eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 464465466467468 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:03
Ya sabır...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:09
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Gs liler daha cok fb kazansa bari daha az sevinirler sehrimizde

Fb kazansa barimi.
Sizin gibiler oldugu surece bu sehir daha cok kan kaybeder.
Sakin aciklama yapmayin cunku bu cumlenin ne olursa olsun hic bir mantikli aciklamasi olamaz.
Eskişehir
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:10
Alıntı yapılan Mumincan

Hangi cagda yasiyoruz, kacinci yuzyilda yasiyoruz, herkes ne giyecekse giysin Eskisehirspor Beyefendiligi diye bir kavram vardi eskiden. Kim hangi takimi tutacaksa tutsun, herkesin ozgurlugu var kendi gorusleri var. Ankaraguclu bir taraftar olduruldu bu sehirde, eskiden hep Bursayla kavga olurdu o da ezeli rakibimizdi bir aralar, ben hatirliyorum her mac 100 yarali olurdu. O devirler kapansin artik yaziktir gunahtir hepimiz insaniz degil mi? Kimse kimseye karismasin, protesto ederiz o ayri, mactan sonra bagiririz en buyuk Eses diye ama burada yazi yazanlar sanki darp egilimli gibi haydi gidelim disari diye yaziyor, gidip agiz burun mu kirilacak?

Aman oyle seylere sakin girmeyin yaziktir gunahtir.
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3649&PN=1
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:27
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Gs liler daha cok fb kazansa bari daha az sevinirler sehrimizde

Fb kazansa barimi.
Sizin gibiler oldugu surece bu sehir daha cok kan kaybeder.
Sakin aciklama yapmayin cunku bu cumlenin ne olursa olsun hic bir mantikli aciklamasi olamaz.

Ben sana burdan bir kufur yazardim ama neyse.Ne oldu l.n mac bitince dolustunuz buraya he ?? Ben orda satlerce tek basima bekledim niye kimse yoktu ? Simdi sizin gibi olduk he ?
Hay ben senin zekanin
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:28
Ben Vişnelikten tramwayla üniversite caddesine geldim. Yolda formalı biri görmedim. Şuan üni. caddeainde de ses seda yok formalı insanda yok.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:37
Yalnız Anti-Bizans'ın en güçlü olduğu zamanlarla günümüzün Eskişehir'i çok farklı,

Eskişehir'in merkezi artık bağlar ve çevresine kaymış durumda ve %80'i öğrenci olan bir yerleşim yeri..

Eskiden açık öğretimler kendi şehirlerinde kalırdı şimdi hem çalışırım hem de üniversite eğitimi alırım diye şehre geliyorlar ve öğrenci sayısını bir hayli arttırıyorlar. Bu da İstanbul sempatizanlarının sayısını önemli sayıda arttırıyor.

Eskiden bir barlar sokağı yoktu, Üniversite caddesi böyle değildi, sadece adalar ve kızılcıklı vardı bu iki nokta da zaten eses yuvasıydı..

Tabi bir de talep olsun olmasın cafe, bar gibi mekanlar çoğaldığı için eskiden imkansızlıktan evinde izleyen öğrencisinden burada yaşayıp da bizans sempatizanı olanlar alternatifin çok olmasından dolayı sokağa çıkıyor..

Bunu engellemek gerçekten çok zor çünkü bu ticaretten kazanan esnafın ulusal sermayesi olabildiği gibi yerli sermayesi de olabilir. Kepenk kapattırarak kendi şehrimizin esnafına kötülük etmişte olabiliriz.

Bu ülkenin futbol anlayışı bilindiği gibi İstanbul tekelinde bu düzeni değiştirmekte çok zor basınından medyasına kadar çocuklar genç yaşlarında beyinleri yıkanarak 3 takımdan birisine meyil ediliyor. Yerel takımların gücü olan şehirlerden en şanslı coğrafyasından dolayı Trabzon en şansız Bursa ve biziz onlar sanayiden bizde beyinden dolayı sürekli göç alıyoruz bu bizans akınına karşı durabilmemiz için yerel gücümüzün her zaman yüksek olması lazım aşağıda ki tabloda görüldüğü üzere 2013 yılına ait yaş grupları var, bizim için önemli olan 0-19 yaş aralığında yaklaşık 105 bin'i erkek 90 bin de kızımız var.

Anti-bizans'a göğüs germeye devam etmemiz için çocuklarımızı ESES'Lİ yetiştirmemiz lazım....

ANTİ-BİZANS
Yukarı
sadeceses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı sadeceses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 23:38
Alıntı yapılan grezores

abiciğim bu tür olaylar tribün grubunun işi tribün grubu sağlam olursa şehirde zaten böyle şeyler yaşanmaz. çıkar 100 kişilik grup dışarıya işi halleder. çoluk çocuğa karşmış ailesi olan bir adam zaten bu işlere kalkışmaz tribün grubunun görevi bu. kızılcıklı ayder bu işi gayet iyi yapıyordu.
''Bu şehirin ağasıda,paşasıda biziz.'' diyenler,neredeler acaba ?
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 00:10
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Ben Vişnelikten tramwayla üniversite caddesine geldim. Yolda formalı biri görmedim. Şuan üni. caddeainde de ses seda yok formalı insanda yok.

bende formalı kimse görmedim. bazıları sırf ortalığı karıştırmak için eyyam yapıyor sadece.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 00:16
yeni geldik barlar sokağı sakin üni cad sakin kızılcıklı adalar sakin
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 00:26
Abartılcak bir şey yokmuş öğrendiğim kadarıyla. Burada yazılanlarda o yönde.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 464465466467468 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır