eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 10:10
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Sakarya maçında açıkta yaptığımız ses ölçümünde Desibel yüksekliği 115 çıkmıştırWink...Taraftar büyüklüğünü göstermiştir...

Bilimsel olarak 85 desibelin üstündeki sesler insan kulağına zarar vermekte ve geçici sağırlığa yol açmaktadır. Dün Eskişehirspor taraftarı bir eşi ve benzeri daha olmadığını kanıtlamıştır kendisine maç öncesinde, maç sırasında ve maç sonrasında çektirilen tüm eziyetlere rağmen!
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 12:40
0 db insan kulaginin eşigi olup 0-30 db arasindaki seslere karşi rahatsizlik duymamaktadir.

30-60 db arasindaki seslerde kişisel hassasiyete bagli olarak psikolojik belirtiler gozlenmektedir.

65-85 db arasindaki seslerde psikolojik, fizyolojik, otolojik bozukluklar oluşmaktadir.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 13:34

Türkiye'de sesimiz bilmem kaç db deyip hava atanlar, aynı kadroyla açık tribüne gelsinler de bakalım sesleri kaç db çıkacak. Teknik olarak aynı tribün şartları açık tribünde olsa, açık tribün kapalı olsa bizim açık tribünün sesi kaç db çıkar, tahmin bile edemiyorum. Çektirilen tüm eziyetlere rağmen, açık tribündeki taraftarlarımızı kutluyorum. Dün daha iyi olabilirdik ama takımda ruh olmayınca insan ister istemez durgunlaşıyor...

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 14:28
açık görevini yapıyo çoğu maçda. gerektiği ve yönetildiği gibi hareket ediyo tabi yönetilebildiği ölçüde. benim lafım açıktan çok taraftar gruplarına herzaman aynı şeyleri yazıyorum ve yazıyoruzda birleşmeleri lazım bu bölünmüşlük bu potansiyeli kullanamamamıza neden oluyor. basitleştirip sıradanlaştırıyor bizide. biz sıradan bi takım değiliz bunun için birleşmemiz gerekiyor grup isimlerini önemseyin artık arkadaşlar. lütfen birleşip kuvvetlenin
ES-ES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 14:48
Alıntı yapılan EsEsliyim

Sakarya maçında açıkta yaptığımız ses ölçümünde Desibel yüksekliği 115 çıkmıştırWink...Taraftar büyüklüğünü göstermiştir...

Bilimsel olarak 85 desibelin üstündeki sesler insan kulağına zarar vermekte ve geçici sağırlığa yol açmaktadır. Dün Eskişehirspor taraftarı bir eşi ve benzeri daha olmadığını kanıtlamıştır kendisine maç öncesinde, maç sırasında ve maç sonrasında çektirilen tüm eziyetlere rağmen!

Sevgili Murat bu desibel ölçümünü nasıl yaptınız açıklasanızda taraftar öğrense diyorum..Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 14:53
Ah bide şu açığın üstü kapalı olsaa o zaman herkes görür çarşıyı pazarı sesimiz havaya gidiyor.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 14:56
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan EsEsliyim

Sevgili Murat bu desibel ölçümünü nasıl yaptınız açıklasanızda taraftar öğrense diyorum..Smile

Bilindiği üzere desibel metre yada kilo ile ölçülmüyor onunda cihazı varBig%20smileBig%20smile
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 14:59
Oy maşşallahh..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 13:34
İstanbul maçında yağmura rağmen fena değildi Açık. Herkesin gözü o ruhsuz takımda olduğu için destek olduğu kadar isyan ve sitem de vardı.

Samsun maçında takımdaki düzelme ışığını görerek Erciyes maçında Açık'a büyük iş düşecek diyorum.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:01
Açık Tribün üstü kapanıyor

Eskişehirspor yönetimi, yakında temeli atılacak stad için çalışmaların hızlanmasından memnun. Ancak bu stadın orta veya uzun vadede bitmesini göz önüne alan yönetim, mevcut Atatürk stadının açık tribün üstünün kapanması için girişimlerde bulunuyor.
Açık tribüne maç izlemeye gidenlerin çilesi nihayet bitiyor.
Yapımından bu yana seneler geçmesine karşın üstü kapanmayan açık tribün için yönetim yeni bir proje hazırladı ve Ankara'da girişimlere başladı. Proje kabul gördüğü taktirde açık tribünün üstü devre arasında kapatılacak.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, " Gerek sporsever gerekse yönetici olarak açık tribünün konumu ve olumsuzları bizlerinde canını sıkıyor. Taraftarımızdan yıllardır yakınmalar alıyorduk. Yeni stad için çalışmalar hızlandı ve yakında temeli atılacak ama mevcut Atatürk Stadında en az iki yıl daha resmi maç yapacağız. Bu nedenle açık tribüne yatırım yapılması gerekiyor. Bununla birlikte projemiz içinde skor tabelası tarafındaki kale arkasına öncelikle portatif tribün yapacağız. " diye konuştu.
28.10.2008

sakarya gazetesi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,352 saniyede hazırlanmıştır