eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15.Hafta Trabzonspor-Eskişehirsporumuz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FLANEUR26 Liste gör
Yazar

A.A.
Online Durum: Offline
  Alıntı FLANEUR26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 12:44
fena karıştırdı farklı galibiyetimiz ne çirkef adam bunlar ersuna üzülmüyorum ama iki dakkada satıyolar birbirlerini

http://www.milliyet.com.tr/trabzon-yerel-basinindan-agir-trabzonspor-1991904-skorergaleri/

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 13:47
süper lige ilk çıktığımız sezon ilk yarıda yine böyle trabzon deplasmanındaydık ve bir hafta önce trabzon bursayla maç yaptıydı ve hakem hatalarına maruz kaldıydı ve dönemin trabzon başkanı sadri şener bir hafta sonra bizim maçta gelen hakemler trabzona ayak bastıktan itibaren baskı altına alınmış ve eskişehirspor o maçta katledilmişti buna kızarak sadri şenere söylediğim laflardan ötürü bu forumdan atıldım ve 2 sene foruma giremedim bu derece eskişehirspor yenildiğinde uykusu kaçan yediği yemekten tad alamayan adamı ankaragüçlü bursalı hatta o gitmesi içöin elimden geleni yaptığım halil ünalcı ilan etttinizya işte bana en çok koyan bu oldu yazılarımda kimseye herhangi bir küfür ve hakaret yokken bu kadar linç kampanyasını doğrusu anlıyamadım herkez sizinle aynı görüşte olmak zorunda değil bu bazılarına o şahsa hakaret etme iznini vermez ben dün akşam yazmama kararı alıyorum ama bakıyorumda birileri çıkıp konuyu lastik gibi uzatmaya çalışıyor ben yinede olabildiğince girmemeye çalışacağım son olarakda yine buradan seslenmek istiyorum böylesine büyük diye anılan şampiyonluk yaşamı takımlara karşı alınan sükseli galibiyetlerin hemen arefesindeki maçlar bizim gibi takımlar için çok önemlidir biran evvel trabzon zaferinin unutulup full konsantre antepe konsantre olunması gerekir diye düşünüyorum sizlerden hakaretler duysamda yinede sizleri seviyorum çünkü tanımasam dahi benim için eses li olmanız yeter
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 13:55
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan crales

Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Bu "crales" nerede arkadaşlar? Eğer gelip bizim gördüğümüz olumlu şeyleri yazmazsa, sevincini belli etmezse artık anlayın ki bu adam ya ESESli değil yada Halil Pazarlama..

bugün yaşanan olumlu oyunu maç başlamadan yazdığım yazıda tarif ettim bu şekil oynarsak trabzonu yenmenin atla deve olmadığını yazdım ve çok akıllıca bir oyunla bugün skoru aldık benim maç esnasında buz gibi goller kaçtıkça sinirle yazdığım ufak bir yazı bakıyorumda alınıp halilciliğe adi ankaragüçlülüğe ve yuvarlak bursalılığa çekiliyor insanlara ne kadar kolay damga vuruyorsunuz ya benim için ankaragücü neyse bursada odur hatta halil ünalda en az bunlar kadar tehlikelidir cenabı allah birdaha halil ünala bu klübün kapısından girmeyi nasip etmesin bizim davamız eskişehirsporun başarılı olup göğsümüzü kabartmasıdır hani derlerya atamayana atarlar onu demek istedim belki yazış şeklim biraz sertti ama yazımda herhangi birine ne hakaret vardı ne bir küfür bu forumda bakıyorumda tarafıma karşı bir linç kampanyası başlamış olsun varsın canınız sağolsun ben belki aylar sonra huzurlu bir uyku uyuyacakken spor programlarını dahi zevkle seyrederken bazıları kalktı şahsımı bursalı ankaralı hatta halilci ilan etti neyse bu yaştan sonra size eskişehirsporluluğumu ispat edecek halim yok mümkün olduğu kadar bu siteye girmemeye gayret edeceğim belki birtek transfer sayfasına bakıp çıkacağım bundan sonra kolay kolay düşüncelerimide yazmıyacağım .

Allah razı olsun.. Girme bencede..

Tek ben tepki göstersem o zaman haklısın diyeceğim ama foruma yazanların yarısından fazlası senin karamsar yazılarından şikayetçi.. Bence bu duruma düşmüşsen hatayı sana bunları söyleyende değil kendinde ara..

Bizi mutlu edersin yazmazsan.. Yada bakış açını değiştirmeden yazmazsan diyeyim.. Eleştirme demiyorum, eleştir ama suyunu çıkarıp tüm insanların moralini bozma.. Ben E.Sağlam'ın arkasında duranlardanım ama yeri geliyor eleştiriyorum.. Ama yapıcı olacak şekilde.. Okuyanların canını sıkmayacak şekilde..

Bilmem anlatabildim mi?

Olur mu ya Emre?

Crales'siz forum inan cok tadsiz tuzsuz olur,

o bizim "Yeni Mumincan"imiz

Ustelik , Crales'in "su forumdan atilsin, bu cikarilsin" diye de bir derdi de yok..

Eglenceli bir arkadas, ben onun "La bu Ertugrul.." diye baslayan mesajlarina basta kiziyordum, tanidikca , tebessum etmeye basladim.Eglenceli geliyor.

Ustelik onun , konu basligi ne olursa olsun, ayni minvaldeki bir mesaji ,buyuk bir gayretle ,onlarca defa her yere yazistaki enerjisi beni cok etkiliyor.

Bu kadar enerji bosa mi cikacak?

"Beni kimse anlamadi;bir kisi anladi : o da yanlis anladi" modundaki veda niteliginde mesaji bile sempatik.

Ankara'da oturmasi, Ankaragucu'nu tutmasi (Zaten ayni ligde degiliz, uzun surede olmayacagiz gibi gozukuyor) sorun da degil, eger oyle ise.

Onun sozunu tutup , forumdan uzak kalacagini dusunmuyorum (Cunki Ful Time forumda idi, isi gucu bu) ama foruma yazmazsa uzulurum....

Birakalim yazsin, okuyan okusun , sevaptir...

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 13:57
Alıntı yapılan crales

süper lige ilk çıktığımız sezon ilk yarıda yine böyle trabzon deplasmanındaydık ve bir hafta önce trabzon bursayla maç yaptıydı ve hakem hatalarına maruz kaldıydı ve dönemin trabzon başkanı sadri şener bir hafta sonra bizim maçta gelen hakemler trabzona ayak bastıktan itibaren baskı altına alınmış ve eskişehirspor o maçta katledilmişti buna kızarak sadri şenere söylediğim laflardan ötürü bu forumdan atıldım ve 2 sene foruma giremedim bu derece eskişehirspor yenildiğinde uykusu kaçan yediği yemekten tad alamayan adamı ankaragüçlü bursalı hatta o gitmesi içöin elimden geleni yaptığım halil ünalcı ilan etttinizya işte bana en çok koyan bu oldu yazılarımda kimseye herhangi bir küfür ve hakaret yokken bu kadar linç kampanyasını doğrusu anlıyamadım herkez sizinle aynı görüşte olmak zorunda değil bu bazılarına o şahsa hakaret etme iznini vermez ben dün akşam yazmama kararı alıyorum ama bakıyorumda birileri çıkıp konuyu lastik gibi uzatmaya çalışıyor ben yinede olabildiğince girmemeye çalışacağım son olarakda yine buradan seslenmek istiyorum böylesine büyük diye anılan şampiyonluk yaşamı takımlara karşı alınan sükseli galibiyetlerin hemen arefesindeki maçlar bizim gibi takımlar için çok önemlidir biran evvel trabzon zaferinin unutulup full konsantre antepe konsantre olunması gerekir diye düşünüyorum sizlerden hakaretler duysamda yinede sizleri seviyorum çünkü tanımasam dahi benim için eses li olmanız yeter

Hosgeldiiiiinnnn..

(24 saat bile gecmedi)

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:03
ya hocam ne ankaragücüsü ne bursası şimdi küfür ettireceniz bu yapışık ikizlere olan yine bana olacak atılacaz forumdan ...
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:17
Alıntı yapılan FLANEUR26

fena karıştırdı farklı galibiyetimiz ne çirkef adam bunlar ersuna üzülmüyorum ama iki dakkada satıyolar birbirlerini

http://www.milliyet.com.tr/trabzon-yerel-basinindan-agir-trabzonspor-1991904-skorergaleri/

Ersun bu taraftarin ahini aldi, ve etik olmayan bir sekilde, henuz Eskisehirspor Teknik direktoru iken hem de Aziz'in Bodrum'daki evine iki kez giderek , el etek operek Fener'e yamandi.

Afra-Tafra , Aziz'e sokmedi.
Fener'i kendi sampiyon yapti, sandi.
Aziz, postalayiverdi.

Su anda o takim, 3ncu sinif bir TD nin elinde bile sampiyonluk kovaliyor, gecen yilki formu olsa lider bile olurlardi.

Kendini, iyi allayip pulladigi icin Trabzon ondan medet umdu.
Begenmedikleri Halilhodzic 9ncu hafta sonunda biraktiginda 1 yenilgisi vardi Trabzon'un , takim oturmamisti daha..

Ersun'un gazi ve sansi 3-0 lik GS ve 4-1 'lik Gencler galibiyetleri getirdi.

Hepsi o. Yaldiz dokuluverdi:Son 4 macta 2 maglubiyet.

Rize ve Bursa maclarinda berbat oyunlar.

Dedik ya Ersun bu taraftarin ahini aldi diye...

Trabzon kamuoyu tepkide hakli, sen iki takim kuracak kadar futbolcu al,dunyanin parasini say, ortaya boyle bir garabet ciksin.

Biz olsak susarmiydik?

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:22
Alıntı yapılan matt

Ellerinize saglik Mete Kardesim,

Bir sey de ben eklemek isterim, bu tabloya, Digiturk izlerken soylediler:

Bosingwa ve Andac bu sprintleri Andac'in kaydettigi gol oncesi atmislar.

Andac'in sprinti top surerken....Hizi muthisti..

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:23
Alıntı yapılan crales

ya hocam ne ankaragücüsü ne bursası şimdi küfür ettireceniz bu yapışık ikizlere olan yine bana olacak atılacaz forumdan ...

Tamam tamam sakin ol.. Anladik Ankaragucu'lu degilsin

Attirma kendini bosu bosuna

$oku atlattigina sevindim

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:32
bursalı olacağıma allah canımı alsın halilci hiç değilim dönüp arşive bakabiliyorsanız bakın halile bu forumda ilk kim kafa kaldırmış halil gidesiye kadar burada çok kişiyle papaz olduk çok kişiyle tartıştık eskişehirspor tarihinde almadığı yaraları alıyor dedik adımız şikeye karıştı dedik eskişehirspor doğru yönetilmiyor dedik yapmayın ya 30 senedir taraftarı olduğum eskişehirspordan soğutuyorsunuz b.uygun ü.karan neden dava edilmiyor geçmiş yönetim neden dava edilmiyor halil ünal yeni şirket kurmuş işine bakıyor b.uygun katarda trilyonlerı götürüyor acısını benim eskişehirsporum çekiyor o yüzden ben şu andaki yönetimede inanmıyorum
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 14:39
hocam lütfen hakkımda artık kimse birşey yazmasın sizin tahmin ettiğinizden çok fazla yürekli esesliyimdir konyada biz vardık istanbul inönüde biz vardık 96 da düştüğümüzde aylarca kendimize gelemedik hayatının her dakikasında eskişehirspor olan bir insan için şu yazdıklarınızı tarafıma başlatılan linç kampanyasını hayretler içinde izliyorum ben birşeyler yazmamaya gayret ediyorum ama ne yazıkki tartışma ortamına zorla çekiliyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır