eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 14:09
Transfer sezonu açıldığında da yazmıştım aynı şeyleri ama tekrar dile getirmemek elde değil. Maalesef kaç sezondur direk bir oyuncuya imza attırıp basına net olarak demeç verdiğimiz bir transferimiz yok.

Günlerce haftalarca transfer diye beklerken ufak ufak isimler tartışılmaya başlanıyor, günlerce burada herkes konuşuyor sonra ya "ilişkimiz yok" deniliyor ya da transferin son gününe kadar sürüncemede devam edip yılan hikayesine döndürüyoruz transferi. Sonrasında da ya bu kadar medyaya taşıdığımız için başka takımlara kaptırıyoruz veya kokusu sonradan çıkacak bir basiretsizliğe imza atıyoruz.

Maalesef bu 2-3 senedir böyle. Buraları sabah akşam takip edip bir sürpriz olacak mı, bizde kimseden habersiz bir yıldıza bir anda imza attırıp reklam edecek miyiz, yeni transferin heyecanıyla kendimize gelecek miyiz diye umutla bekleyen taraftar kardeşlerime naçizane tavsiyem, artık pembe hülyalar peşinde koşmayın! Beklenti içine girip daha büyük yıkımlar yaşamayın.

Son bir şey daha; Öyle bir tablo çiziyoruz ki şu sıralar şunu yansıtıyor ve haykırıyoruz maalesef: "Ben bu seviyenin kulübü değilim!" Dikkat edin, takımı değil kulübü! Düşeceğimize yine de pek ihtimal vermiyorum fakat bu ümitvar tavrımın objektif bir bakıştan mı yoksa bu şehrin taraftarı olduğumdan mı kaynaklandığını bilemiyorum. Eğer hak etmiyor isek de hak ettiğimiz yerde oynarız problem değil!
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 14:27
nerde beleş oraya yerleş mesut.kusura bakmada işe yarar adam arıyorsan verecen bonservisini alıcan adamı nerde içi geçmiş futbolcu var onların peşindsin 350.000 euro veremiyorsan hiç durma koltuğu bırak
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:07
Ber artık ortada dolaşan futbolcu isimlerinin taraftarı oyalamak için verildiğini düşünüyorum
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:12
Muarem veya Grosicki'den biri alınacaksa Grosicki daha iyi olur bence çünkü Süper Lig,Polonya Ligi ve Fransa Ligi tecrübesi var . Muarem PTT ve Azerbaycan Ligi'nde oynamış Süper Lig'e ne kadar adapte olabilir büyük soru işareti .
Özellikle sol beke mutlaka takviye lazım Buca'daki Batuhan İşçiler bize gelmek için çok hevesli ama 1 milyon TL bile veremiyoruz herhalde bu gidişle onuda Karabük falan kapar .
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:13
grosicki, serdar kesimal ve caiou gelirse çok iyi olur ama muarrem'den verim alabileceğimiz zannetmiyorum. kariyer verileri şu şekilde;

2008-2010     Rabotnicki Üsküp     24     (0)
2008-2009     → FK Teteks (Kiralık)     4     (0)
2010-2011     Orduspor     25     (4)
2011-2012     FK Rabotnički     16     (2)
2012-     Karabağ FK     85     (15)
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:24
Erkan la Aytaç gidicek,Azerbaycan liginden Muarrem gelicek :) Ya tartışmaya bile gerek yok..

Bu takımın takviye ihtiyacı kaç aydır ortada,sezon başından beri sol bek ve forvet ihtiyacını tv nin kör yorumcuları bile gördü...Hiçmi çalışma yapmadınız,hiçmi aramadınız..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
Reti Liste gör
Yazar

Ertuğrul Çolak
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:38
Boşuna transfer bekliyor, umutlanıyoruz. Bu yönetim takıma adam gibi takviye yapacaktı da neden Ertuğrul hoca gitti?
ESES
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 15:51
Transfer imi kalmış. Uyutuluyoruz
Yukarı
FLANEUR26 Liste gör
Yazar

A.A.
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 16:13
Vedat Muriqi yi çok beğeniyodu bazı arkadaşlar geri gelsin diye kampanya başlatan hiç yok yalnız
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 16:15
Alıntı yapılan ES_Kadir

Muarem veya Grosicki'den biri alınacaksa Grosicki daha iyi olur bence çünkü Süper Lig,Polonya Ligi ve Fransa Ligi tecrübesi var . Muarem PTT ve Azerbaycan Ligi'nde oynamış Süper Lig'e ne kadar adapte olabilir büyük soru işareti .
Özellikle sol beke mutlaka takviye lazım Buca'daki Batuhan İşçiler bize gelmek için çok hevesli ama 1 milyon TL bile veremiyoruz herhalde bu gidişle onuda Karabük falan kapar .

Hocam alırsak ikisini de farklı bölgelere oynatacağımızı düşünüyorum.Grosicki gelirse Erkan Zengin'in bölgesinde oynayabilir.Muarrem'i de 10 numara mevkisine koyabiliriz.Oyun sistemi 4-2-3-1 şeklinde olacaktır Skibbe'nin muhtemelen.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır