eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 07:49
Alıntı yapılan esgun

Ne kadar çok sallanıyor Yönetime, Haberiniz var mı sezon sonu hesapları tutmayan borçlu olan kulüpler direk PTT 1. lige düşürülecek.Kesinlikle af yok, UEFA bunu 4 yıl önce TFF ye bildirdi ama TFF ne yaptı ?Bütün Anadolu Takımları Topun ağzında.

Mali kriterleri sağlayan koskoca Türkiye'de 6 klüp var Süper ligden ise sadece g.birliği.17 takımı da düşürdü diyelim ptt'de bu şartları sağlayan klüp birkaç tane.Sezon sonu mali kriterleri sağlayan 18 takım çıkmaz merak etmeyin.Biz sağlayalım ona birşey demiyorum.Ligden düşme olacağına ihtimal vermiyorum.Şike yapanları düşüremedi bu federasyon mali kriterden hiç düşüremez.En fazla transfer yasağı gelir hepsi bu.
Yönetime sallıyoruz sizin deyiminizle ama bir sorun neden sallıyoruz
Şimdiye kadar hangi işi düzgün yaptı anlatır mısınız?
Stad,transfer,mali yapı,kamuoyunda EsEs'in imajı beş paralık oldu sayelerinde...
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 09:38
transferi gectim Mori ve Sisokko donmezse gelin gorun fiyaskoyu
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 10:06
Alıntı yapılan turşucu hurşit

siz yazınca bende merak ettim. Akif Yer'e sordum ikisinin de kampta olduğunusöyledi.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 10:38
tesekkurler, ben de biraz once fotograflarda gordum mori'yi. kampa katildiklarina dair bir haber cikmamisti zira

Alıntı yapılan esolimpiyates

siz yazınca bende merak ettim. Akif Yer'e sordum ikisinin de kampta olduğunusöyledi.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 10:54
bende yonetime cok kiziyorum ama galiba bu basinda cikan haberlere fazla inaniyoruz ilk basta sunu diyeyim mirkan kardesim cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda iylesirsin ama simdi trt nin habere dikiz eskisehirsporda şok ne oldu actim mirkan sakatlanmis kardesim bu adam ne yaptida şok eè bilmeyen birisi vay anasina adamlarin forfet sakatlanmis yani fazla basinda yazanlari kafaya takmasak daha iyi olacak
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 11:02

tesekkurler, ben de biraz once fotograflarda gordum mori'yi. kampa katildiklarina dair bir haber cikmamisti zira

KAMPTALAR ZATEN RESMİ SİTEYE GİRME BECERESİNİ GÖSTERENLER BU TARZ BİLGİLERE ULAŞABİLİRLER.YÖNETİMİN BURAYA MESAJ ATMASINI BEKLEMİYORUZ HERALDE
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 11:11
Eskişehirspor'dan Grosicki bombası!
Bir dönem Sivasspor forması giyen Kamil Grosicki, Eskişehirspor'la büyük ölçüde anlaştı. Sivasspor formasıyla geçirdiği başarılı sezonların ardından Rennes'e transfer olan Grosicki, Fransız ekibinde bir türlü istikrar yakalayamadı. Geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Polonyalı futbolcu Rennes'den ayrılma kararı aldı.

Rennes 2 milyon Euro istedi
Fransa'dan ayrılmayı kafasına koyan Grosicki, menajerler vasıtasıyla Eskişehirspor'a önerildi. Kırmızı-Siyahlılar 26 yaşındaki futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı. Tek sorun Rennes'in istediği 2 milyon Euro'luk bonservis bedeli...

Başkan Hoşcan ikinci teklifi yapacak
İlk görüşmede 1 milyon Euro öneren Başkan Mesut Hoşcan'ın Grosicki'yi transfer etmekte kararlı olduğu Eskişehirspor'un ikinci teklifi yapacağı öğrenildi. Erkan Zengin'in boşluğunu bu transferle doldurmak isteyen Skibbe, bir de sol bek alınması için yönetime baskı yapıyor. (Mehmet Can Belören / Tümspor)
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 11:19
Alıntı yapılan cevcet26

KAMPTALAR ZATEN RESMİ SİTEYE GİRME BECERESİNİ GÖSTERENLER BU TARZ BİLGİLERE ULAŞABİLİRLER.YÖNETİMİN BURAYA MESAJ ATMASINI BEKLEMİYORUZ HERALDE
Herkezin gergin olduğu bir ortamda böyle bir üslup şık olmamış. Gözümüzden kaçmış olabilir, resmi siteye  girmemiş olabiliriz ne var bunda. Zaten kampada yeni katılmışlar. Neden üstünüze vazife çıkardınız anlamadım.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 11:30
Alıntı yapılan cevcet26

beyfendi, internet üzerinden yazışmaşlarda büyük harf kullanmak bağırma ifadesidir. kimse kimseye bağıramaz, aynı zamanda insanlar bu foruma gelirken bişeyler sormak için de geliyor. sacma sapan, fırca yemek icin deil.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2015 saat 11:48
Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan esgun

Ne kadar çok sallanıyor Yönetime, Haberiniz var mı sezon sonu hesapları tutmayan borçlu olan kulüpler direk PTT 1. lige düşürülecek.Kesinlikle af yok, UEFA bunu 4 yıl önce TFF ye bildirdi ama TFF ne yaptı ?Bütün Anadolu Takımları Topun ağzında.

Mali kriterleri sağlayan koskoca Türkiye'de 6 klüp var Süper ligden ise sadece g.birliği.17 takımı da düşürdü diyelim ptt'de bu şartları sağlayan klüp birkaç tane.Sezon sonu mali kriterleri sağlayan 18 takım çıkmaz merak etmeyin.Biz sağlayalım ona birşey demiyorum.Ligden düşme olacağına ihtimal vermiyorum.Şike yapanları düşüremedi bu federasyon mali kriterden hiç düşüremez.En fazla transfer yasağı gelir hepsi bu.
Yönetime sallıyoruz sizin deyiminizle ama bir sorun neden sallıyoruz
Şimdiye kadar hangi işi düzgün yaptı anlatır mısınız?
Stad,transfer,mali yapı,kamuoyunda EsEs'in imajı beş paralık oldu sayelerinde...

Küme düşürülme değil de,transfer yasağı uygulanacak diye biliyorum.Onun için biz dahil borçlu kulüplerin şimdi yapacağı transferler çok önemli..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır