eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 465466467468469 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 00:37
Birşeyin bittiği falan yok eskisi gibi sosyal medyaya bakın kaçtane forma yakıldı.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 00:47
http://m.superfb.com/iphone/haberDetay.php?id=74069&offSet=

Volkandan agir sözler, ceza bakalim 1 mac verirlerse
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 07:34
Alıntı yapılan ahmetES

Birşeyin bittiği falan yok eskisi gibi sosyal medyaya bakın kaçtane forma yakıldı.
Tek şey bu mu ... Forma yakmak mı ?
Eskiden nasıldık , şimdi nasılız.
Şimdi normal günlerde , eskiden süper ligin şampiyonunun belli olacağı günden bile fazla bizanslı var şehirde.
Çarşıdan pazardan forma alıp yakmakla olmaz.
Keşke 1. lige çıkmasaydıkta eski günlerdeki gibi olsaydık diyorum bazen.

Ah be KIZILCIKLI ...
Yukarı
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 08:26
Alıntı yapılan Mumincan

Hangi cagda yasiyoruz, kacinci yuzyilda yasiyoruz, herkes ne giyecekse giysin Eskisehirspor Beyefendiligi diye bir kavram vardi eskiden. Kim hangi takimi tutacaksa tutsun, herkesin ozgurlugu var kendi gorusleri var. Ankaraguclu bir taraftar olduruldu bu sehirde, eskiden hep Bursayla kavga olurdu o da ezeli rakibimizdi bir aralar, ben hatirliyorum her mac 100 yarali olurdu. O devirler kapansin artik yaziktir gunahtir hepimiz insaniz degil mi? Kimse kimseye karismasin, protesto ederiz o ayri, mactan sonra bagiririz en buyuk Eses diye ama burada yazi yazanlar sanki darp egilimli gibi haydi gidelim disari diye yaziyor, gidip agiz burun mu kirilacak?

Aman oyle seylere sakin girmeyin yaziktir gunahtir.

duzeltme yapayım: a.guclu taraftar yaralandı, hem de ankara'dan kendi getirdigi doner bıcagı ile. su testisi misali. bizim sehrimizde olması bir tesaduf sadece.

eskisehir'de takım tutma konusunda bir ozgurluk'ten soz etmek istemiyoruz, boyle bir anlayısa karsıdır eses taraftarı, tutulacak takım varsa evinde sessiz sedasız tutabilir isteyen.

sehir sınırları dahilinde tutulacak tek takım belli.

eger bu dusunceleri fazla agresif buluyorsanız kusura bakmayın, sizin zamanınızdaki romantik futbol yerini endustriyel futbola bırakınca, local takım taraftarlarının geleceklerini koruma anlamında agresiflikten ve ozgurlukten uzak anlayıs beslemek dısında baska caresi kalmıyor.

eses
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 09:40
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Ben Vişnelikten tramwayla üniversite caddesine geldim. Yolda formalı biri görmedim. Şuan üni. caddeainde de ses seda yok formalı insanda yok.

bende formalı kimse görmedim. bazıları sırf ortalığı karıştırmak için eyyam yapıyor sadece.

Ewet sizlere aynen katılıyorum , bu ortalığı karıştırmak isteyen arkadaşların nereli oldukları belli aslında (Trabzon Bursa) MOD dan ricam bu arkadaşların siteyle ilişiğinin kesilmesidir.
ANTİ__BİZANS
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 09:45
Barlar sokaginda kokoreç yediğim sıralarda penaltı atislari yapiliyordu.orta yasli biri sokakta, bagirmaya başladı. Biz esksehirliyiz falan diye.sonra bir grup esesli genc sokaktan geçti. Birini kovalar gibi halleri vardi
Sokaklarda ses seda yoktu.formali görmedim lakin tramvaya bindigimde g.saray formali birini gördüm
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 09:53
Yazacak bir yer bulamadım buraya yazıyorum.

Kızılcıklı facebook sayfasında Kızılcıklı'nın tekrar döneceği yazılıyor.Eğer forumda bilen birisi var ise aydınlatabilirmi.

İnşallah efsane Kızılcıklı geri dönerde Eskişehirspor tribünlerinin eridiği bu zor dönemlerde taraftarı tekrardan ayağa kaldırır ve eski günlerimize döneriz.
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 11:24
Alıntı yapılan meliheses

orta yasli biri sokakta, bagirmaya başladı. Biz esksehirliyiz falan diye.

Aslında yapılması gerekende bu. Eğer artık bu konuda taraftar gruplarından ses çıkmıyorsa herkes münferitte olsa bu şekilde tepkisini göstersin. Buraya gelip yok bittik yok öldük yazacağınıza tepkinizi gösterin beyler. Ben şahsen öyle yapıyorum. Bugüne kadarda bir Allahın kulu ses çıkartamadı. Kimin şehrinde kime ses çıkartabilirler. Eskişehirde sadece ESKİŞEHİRSPOR
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 11:24
Alıntı yapılan eskisehirspor32

Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Ben Vişnelikten tramwayla üniversite caddesine geldim. Yolda formalı biri görmedim. Şuan üni. caddeainde de ses seda yok formalı insanda yok.

bende formalı kimse görmedim. bazıları sırf ortalığı karıştırmak için eyyam yapıyor sadece.

Ewet sizlere aynen katılıyorum , bu ortalığı karıştırmak isteyen arkadaşların nereli oldukları belli aslında (Trabzon Bursa) MOD dan ricam bu arkadaşların siteyle ilişiğinin kesilmesidir.

Sizlere akıl fikir diliyorum yazık size diyorum.Bas bas bağırdık dün akşam gelin diye.
Maç izlemekten foruma bile girip okumadınız yazıları.
Şimdi gelmiş ne konuşuyorsunuz ?
Güzelmiydi maç ?
Uzatmalara gitmiş penaltılar heyecanlı olmuş iyiki çıkmamışsınız dışarı dimi.
Maç bitince Anti Bizans sayfası birden yazılarla doldu allah allah niye acaba ?

İşinize gelmeyince FARKLI FİKİRLERDE OLUNCA KENARA SIKIŞINCA hemen TRABZONLU GS Lİ FB Lİ BURSALI YADA YÖNETİM SAYFASINDAYSA OLAY HALİLCİ.

Maçtan önce maç esnasında barlarda adaların sol tarafında çarşafla kapalı cafelerde , Bağlarda ve Osmangazide kim gördü oraları söylesin hadi ? Keşke fotoğraf çekseydim.

Yazık size yazık.He şunuda söyleyeyim bir dahada bu sayfaya girmem bu sayfa artık gereksiz.

Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 11:24
Alıntı yapılan meliheses

orta yasli biri sokakta, bagirmaya başladı. Biz esksehirliyiz falan diye.

Aslında yapılması gerekende bu. Eğer artık bu konuda taraftar gruplarından ses çıkmıyorsa herkes münferitte olsa bu şekilde tepkisini göstersin. Buraya gelip yok bittik yok öldük yazacağınıza tepkinizi gösterin beyler. Ben şahsen öyle yapıyorum. Bugüne kadarda bir Allahın kulu ses çıkartamadı. Kimin şehrinde kime ses çıkartabilirler. Eskişehirde sadece ESKİŞEHİRSPOR
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 465466467468469 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır