eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Basket SK

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2014 saat 19:03
Passolig kaynaklı kombine almıyorum bu sene ama 6-7 sene basketbol oynamış ve her türlü maçı izleyen bir basketbol sever olarak, kombine çıkartırlarsa kombine alırım. Bence çokta şahane olacaktır ilk maçlarda ilgi yaratmak şart.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2014 saat 19:06
ee nerede organizasyon. Gidelim Eskişehir'in olduğu her yere giderim
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2014 saat 19:20
Maçların Besyo'da oynanacak olması benim açımdan da iyi oldu ev sahibi olduğumuz bütün maçlara okuldan direk geçiş yapabilirim.Karşıyaka maçında tribündeki yerimizi alırız.
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2014 saat 23:27
Harika bi haber inşallah her maç tribünlerdeyiz
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:26
Alıntı yapılan erkin

Passolig kaynaklı kombine almıyorum bu sene ama... her türlü maçı izleyen bir basketbol sever olarak, kombine çıkartırlarsa kombine alırım. Bence çokta şahane olacaktır ilk maçlarda ilgi yaratmak şart.

Altına imzamı atarım...
-montana26-
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:41
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Ya en alt ligten Eskişehirspor Basketbol Kulübü kurulmalı ya da bu takım satın alınarak isim değiştirilmeli yoksa bu halde fazla destek görmez.

Bu söylediğine katılmamak mümkün değil. Başta heyecan ile destek görecek olsa dahi az da olsa. zaman ilerledikçe benimsemek güç olmaya başlayacak. hele ki sporun ülkemizdeki sadece holiganlık bazında olduğu müddetçe. biz şiddeti seviyoruz.. sporu sevmek ; sadece futbolu sevmek olmasa da... bazen bal ligini , bazen de İsveç 2 ligini dahi takip etmektir diye düşünüyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:44
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Ya en alt ligten Eskişehirspor Basketbol Kulübü kurulmalı ya da bu takım satın alınarak isim değiştirilmeli yoksa bu halde fazla destek görmez.

Bu söylediğine katılmamak mümkün değil. Başta heyecan ile destek görecek olsa dahi az da olsa. zaman ilerledikçe benimsemek güç olmaya başlayacak. hele ki sporun ülkemizdeki sadece holiganlık bazında olduğu müddetçe. biz şiddeti seviyoruz.. sporu sevmek ; sadece futbolu sevmek olmasa da... bazen bal ligini , bazen de İsveç 2 ligini dahi takip etmektir diye düşünüyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:44
Hiç bir yerde ne açıklama var ne 'net' bilgi?? Ama nedense herkes tamam gibi konu açmış yorumlar atılıyor.
http://www.basketbolig.com/haber/eskisehir-baskete-karsi-edirnelilerden-imza-kampanyasi/1333/
http://imza.la/edirne-basketin-eskisehir-basket-olmasini-istemiyoruz Uyduruk haber yapan siteler bile bahsetmiyorken konu açılması ilginç geldi. Keşke olsa ama boş hayal gibi geliyor bana Hala.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:48
Ve açıkçası Hiç ama hiç ETİK değil Ben istemiyorum bu şekilde olmasını..
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2014 saat 11:53
Sanki adamlara zorla gelin oynayın diyoruz.Gelirlerse destekleriz sıkıntı yok.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır