eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 22:17
gene bize  hüsran :( gene 15 dakikada bir kontrol edip kimse gelmemiş deyip 15 dakika bekleyip tekrar kontrol etme dönemi..ya çok mu zor eti, sarar, arçelik vs. tutsa getirse birini sponsor olsa .. ama artık buda zor futbolu öldürdüler zaten .. umarım yönetim utandırır bizi inşallahhhh ..
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
jazz Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 22:36
yönetim istediğin teknik adamı getir, çıkıp kendi mi oynaycak ?... 
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 22:58
Erciyes drenthey i transfer ediyorsa bu işin mazinin büyüklüğüyle, parayla pulla olmayacağını anlamış olduk..

bu işler demekki vizyon meselesi..lobi meselesi..başkanlık koltuğunu işgal eden şahsın azda olsa futboldan anlama meselesi..

kısacası degerli arkadaşlar bu işler altı okka taş...k meselesi..

İnsallah yanılırım ama biz bu mantaliteyle transfer falan yapamayız..

çünkü bizim bu takımın doğasında ve fıtratında transfer özürlülüğü var..

daha doğrusu bizim fabrika ayarlarımızda bi sorun var galiba..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:28
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan abece_26

Bugün bir transfer açıklaması bekliyorum hadi hayırlısı

Ah be abece kardeşim, biz daha çok bekleriz.. Yönetim çıkar, bu devrede en büyük transferimiz taraftar olacak, gün beraberlik günüdür, gibi saçmalar.. Bu geçen 1-2 ayda HOŞCAN LOJİSTİK'in reklamını gayet başarılı bir şekilde yaptı başkan.. Oradan kendine yatırımı yaptı, kim takar Eses'i, taraftarı.. Bu yöneticilerin hepsi aynı, taraftar darbe yapmadıkça bu düzen değişmez..

Nasil "Darbe" yapacak taraftar?

Kim bunlar?

Sen, ben falan işte Erkut Abi

O tabi biraz ironi için söylediğim birşey Abi.. Hani bu zengin kan emicilerden kimseye kalmıyor ya yönetimm o yüzden gerçek bir Eseslinin yönetime geçmesininn başka yolu yok sanırım..

Biz kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz.. Bu yöneticilerin seçilmeden önceki vaadlerini duyunca 'Tamam İbrahim Yazıcı gibi bir başkanımız olacak' diye düşündüm, hele birde E.Sağlam'ı getirdiklerinde şampiyonluk hayalleri kurmaya başladım.. Annemiz okula sabah kaldırırda '5 dk daha' deyip uykudan ve rüyalardan uyanmak istemeyiz ya, geçen sene devre arası transfer döneminde aynı şekilde uyandırmak isteyen arkaşlarıma ve büyüklerime inanmak istemedim, olur böyle şeyler deyip rüyalara yine daldım.. Geçen yaz transfer döneminde yine kulübümüzü küçük düşürdüler artık inanmaya başladım beni uyaranlara ama "5 dk daha" deyip uyanmak istemedim rüyalarımdan.. E.Sağlam istifa edip transfer dönemi gelince fırladım kalktım yatağımdan, çünkü okula geç kalır gibi herşeye geç kalmışız.. Hepsi hayalmiş..

Allah sonumuzu hayretsin..

He heee..

Cok tatli yazmissin

Seni keyfle takip ediyorum:Sinirlenmedigin zaman mesajlarin daha okunur oluyor.

Bu forumda paylasmistim:

Eskisehir'in dinamikleri , sanildigi kadar guclu degil:Isadami, Spor adami, Sanayici..Buna artik (Maalesef) taraftari da dahil etmek gerekiyor.

Hemsehrilik iliskileri guclu degil.
Askerlik yapanlariniz bilecektir Adana'lilik, Malatya'lilik, Kayseri'lilik'in ne demek oldugunu;

biz o acidan hemsehrilik iliskileri iyi olan bir sehir degiliz.

10 yil kadar oluyor:

Eskisehir'in , kimligi bende sakli ,unlu bir sanayicisini ,ABD ziyareti sirasinda, aksam yemegine evimize davet ettik.

Laflafi acti:
"Abi Eskisehirspor'a neden destek olmuyorsun?" deyiverdim.

O zaman Eskisehirspor, kacinci oldugunu bile hatirlayamadigim liglerde oynuyor.

"Erkut, Eskisehirspor'a 3,5 milyon dolar yardim ettim, yenildigimiz ilk macta , taraftar olmus anama kufretti, bu gittigimi son mac oldu" deyince, yutkundum ve de huzunlendim.

Sonuc::

Eskisehirspor'un bugunku durumu ile ona Baskan olmak isteyen ve de senin ruyada gordugun ozelliklerin yarisi kadar ozellige sahip ,Eskisehirspor'da mevcut biri oldugunu sanmiyorum

Bu dernekler yasasi ile yonetilmek, Turk futbolunun sonunu getirdi.

Simdi diyeceksiniz ki Istanbul takimlari ve Trabzon sirketlesti de ne oldu?

"Su-i misal ,Misal olamaz" , Kotu ornek , ornek degildir.

Dunyanin onde gelen kulupleri sirket olmuslar, ilk hedef Eskisehirspor'un sirketlesmesi olmali.

Sirket olmali, iyi bir sirket gibi iyi yonetilmeli

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
altayeses Liste gör
Yazar

A. Altay
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:33
Alıntı yapılan antist_026

gene bize  hüsran :( gene 15 dakikada bir kontrol edip kimse gelmemiş deyip 15 dakika bekleyip tekrar kontrol etme dönemi..ya çok mu zor eti, sarar, arçelik vs. tutsa getirse birini sponsor olsa .. ama artık buda zor futbolu öldürdüler zaten .. umarım yönetim utandırır bizi inşallahhhh ..

Futbolu öldürdüler. Kesinlikle katılıyorum. Eti dışındaki şirketlerin umursamazlığına da kızıyorum. Ama Eti yıllardır şehrimize hem eğitim alanında hem takımımıza desteğini veriyor diye düşünüyorum. Diğerleri bunu duysa keşke ama nerdeeeeeeee???
3 büyük yok. Tek büyük EsEs...
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:35
SARAR diye biliyorum. Sebebi ise GS ye kıyafet sponsoru olması. Yönetim, futbolcu falan iyide birde kendimize bakalım. Hani deveye sormuşlarya neren eğri diye "Nerem doğru ki" demiş o hesap. Taraftarın da tarihi hataları olmadı değil.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
esesliuzun Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:12
ulan konu nerelere gitmiş transfer olmayınca amcay hala demeye başladık geçi transfere gerek yok bence takımımız güzel top oynuyor yeterki gazlasınlar mesela mersinle oynarken fenerle oynuyoz mesela demi hadi gazla gazla
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 07:27
3-4 güne transferler sonuçlanır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 10:02
Mustafa Akgören yaptığı açıklamada Aytaç Kara'yı yeni teknik dirktör Skibbe'nin bırakmak istemediğinin altını çizerek, "Bir gün satmak istersek ozaman önceliğimiz Trabzonspor olacaktır. iki başkanın güzel bir arkadaşlığı var. Yeni hocamız Aytaç'ın ayrılmasını istemiyor.Biz de yönetim olarak kalmasına karar verdik" ifadelerini kullandık.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 10:04
hocanın görüşüne gerek olmadan yönetimin bu kararı vermesi gerekirdi, (açıkca söyleyin Erkan olmazsa Aytaç'ı vereceğiz sözü verdim diye) taraftarı saf mı sanıyorsunuz ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır