eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 10:48
Bize tecrubeli futbolcu lazım yaşı 30 olmuş 34 olmus fark etmez.Isteği hırsı profosyonel kişiliği trcrubesi olsun. Yeterki şu takımı kurtarsinlar.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 11:02
Takim bu durumdayken skibbe doğru kişi midir? Sezon başı olsa olabilirdi ama şimdi tam bir muamma bence
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 11:14
Floyd Ayite teklif yapıldı bu akşam menajri ile görüşülecek aynı zamanda jimmy içinde anlaşma şartları aranıyor
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 11:16
http://www.youtube.com/watch?v=tfUCrGw_A_g
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 11:48
Bu jimmy erkan olayindan sonra gelirse essek gibi aniririm...
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 11:53
Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan eskisehirspor32

Alıntı yapılan aerdem26

Herseyı gectım bu yönetım bu takımın ligte kalmasını ıstıyorsa ıkıncı yarı kombınelerı cıksın 100 liradan satılsın pasoligte bedava olsun o zaman seyırcı baskısıyla evımızdekı macları transfer yapmadan bari kazanabılırız.

Olmadı kapıları açsınlar

esesin kombinesi zaten uygundu. (passolig karşıtlarını ve gercekten durumu olmayanlar için söylemiyorum) buna rağmen hala indirim bekleyenler için tekrar ediyorum, efsane taraftar falan değilsiniz, skor taraftarı bile değilsiniz. sevdanız bu kadar.

Ne alaka şimdi olay sen ben ada efsane degıl. Olay eskişehirsporumuzun bu sene kumede kalması oyuzden de çözumler üretilmelı benım aklıma gelen çözüm bu varsa sende yazarsın. sen cok iyi taraftarsın ya cık ıkıncı yarı dusurme bu takımı.. Bir cok taraftar kus maclara gelmıyor haklılarda cogu hep satılmıs yiyici başkanlar herzaman 3 takımın arkasında kalmıs eskısehır. artık eskısehır taraftarları bunları kaldıramıyor buyuzden maclara gelmeyenlerın sayısı oldukca fazla derecede arttı kımın efsane olup olmadıgınada sen karar vermezsın kım oluyorsun sen..

eskişehirspor gibi seyircisiyle anılan bir takımın taraftarı maclara, yukarda belirttiğim nedenler dısında sadce indirimle gelebilecekse, ligden düşmek onlara da pek koymaz gibi.

geriye kalanlar ise, bu takımı yeniden sahipleneceklerdir. bu da olabilir, olması yüksek ihtimaldir. ben eskişehirin kötü durumda olmasından fırsatcılık oluşmamasından yanayım. olay bu!!

eskişehir taraftarı eğer küs ise kime?? kime küs, baskanlara küs diye maca gitmeme nedir? kombine 3000 lira da, bunun 2000 lirası baskasının cebine gidiyor diye mi küs??? bir dergi aboneliği 50 lira iken, baskasının cebine gider diye mi küs?? kulübe küs olunamaz, kulüp evlattır..

aynı zamanda, kimin efsane olup olmadığına karar veren merci mi var beyfendi? cok merak ediyorsanız soyliim ben veriyorum. kimler mi efsane değil, kulubune efsane, kendine efsane diip sonra mac kaybedince yuhalayanlar degil, fırsatcılık yapanlar değil, oyuncusu ayrılmak isteyince "defol" çeken değil, kulup basarılı olsun diye karaktersizlere ve karaktersizliklere boyun eğen değil, karaktersizlikleri ortada olanları sırf basarı icin geri cagıran değil, mac kazanınca tribünde olan değil, mac secen değil.. ha bi de destek için şart arayan değil.

galiba efsaneye ben karar veriyorum. isterseniz siz de verebilirsiniz.football club united of manchester, fc wimbledon taraftarlarına bir bakın derim.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 14:33

Alıntı yapılan eskisehirspor32

Alıntı yapılan aerdem26

Herseyı gectım bu yönetım bu takımın ligte kalmasını ıstıyorsa ıkıncı yarı kombınelerı cıksın 100 liradan satılsın pasoligte bedava olsun o zaman seyırcı baskısıyla evımızdekı macları transfer yapmadan bari kazanabılırız.

Olmadı kapıları açsınlar

esesin kombinesi zaten uygundu. (passolig karşıtlarını ve gercekten durumu olmayanlar için söylemiyorum) buna rağmen hala indirim bekleyenler için tekrar ediyorum, efsane taraftar falan değilsiniz, skor taraftarı bile değilsiniz. sevdanız bu kadar.

Ne alaka şimdi olay sen ben ada efsane degıl. Olay eskişehirsporumuzun bu sene kumede kalması oyuzden de çözumler üretilmelı benım aklıma gelen çözüm bu varsa sende yazarsın. sen cok iyi taraftarsın ya cık ıkıncı yarı dusurme bu takımı.. Bir cok taraftar kus maclara gelmıyor haklılarda cogu hep satılmıs yiyici başkanlar herzaman 3 takımın arkasında kalmıs eskısehır. artık eskısehır taraftarları bunları kaldıramıyor buyuzden maclara gelmeyenlerın sayısı oldukca fazla derecede arttı kımın efsane olup olmadıgınada sen karar vermezsın kım oluyorsun sen..

eskişehirspor gibi seyircisiyle anılan bir takımın taraftarı maclara, yukarda belirttiğim nedenler dısında sadce indirimle gelebilecekse, ligden düşmek onlara da pek koymaz gibi.

geriye kalanlar ise, bu takımı yeniden sahipleneceklerdir. bu da olabilir, olması yüksek ihtimaldir. ben eskişehirin kötü durumda olmasından fırsatcılık oluşmamasından yanayım. olay bu!!

eskişehir taraftarı eğer küs ise kime?? kime küs, baskanlara küs diye maca gitmeme nedir? kombine 3000 lira da, bunun 2000 lirası baskasının cebine gidiyor diye mi küs??? bir dergi aboneliği 50 lira iken, baskasının cebine gider diye mi küs?? kulübe küs olunamaz, kulüp evlattır..

aynı zamanda, kimin efsane olup olmadığına karar veren merci mi var beyfendi? cok merak ediyorsanız soyliim ben veriyorum. kimler mi efsane değil, kulubune efsane, kendine efsane diip sonra mac kaybedince yuhalayanlar degil, fırsatcılık yapanlar değil, oyuncusu ayrılmak isteyince "defol" çeken değil, kulup basarılı olsun diye karaktersizlere ve karaktersizliklere boyun eğen değil, karaktersizlikleri ortada olanları sırf basarı icin geri cagıran değil, mac kazanınca tribünde olan değil, mac secen değil.. ha bi de destek için şart arayan değil.

galiba efsaneye ben karar veriyorum. isterseniz siz de verebilirsiniz.football club united of manchester, fc wimbledon taraftarlarına bir bakın derim.

Yazdıklarına katıldıklarımda var katılmadıklarında ben katılmadıklarımı yazayım sana;
Takım yenildiğinde evet yuhlanır protesto edılır neden edilmesin yada niçin edilmezmiş bu taraftarın en dogal hakkı sen üst üstte maglup oluyorsan taraftar bunun sebebını sorar sana tepkısını yuhlayarak gösterır buna bırsey diyemezsın. Fırsatcı dedıgın kısılerde zaten trıbun grupları diğer taraftarları bunların içine dahılde edemezsın. Sonra o örnek verdıgın avrupadakı taraftar grupları takımına her konuda sahip cıkıyorlar evet mesela halıl unal gibi bır baskanları olsa onu coktan yerınden etmısler o kadar borcu kuluplerine yuklememıs olurlardı. Peki sen ve dedıgın efsane taraftar halıl unal bu borcları yaparken şikeyı yaparken neden mani olmadınız neden indirmediniz koltugundan yada neden taraftar olarak dava acmadınız halıl unala kusura bakma ama sende efsane taraftar degılsın.. Oyuzden baskalarına taraftar falan degılsınız dıye laf atmayı bırakalım hepımız sucluyuz su durumdan hıcbırmızın mani olmadık adam istediği gibi at koşturdu borcu taktı ve gitti. Şimdi çözüm lazım eger esesımız kume dusmeyecekse acılsın kapılar bedava olsun maclar sorun degıl eger düşersek sorun ozaman bir daha bu lige dönememız yıne yıllar alır bunu kımse istemez..
sadece eses
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 14:41
yeter kardesim ya birsey varmi diye giriyoz yok soyle yok boyle bir sayfa alinti bune ya yokmu mod burda
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 14:56
vallahi her girişimiz hüsran bakıyorsun 2 sayfa olmuş heralde yeni bir haber var diyoruz bakıyoruz yine aynı teraneler lütfen alıntı yapmayın ve yeni bir haber varsa paylaşın lütfen.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 16:36
sivasspor savunmaya ibrahim öztürk sol kanada da aydın karabulutu almış. bu iki futbolcu da bizim ihtiyacımız olan bölgelerin futbolcusu. yabancı sınırı kalksa da 2. yarı yine 5+3 olacak. bizim yapmamız gereken türden transferleri rakiplerimiz yapıyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır