eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15.Hafta Trabzonspor-Eskişehirsporumuz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 08:59
Arkadaşlar takım hepimizin herşeyimizi bile feda ederiz bundan kimsenin şüphesi yok kimse art niyetli değil kimse farklı işler peşinde değil. ESKİŞEHİRLİ OLUP ESKİŞEHİRSPORUMUZ hakkında olumsuz bişey düşünende yoktur bence.

Eğride otursak doğruda konuşsak herkesin gördükleri aynı arkadaşlar. Hangi takım gelirse gelsin bizden puan aldığı zaman bu çok mümkün olmuyordu dünyanın en iyi takımlarını yeniş puan almış gibi olurdu.

Şimdi bakalım durumumuza ve şağka takke ne varsa çıkaralım nereye koyarsak koyalım yoğun bakımdayız.

Halil ve ekibi mahfetti takımı. madden manen göçük altında kaldık. Ve aynı ekipten birisine teslim ettik hoşcan'a... fransız bir yazarın dediği gibi "hırsızdan aldık üç kağıtçıya verdik. "
yönetimden doğru söyleyen bulamazsınız.hepsi farklı kulvarlarda. kulubün tek doğrusu şu: taraftarımız ve alınan mağlubiyetler

her hafta aynı şeyler olmuyormu?bu hafta tam destek tamam verelim.maça gidiyoruz yeniliyoruz veya berabere kalıyoruz.röportajlar aynı ve hele hele en çok koşanlar isimleri veriliyor ya en komik olanıda o... 10 değil 20 km koş mağlup ol. 20 değil 30 koş mağlup ol eeeee yyine mağlup ol iş koşmakmı?
gese bejeke febe maçlarına bakın 3ünüde yeneceğiz dar ediyoruz kendi sahalarında bu takımlara karşı. aradan 1 hafta geçiyor örnek vereceğim rizeye g.birliğine aynı kadroyla yeniliyoruz. oyuncudamı sorun yoksa farklı yerlerdemi?

artık iş ve aile hayatındaki stresimiz diz boyu birde haftasonu geldğinde bakalım bu hafta ne olacak demektende kendimizi alamıyoruz.birde bakmışız mağlup olmuşuz.

neyse fazla uzatmaya gerek yok. eğer transferle nokta atışı olursa yırtarız ve LÜTFEN 18-24 yaş arası golcü alınacaksa geri defans oyuncusu alınacaksa alınmasın.
kayseri bir örnektir gençleşti ve ptt ligini gördü. artık tecrübeli olsun 25 yaş üstü oyuncular olsun.
bu hafta ne olacak sorusunun cevabı basit yenileceğiz başka bişey kimse beklemesin. b.esir sanırım kpaşaya 5 tane gol atmış. biz kendi sahamızda yenildik.başkada bişey demeye gerek yok.
yönetim sonunuz yakındır. teknik heyet sizinde sonunuz yakındır.

unutmadan mümkün olacağını düşünüyorum ve takımdan artık mirkan, ömer, serdar, ergün, sezgin, birol,kaan, berkay gönderilsin ve yerlerine gerçekten iş yapabilecek oyuncular alınsın tüh vah demeden şu oyuncuları ya satın yada kiralayın.gelen parayla oyuncu alınır.para yok diyenlere cevap olsun.
özgür çek neden oynamıyor çünkü ersun getirdi onu ve ertuğrulda bu sbeble oynatmıyor.

bugün başkan 13.00de toplantı yapacak ve masallar anlatacak herkesin bilgisi olsun.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 10:11
Trabzondan şen döneceğiz inşaallah. Inanmak basarinin yarısıdir.
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 10:25
Bu hafta izlemeyeceğim maçı, her hafta bir umutla geçiyorum tv' nin başına takımı izlerken sinirleniyorum, üzülüyorum. Sonra sinirimi evdekilerden çıkarıyorum, evde de düzen bozuluyor. Bundan sonra sadece maç bittikten sonra sonucuna bakacağım.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 11:07
İşimiz çok zor bu maç, rakip takımın hocası bizim eski hocamız, dolayısıyla birçok oyuncumuzu yakınen tanıyor, hücum futbolu oynattığını da biliyoruz, bizim defansif zaaflarımız had safhadayken puan almamız zor gözüküyor..
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 11:29
zor gözüken 3 istanbul deplasmanında birer puan aldık. kolay gözüken maçlarda ise puanları savurduk.

trabzon maçında da takımın iyi oynayacağını ve puan alacağını umuyorum. ancak trabzonspor zirveden düşmesin diye son iki maçı kazandırılabilir.

bence yanlış maçlara odaklanıyoruz, basit puan kaybı yapıyoruz, bu şekilde kaybedilen puanın bir kısmını daha çok zahmetle kısmen telafi ediyoruz.

kolay gözüken maçları kazanmasını bilmeliyiz.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 11:37

bugune kadar yaptığımız maçlarda trabzonsporu kurtaran Onur kıvraktı bu karşılaşmada kalesinde olmayacağı için ben bu maçtan 3 puan alacağımızı düşünüyorum...

ayrıca ersun saldır diyecek defansta boşluk bırakacaktır sisokonun arkaya toplarına mori bol bol kaleci ile karşı karşıya kalacaktır diye düşünüyorum

her nekadar favori görünmesekte kalbimden geçen böyle
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 11:55
Alıntı yapılan hahuki

bugune kadar yaptığımız maçlarda trabzonsporu kurtaran Onur kıvraktı bu karşılaşmada kalesinde olmayacağı için ben bu maçtan 3 puan alacağımızı düşünüyorum...
ayrıca ersun saldır diyecek defansta boşluk bırakacaktır sisokonun arkaya toplarına mori bol bol kaleci ile karşı karşıya kalacaktır diye düşünüyorum

her nekadar favori görünmesekte kalbimden geçen böyle

GS, BJK ve FB deplasmanlarının hepsinde hakemler kurtardı rakipleri ve 2'şer puandan 6 puanımız gaspedildi. Trabzon maçlarında şimdiye kadar en büyük rakibimiz kaleci Onur'du. Şimdiki kalecileri bizim için avantaj. Ersun Yanal da açık futbol oynatıyor ve defansta epey gedik vereceklerdir. Orta sahaya hakim olmamız şart. Hürriyetin oynuyor olması avantajımız. İnşallah Diego da oynar ve formundadır. Sissoko, Erkan, Ömer ve Mori'nin yakaladıkları fırsatları affetmemeleri lazım. Ben bu maçtan ümitliyim. Galibiyetle döneceğimize inanıyorum. Hakemlerin de Trabzon zirveden kopmasın diye kıyak çekme riskleri var, onu da hesaba katıp sarı ve kırmızı kartlardan kaçınmalı ve gereksiz tartışmalara girmemeli futbolcularımız. Haydi ESESimiz, Trabzon'u orada 3-0 yendiğimiz maçı da hatırla. Bu maç Pazartesi olacağı için diğer maç sonuçları da gidişat için önemli olacak. Bizim için çıkış maçı olsun, biz inanalım, furbolcularımız da inansın, teknik heyet te. Şimdi birlik zamanı, her zamandan daha çok.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 14:15
stoperler sıkıntı. çok kolay gol yiyoruz.gol bölgesinde ise yetenekli oyuncumuz yok. trabzon deplasmanından gol yemeden gelmek bizim için mucize olur. tabi ersun yanal değişikliğinden sonra durum böyle. halilodziç zamanında trabzon da gol atmada sıkıntılıydı.

yalnız ersun yanal'ın riskli futbol anlayışı , onların da defans anlamında zaaflarını ortaya çıkarıyor. bir de buna tecrübesiz bir kalecilerinin olduğunu da eklerseniz, bir nebze de olsa umutlanmama sebep oluyor.

yalnız burda, trabzonun riskli oyun anlayışından yararlanmak için, bir kaç oyuncu seçimi sonucu çok etkileyebilir diye düşünüyorum. daha önce alper ileriye top taşıyabilen bir oyuncumuzdu. şimdi doğru 11 le sahaya çıkmaylıyızki, yan paslarla vakit kaybetmeden topu hızlı ileriye taşıyabilelim. çünkü trabzon defansını yerleşik halde değil, hazırlıksız olarak yakalayabiliriz. bunun için de hızlı oynamak ve ileriye oynamak lazım. bence gausic ve hürriyet'le başlarsa , topu ileri taşımakta zorlanırız diye düşünüyorum. her ne kadar gereksiz topla oynama sevdasına düşse de Lawal'la başlamak lazım. çünkü direk ileriye topu hem taşıyabilir hem de pas olarak aktarabilir.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 15:02
İlk 15 dk direnirsek Başakşehir maçından daha çok kazanma ihtimalimiz olan bir maça döneceğini düşünüyorum.En büyük korkularımdan biri Ts'nin duran top etkinliğiydi neyse ki Mehmet Ekici cezalı duruma düştü.O kadar da ümitsiz değilim .Akhisar deplasmanına bir şekilde min. 17 puanla gitmemiz gerekli,bu yüzden Ts'den puanla dönmek gerek.Bizim hücum oyuncularımız kontra oyuna daha müsait.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2014 saat 15:37
İnşallah bu akşam Rize ile Antep berabere kalır. Bu olmazsa inşallah antep yener.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır