorum için teşekkürler...
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 10:34
Rica ederim..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 10:40
Alıntı yapılan esmaris

şu anki mevcut durumu kısaca açıklayan çok güzel bir yorum ....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 10:59
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 11:18
eğer orta sırlarda rahat bir konumda olmuş olsaydık yeni çıkan yabancı uygulaması altında Nzuzi Toko ismi mantıklı durabilirdi çünkü muhtemelen bedavaya geliyor ayrıca çok ucuz rakamlara imza atacak eğer tutarsa bize çok kazancı olur.Muarem muarem içinde aynı şeyleri düşünüyorum eğer olmadı tutmadı verirsin alt lige kiraya yine kurtarırsın verdiğin parayı.Ama işin rengi şuan farklı konum itibariyle sıkıntılı yerdesin yabancı hakkı için bir tane tercihin var.Senin bariz sol bek ve bitirici forvet ve erkanın boşluğundan oluşacak bölgeye birilerini bulman lazım.Ligi bilen tecrübeli isimler şuan için ilk tercihin olmalı örneğin engin baytar delidir agresiftir ama eskişehirsporu tanır alman kökenli bir topcu hocanla iletişim kurabilir.Ligi tanır hırslıdır.Bunları neden düşünmezler mantıklı bir izahıda yok bence.
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 11:46
emrah başsan nedir arkadaşlar? antalyada napmış ki bu oyuncu? transferler konusunda başarısızlık devam ediyor. emrah kurtarır gelirse takımımızı merak edilmesin.

ayrıca skibbe ve dede almanyadan disiplinli çok kaliteli oyuncular var neden buradan oyuncu transfer ettirmezler... 
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2015 saat 11:47
Alıntı yapılan esmaris

Rica ederim..

Skibbe 10 numara istiyor demişsin abi , peki bu Toko mu bu bölge için transfer edildi eğer oyun kurucu olarak alındıysa yanlış transfer çünkü 200'e yakın maç yapmış 20 asisti bile yok . Başka biri mi alınacak yoksa bu bölge için .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır