eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 463464465466467 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 21:46
Çok üzgünüm.....
# Direnmüdavim....

Yukarı
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
Yer: Eskişehir
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 21:52
Alıntı yapılan hüsnü

Çok üzgünüm.....

Bende çok üzgünüm Hüsnü Dayı.saatlerce beklememe ragmen kimse gelmedi ve kimseyide gormedim bizden.
Adamlar yanimdan geçerken bana öyle bakıyorlarki benim sehrimde beni dövecekler.
Yakında bunuda göreceğiz.
Biz bitmişiz diyorum.Birazdan birileri cikar bitmedik te bilmem nede demeye başlar.
Ozaman simdiden cevap veriyorum hani nerdesiniz ozaman niye goremedim sizi ?
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:10
Kızılcıklıyla beraber Eskişehir'de anti bizans kavramı bitmiştir.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:13
deplasmanda kendi takımının taraftarını dövmeye kalkan, bıçak çekenler şimdi neredeler, yazık. Şehrimize sahip çıkalım
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Yazar

-
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:16
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Alıntı yapılan grezores

abiciğim bu tür olaylar tribün grubunun işi tribün grubu sağlam olursa şehirde zaten böyle şeyler yaşanmaz. çıkar 100 kişilik grup dışarıya işi halleder. çoluk çocuğa karşmış ailesi olan bir adam zaten bu işlere kalkışmaz tribün grubunun görevi bu. kızılcıklı ayder bu işi gayet iyi yapıyordu.

Aynen öyle.Varsa ailen esin dostun çocugun nisalan ve cikamiyorsan ha deyince disariya yada orgutleyemiyorsan ozaman o koltugu birakacaksin.Bizim sehrimiz bugunku durumu hak etmiyor !

Nefermis? Kendini her zaman Eskisehirspor dan ustun gormuyormu? Yalan mi ?
Butun hepsi serseri dolu bagirmayan kisilere bicak cekmeyi biliyorlar hani simdi nerdeler?

Altes? Hani lider nerdesin ? 10-15 yas gurubu cocuklar nerde ?

Ask i sehir ? Aloo bagirsaniza diyen lider nerdesin hani gs liler fb liler bagiriyor burda nerdesiniz?
Bagirmayan renktasinizi doverken necatiye soven renktasinizi araniza alip doverken kolaydi.

Niye yoksunuz 3 aydir ? 3 aydir gozumuz alisti artik gs fb bjk formali insanlara.

Mac bitince cikip kovalamayin aga . hic anlami yok inanin ki yok.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:40
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Eskişehir
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:40
Gs liler daha cok fb kazansa bari daha az sevinirler sehrimizde
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:43
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Yukarı
Yazar

-
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:48
Evet birazdan şehrimizde istanbul takiminin kupa sampiyonlugu kutlanacak.

Bu sezonun sonunda da lig sampiyonluklari kutlanacak.

Manzara cok üzücü

Lutfen mac bitince cikmayin hic zahmet etmeyin gercekten gerek yok sonradan keyfinizi bozup burda hala anti bizans var demeyin kimseyi kandiramazsiniz.
Yukarı
Mumincan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mumin Yilmaz
Yer: Eskisehir
  Alıntı Mumincan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2014 saat 22:50
Hangi cagda yasiyoruz, kacinci yuzyilda yasiyoruz, herkes ne giyecekse giysin Eskisehirspor Beyefendiligi diye bir kavram vardi eskiden. Kim hangi takimi tutacaksa tutsun, herkesin ozgurlugu var kendi gorusleri var. Ankaraguclu bir taraftar olduruldu bu sehirde, eskiden hep Bursayla kavga olurdu o da ezeli rakibimizdi bir aralar, ben hatirliyorum her mac 100 yarali olurdu. O devirler kapansin artik yaziktir gunahtir hepimiz insaniz degil mi? Kimse kimseye karismasin, protesto ederiz o ayri, mactan sonra bagiririz en buyuk Eses diye ama burada yazi yazanlar sanki darp egilimli gibi haydi gidelim disari diye yaziyor, gidip agiz burun mu kirilacak?

Aman oyle seylere sakin girmeyin yaziktir gunahtir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 463464465466467 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,843 saniyede hazırlanmıştır