eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:47
Bursaspor tarihinde Avrupa'daki en başarılı dönemi yaşatan hocadır kendisi, örneklemeyle açıklayacak olursak bizde Gegiç nasılsa Bursaspor'da Nejat Biyediç öyle.

Hem ES ES e hem de Nejat Hoca'ya hayırlı olsun.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı miskin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:47
Şimdi rahatladım askere giderken gözüm arkada kalıcaktı . Sabahtan beri bilgisayar başındayım merakla bekledim ama beklediğime değdi  Big%20smile . Hayırlı olsun hepimize ve değerli hocamıza .
İnadına Es-Es
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:48
Sayın hocam büyük ESKİŞEHİRSPOR'umuza ailemize hoşgeldiniz...Sizlere olan inancımız ve sevgimiz sonsuz!Kariyeriniz Türk futboluna katkınız ortada umarım burada daha büyük başarılara hep beraber imza atacağız.
Sevgilerimle
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:49
Videoyu izlediğimde gerçekten de şuan alınabilecek en iyi hoca olduğunu gördüm. Zo günlerin adamı olduğu aşikar.. Bizi bu çokta zor olmayan 8 haftada şampiyonluğa taşıyacağından şüphem yok artık.. Tekrar hayırlı uğurlu olsun hocam.. Hoş geldiniz..
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:49
şu ortamda anlaşabileceğimiz en iyi hoca ile anlaştık arkadaşlar...bizlere düşen bu saatten sonra nejat hocamıza tam destek vermek...
umarım nejat hoca ile nice başarılara koşarız...hem nejat hocaya hemde camiamıza hayırlı olsun...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
  Alıntı ESCOBAR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:50
hani ağır hastaydı nejat biyediç ? duyunca inanamadım. bursa onun heykelini dikecek diyorlardı.
Yukarı
canertexas Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı canertexas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:51
efsane teknik direktör imparator nejat biyediç'e kardes takım eskısehırsporda basarılar dılıyoruz.tecrubesı ve futbol zekasıyla eskısehırsporu ozledıgı layık oldugu yerlere tasıyacak guce sahıptr.bursaspor tarıhının en buyuk basarılarına ımparator ıle ımza atmıstır.ımparatora sahıp cıkın sonuna kadar guvenın.her zaman ımparatorun ve eskısehırsporun yanındayız.haydı eses tekrar gerı donde su ıstanbula bırlıkte kafa tutalım.
BURSAESES.
Yukarı
26es26 Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı 26es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:52
nejat hocam hoş geldiniz hepimize hayırlı olur inşallah ........
ALEMİN KRALI
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:54
inşallah moralli ve hırslı bir hocadır.futbolculara moral vermesi gerekiyor
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:54
Valla bilen bilir. Ben Metin Hoca'nın gitmesi en çok üzülenlerden ve karşı çıkanlardandım. Ama ne bileyim böyle bir kurt getireceklerini.Big%20smileHayırlı olsun hepimize.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır