eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15.Hafta Trabzonspor-Eskişehirsporumuz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 08:56
Alıntı yapılan matt

Bunca yildir futbolu takip ederim, boyle bir yorum okudugumu hatirlamiyorum >> Fileden sekip sahaya dusen top

Kaynak: http://www.karadenizgazete.com.tr/?menu=3.1.0.0&id=39377

Kafayla şutunu vuruşunu yapmış ayrıca. 4-1'in etkisi olsa gerek.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 08:58
Dua etsinler Hürriyet yoktu.Topu anca ısınma hareketlerinde görürlerdi.
Bu takıma diego ve akaminko tam anlamıyla katıldıdığında şöyle on numara (2 tane olsa tadından yenmez) forvet birde 10 numara.(şaka değil alex bile 1 yıl oynar)
ABBOOOOOOOVVVVVV.....
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:00
Alıntı yapılan ŞenolSS

Defalarca seyrettim ,maç oynanırken de net bir şekilde gördüm kesinlikle top filenin üstüne vurdu.Bofin ellemese direk dışarı gidecekken bofinin elinden içeri düştü.Hakem çok iyi gördü ve iptal etti.Lig tv yorumcuları gibi değerlendirmeyin heleki öyle olmasın bize küfür eden satılmış diyen başı kokan balıklara bakın onlar da kabul ediyolar golmüş yoksa biz dağıtırdık malzemesi olmayın.Sonuçta güzel bir ata sözümüz var ..ydukmuuuuu.

ben de defalarca izledim, net bir şekilde topun tamamı cıkmadı. hakkımız yenildiğinde konusabiliyorsak, hakları yenildiğinde de konusalım. pozisyonda bizim sucumuz yok, boffinin inanılmaz hatası var..

simdi kabullenmek istemiceksiniz ama diiim, o top direğin arka kısmına carpacaktı, boffin ise fileyi yukarı doğru itip, direk hizasına cekip dokundu. kesinlikle topun 100de 100'u gecmedi. tekrar ediyorum bu bizim sucumuz değil. lakin aynısı bizim basımıza gelse buralarda kimler neler demezdi hakemlere.

objektif olalım arkadaslar, baska maclarda bize hatalar yapıldı diye bunu hakettik diyemeyiz, bu bir hatadır, kötü niyet yoktur, hakem basiretsizliğidir. ve o top 100de 100 iceridedir.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:03
Testi kırılmadan doğru uyarılar yapmışsın Rıdvan abi.
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:13
dün akşam trb hamsilerine gol yağdırdık
bu sabahta bembeyaz karla heryer harika yaaaaa

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:13

Kar yağıyor.

Hamsinin kulağına kar suyu kaçmış.
kalender
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:21
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan matt

Bunca yildir futbolu takip ederim, boyle bir yorum okudugumu hatirlamiyorum >> Fileden sekip sahaya dusen top

Kaynak: http://www.karadenizgazete.com.tr/?menu=3.1.0.0&id=39377

Kafayla şutunu vuruşunu yapmış ayrıca. 4-1'in etkisi olsa gerek.

Federasyon Trabzon maçlarını gündüz 12 ye kadar oynatsın.12 den sonra konuşmayı ve yazmayı unutuyorlar.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:27
düşünseniz yaaa maç 10 dk daha olsaydı
acep nolurdu :))))))))))
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 09:35
Alıntı yapılan faust

Maçı kazanmamıza rağmen ders çıkarılacak çok şey var.1-0la 2-0 arasında sayısız pozisyon harcadık,tıpkı Mersin maçı gibi bir gol yesek çok ağıt yakardık.En az 5-6 pozisyonda defanslarını az adamla yakalayıp gol çıkaramadık.Maçı çok daha erken koparmalıydık.Boffinin yaptıkları saçmalık.Kamil Ahmetin 2-0lık bir skorda gereksiz risk alıp defansda kaptırdığı topla Trabzonu maça ortak etmesi saçmalık.Ömerin topsuz alanda attığı dirsek saçmalık.Lawalın oyuna girdikten sonra çok riskli iki top kaptırması(çok şanslıydı,gol olmadı) saçmalık.Morinin bu kadar kolay gol kaçırması,iki arkadaşı bomboş kaleciyle karşıkarşıya kalacakken topu sürüp pozisyonu kaybetmesi saçmalık.Ertuğrul Hoca bu maçı kare kare tekrar seyrettirip takımı uyarmalı.Aksi takdirde Manisayı gole boğup Avni Akerde dağılan Trabzonun yaşadıklarını Antep maçında yaşayabiliriz.

Galibiyetlerden alınacak dersler daha çoktur. Kesinlikle Ertuğrul hoca ile takımın bu maçı tekrar izlemesi gerek.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2014 saat 10:15
Ertuğrul hocam binlerce kere tebrikler ediyorum sizin huzurunuzda bütün takımı bize öyle bir mutluluk tattırdınız ki çok sağolun ama sayın hocam bu maçı futbolcularımıza birkaç kez izletin öyle güzel çıkarılacak dersler var ki siz de bunu eminim ki yapacaksınızdır . Birde hocam Trabzon maçında oynattığınız bu taktikle kontrollü başlangıç ama her an gol atacak bir takım yani topu dolandırıp duran bir takım değil kontrolü sağlayan sabırlı futbol anlayışıyla rakibi basan defasın arkasına atılan toplarla gol arayan bir anlayış , BİZİM KADROMUZ ŞU HALİYLE BU FUTBOL ANLAYIŞINA UYGUN . Bunda ısrarcı olursak puanlar arka arkaya gelecek hocam sizi seviyoruz .
ANTİ__BİZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır