eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 17:00
benim düşüncem bunlar trabzonla anlaştı fakat erkan terbiyesizi işi bozdu bunların hesabi erkanı verdikten sonra aytaçıda vereceklerdi yerinede aykut mustafa ve soneri alacaklardı birde emre güral ettimi sana 4 transfer hemde sağbek stoper oyun kurucu ve santrofor.aslında mantıklı bu iş ama işi bozan artist erkan oldu benim düşüncem bu yönde.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 17:28
Alıntı yapılan eses2606

benim düşüncem bunlar trabzonla anlaştı fakat erkan terbiyesizi işi bozdu bunların hesabi erkanı verdikten sonra aytaçıda vereceklerdi yerinede aykut mustafa ve soneri alacaklardı birde emre güral ettimi sana 4 transfer hemde sağbek stoper oyun kurucu ve santrofor.aslında mantıklı bu iş ama işi bozan artist erkan oldu benim düşüncem bu yönde.

Katılıyorum kesin işin içerisinde böyle bir iş var
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 18:27
Alıntı yapılan eses2606

Abi bu gidişle Erkan'ın Trabzon işi olmayacak 2 kulüp çok önceden anlaşmasına rağmen bu transer 3 haftadır bitmiyorsa bundan sonrada zor biter . Tüm transfer politikamızı Erkan'dan gelecek paraya kurduysak bu yönetimin ayıbıdır , beceriksizliğidir . Takımın durumu ortada ilk yarı çok büyük sıkıntılar çektik çok önceden transfer çalışmaları ve kaynak arayışları yapılmalıydı . Transferlerin önemli bölümü bitirilip kampa dahil edilmeliydi . Biz neden her transfer dönemi gidecek oyuncularla yatıp kalkıyoruz . Yöneticinin biri çıkmış ucuz isim bulursak alabiliriz diyor takım bomba gibi diyerek saçma sapan ciddiyetten ve gerçekçilikten uzak açıklamalarla bizleri kandırmaya çalışıyor . Madem yönetemeycektiniz niye geldiniz diye sorarlar adama koskoca Eskişehirspor'u uçurum kıyısına getirdiler ve hala işin ciddiyetinde değiller .
Yukarı
HakanTekkalmaz Liste gör
Yazar

HAKAN TEKKALMAZ
Yer: ESÇANAKKALE
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 18:52
Buldukları bütün parayı erkan'a yatırdılar, hesapta malı götüreceklerdi, bunlar tatlı su kurnazı,erkan diretince ne oldu köşeye sıkıştılar şimdi adam alırlarsa bu sefer kendi topçularımız para para para demeye başlayacaklar Allah sonumuzu hayır etsin yolun sonu görünmüyor,skibbe takım iyi transfere ihtiyaç yok demiş öyle diyor bizim teknik asbaşkan hadi hepimiz körüz biz yanlış takımı izlemişiz,keşke sağır da olup bu talihsiz açıklamayı hiç duymasak iyiymiş, hay Allahım akşam akşam yine sinirlerim alt üst oldu.
Tatar2648 marmariseses
Yukarı
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:03
Ben saat başı siteye girip transfer varmı diye bakarken :
Ne olursa olsun transfer yapalım" düşüncesinde olmadıklarını vurgulayan Ünalan, "Ekonomik olarak bizi zorlamayacak iyi bir futbolcu bulursak, alacağız. Ligin ikinci yarısında farklı bir Eskişehirspor olacak. Bunun ilk belirtilerini alıyoruz. Neşeli ve güzel günler geçiriyoruz" dedi.
Böyle bir açıklama yapan yönetim ya benim tuttuduğım tutulduğum takımın yönetimi değil yada ben futboldan bi b.k anlamıyorum...
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:06
Admin Haber koyacam 2 saatir link koyamıyorum.

www. . com /haberdetay/4060-takim-olarak-eksigimiz-yok.html

kalsın böyle.nasıl iş bu okadar forumda uyeyım ılkez boyle saçmalık görüyorum.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:36
Yönetime şunu sormak istiyorum.deplasmanda sadece 1 galibiyetimiz var.o da ersunun oyun sistemini oturtamadığı trabzona denk geldi.şimdi üst üste 2 deplasmanda gidecez.sonra gs. Seyircisiz.sonra deplasman .ardından bjk.bu maçların hangisini kazanabiliriz diyorlar? Eğer bu maçlardan kötü bir şekilde çıkarsak vay halimize.ama transfer yapmayarak ne amaçlanıyor anlamıyorum.tamam borç var da 2.lige düşünce nah ödersiniz bu borcu
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:40
Bu yönetim Yarın istifa etsin Kulübe sahip çıkan bir Allahın kulu olmaz.
Bunu bilin, Yoğun bir şekilde H.Ü. Borazancılığı yapılıyor Neden?
Sizin için H.Ü. mı önemli ES ES mi?

ES ES önemli olsaydı bu kadar çığırtkanlık yapmazdınız.
Birkerede iyi düşünün, olumlu düşünün, güzel şeyler umun, temenni edin.
Bakın Bu borçla Çıkıp aday olacak, ben cebimden 4 tane Aslanlar gibi transfer yapacam diyen bir BABAYİĞİT var mı?
Hani nerde 30 la geliyoruz, 40 la geliyoruz, ES ES'i düşünüyoruz diyenler.
Bu saatten sonra yönetimin bırakması hayırlımı olacak, var mı inanan? Herşey güllük gülüstanlık mı olacak ?

En son düştüğümüzde çığırtkanların sayesinde ara dönemde yapılan transferleri bir sayın bakalım, kaçı işe yaradı?
GS yın artıklarını, Kocaelinin yaşlılarını topladılar Takım kümeye gitti devre arası gelen Topçu bozuntuları koşa koşa icraya gittiler. Ben o günleri hiç ama hiç unutmuyorum, hatırladıkça hala zoruma gidiyor.
Takımın 8 As oyuncusunu gözünü kırpmadan satan bana küfür ettiler ben alacağımı alıp gidiyorum diyen zamanın Başkanı! A.BEGİTER nerede? hani ES ES onun evladıydı? Şimdi kendisi çığırtkanlara perde arkasından mevcut Yönetime küfür ettiriyor, o günlerde Bomba koyduğu Takım Tam 12 sene çırpındı çıkmak için hem de Sığırların otladığı meralarda maç yaparak.
Aydın Begiter Önce Türkiye Kupası Finalinde 5 yediği Gençler Birliği maçının hesabını versin.
Allah o günleri bir daha yaşatmasın bizlere.

Herkes elini vicdanına koysun daha mantıklı, hakaret etmeden çare üretsin, tavsiye etsin hatta biz Taraftar olarak takıma bir Futbolcu alıyoruz haydi KAMPANYA ya desin Bankada bir hesap açsın.
Türkiyede haksız olunmayacak, para istemeyen, turnayı gözünden vuran, Nifak sokan şey MUHALEFET  olup sevenleri ve gönül verenleri dolduruşa getirmektir.

Varsa içinizde 40.000 tl.nakit parası olan yarın Bir noteri yanına alıp çıksın ortaya ben talibim Yönetim istifa desin sonuna kadar destekçisiyim.

Duygularımızın heyacanı ile değil, öfkemizle değilde AKLIMIZLA hareket edelim sevgili ES ES liler.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:41
Diger takimlarin kadrolari kotu o yuzden transfer yapiyolar bizim ihtiyacimiz yok milletin bi akillisi bunlar ya ne komik bi yonetimimiz var kardesim sen yerinde kalmayi birak eksiliyosun tabiki transfer yapip takimi guclendirecen oyle yonetimi benim dedem de yapar elini cebine atma seffaf olma nerde o idda gelirleri nerde yayin gelirleri seyirci hasilati nerde reklam gelirleri tff gelirleri borc mu kapatiyosunuz cikin aciklayinda bizde adam hakliymis diyek. Skibbeyide eger kukla olsun diye getirmediyseniz bende neyim elin yabancisi parasini alir olmadi der ceker gider . skib birakti deriz bizde sonra
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 19:43
bunlardan bir ok olmaz. resmen dalga geciyorlar bizle. ulan siz değilmisiniz direk katkı yapacak adam alicaz diyen
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır