eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:46
oooof of
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:04
Bu yönetim Yarın istifa etsin Kulübe sahip çıkan bir Allahın kulu olmaz.
Bunu bilin, Yoğun bir şekilde H.Ü. Borazancılığı yapılıyor Neden?
Sizin için H.Ü. mı önemli ES ES mi?

ES ES önemli olsaydı bu kadar çığırtkanlık yapmazdınız.
Birkerede iyi düşünün, olumlu düşünün, güzel şeyler umun, temenni edin.
Bakın Bu borçla Çıkıp aday olacak, ben cebimden 4 tane Aslanlar gibi transfer yapacam diyen bir BABAYİĞİT var mı?
Hani nerde 30 la geliyoruz, 40 la geliyoruz, ES ES'i düşünüyoruz diyenler.
Bu saatten sonra yönetimin bırakması hayırlımı olacak, var mı inanan? Herşey güllük gülüstanlık mı olacak ?

En son düştüğümüzde çığırtkanların sayesinde ara dönemde yapılan transferleri bir sayın bakalım, kaçı işe yaradı?
GS yın artıklarını, Kocaelinin yaşlılarını topladılar Takım kümeye gitti devre arası gelen Topçu bozuntuları koşa koşa icraya gittiler. Ben o günleri hiç ama hiç unutmuyorum, hatırladıkça hala zoruma gidiyor.
Takımın 8 As oyuncusunu gözünü kırpmadan satan bana küfür ettiler ben alacağımı alıp gidiyorum diyen zamanın Başkanı! A.BEGİTER nerede? hani ES ES onun evladıydı? Şimdi kendisi çığırtkanlara perde arkasından mevcut Yönetime küfür ettiriyor, o günlerde Bomba koyduğu Takım Tam 12 sene çırpındı çıkmak için hem de Sığırların otladığı meralarda maç yaparak.
Aydın Begiter Önce Türkiye Kupası Finalinde 5 yediği Gençler Birliği maçının hesabını versin.
Allah o günleri bir daha yaşatmasın bizlere.

Herkes elini vicdanına koysun daha mantıklı, hakaret etmeden çare üretsin, tavsiye etsin hatta biz Taraftar olarak takıma bir Futbolcu alıyoruz haydi KAMPANYA ya desin Bankada bir hesap açsın.
Türkiyede haksız olunmayacak, para istemeyen, turnayı gözünden vuran, Nifak sokan şey MUHALEFET  olup sevenleri ve gönül verenleri dolduruşa getirmektir.

Varsa içinizde 40.000 tl.nakit parası olan yarın Bir noteri yanına alıp çıksın ortaya ben talibim Yönetim istifa desin sonuna kadar destekçisiyim.

Duygularımızın heyacanı ile değil, öfkemizle değilde AKLIMIZLA hareket edelim sevgili ES ES liler.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:30
Aynı düşünceler içerisindeyim.size katılıyorum.Istifa isteyenler veya transfer isteyenler takım için yılda ne kadar harcamışlar.Artık herkes şapkayı önüne koysun ve başkalarının çığırtkanlığını bıraksın
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:35
Yinemi transfer yok...
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:37
Eline sağlık Hüseyin Abi..

Reklamın iyisi kötüsü olmaz.. Burada kötü olarak, mecazi olarak da olsa daha önceki başkan bozuntusunun adını anmamak gerekir..

Yönetimi kimse başarılı bulmuyor zaten ama o kişinin ismi tekrardan kulaklara aşina edilmeye çalışılıyor, aman dikkat!

Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:41
Zor günleri görenler hayal kurmuyor.
Bu ekonomik koşullarda akıllı davranmak lazım.
En azından borçlar çevrilebilir hale gelinceye hedef ligde kalmak olur.
Skibbe ile defans yapa yapa 2 sene kadar sabredeceğiz artık.
Bu halimizle Avrupa, ilk 3 gibi hayaller kurarsak öncekinden kötü hale düşer, kapıya kilit vururuz.
Bu tür vaatlerde bulunanlar benim için kötü niyetli kişilerdir.
Yönetim de şeffaf olmalı, transferleri kılı kırk yararak yapmalı.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 21:18
Hoşcanı istifaya davet edenlere halilci diyenler hoşcan kalsın diyenlerde hoşcancı mı oluyor ? Taraftarı bölerek neyi amaçlıyorsunuz ? Eleştirmek güzel şeydir kimseyi kırmadan yanlışları söylemek bizi şucu veya bucu yapmaz.Burada yazan herkes Eskişehirsporun daha iyi yerlere gelmesini istiyor ona göre yazıyor.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 21:27
Hugo almeida fesh etmiş bedavadan alın bari
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 21:29
Hedef ligde kalmak olmalı. Ama rakipler son kuruşlarına kadar takviye yaparken biz elimiz cebimizde ıslık çalıp el eşşeği ararsak kusura bakmayın bu vizyonsuzluktur. Adam sendeciliktir. Şu an ligde kalmak için en az 3 transfer gerekiyor. Bilemedin 2 kişi alamazsak işimiz zor.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 22:12
bu adamlar transfer filan yapamaz beceremezler nasıl bir yönetim ya...halen açıklamalar yapılıyor ya......al 3 tane kaliteli futbolcu bak çatır çatır galibiyetlerle borç nasıl ödenir.bırka bunları daha futbolcuların parasını bile doğru dürüst ödeyemiyorlar yazık diyorum .
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır