eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 459460461462463 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 21:14
Anti Bizans :)))))))))

Su an bjk macini seyretmeyen kac yigit var ,:))))))))))))))))

1+.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
asim26 Liste gör
Yazar

asım
Yer: istanbul
  Alıntı asim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 21:27
+1
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:01
az önce maça bakıyordum da olimpiyat stadının beşiktaşın kale arkası tribününde fenerbahçe formalı biri var.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:04
1 hafta önce erdekteydim. bursa formasıyla, tişörtüyle dolaşan 3-5 kişi gördüm. adamlar ne kadar güzel forma ve tişörtler yapmışlar. kim giymişse üzerine cuk oturmuştu ve gerçekten çok güzeldi. bizde böyle güzel tasarımlı iyi kesimli ürünler pek yok
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:25
Barlar sokağını gidip gördünüzmü ? Şimdi oradan geldim çok üzücü.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:48
Alıntı yapılan köfteci

Anti Bizans :)))))))))

Su an bjk macini seyretmeyen kac yigit var ,:))))))))))))))))

1+.......

ben göz ucuyla bakıyorum, 76. dakikada açtım maçı. tüm kalbimle Arsenali destekliyorum.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:53
elensinler de bi daha gezemesinler
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 23:56
Alıntı yapılan efsanee26

Artık kimsenin umursamadığı o kadar belli ki.. Keşke birileri çıkıp birşeyler yapalım deselerde yapsak ama nerde. Bu iş sadece derbiler olduğu zaman olacak diye bir kanun mu var acaba ? Bunlar iyice yüz bulmaya başladı kimse ses çıkartmadıkça. Herşeyde gerilediğimiz gibi bunda da geriliyoruz sonumuz hayır olsun..

Arkadaşım ben ömrümde bu kadar pasif forum üyeleri görmedim.. Nerede ne kadar klavye şövalyesi varsa burada.. Eskisehirspor için kılını kıpırdamadan bişeylerin değişmesini bekleyen insanlar topluluğu.. Varsa yoksa transfer..

Hadi şunu yapalım, hesap soralım deyince kimseden ses çıkmaz..

Boş laf yapan insanlar..

İstisnalar hariç..!
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2014 saat 00:20
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan efsanee26

Artık kimsenin umursamadığı o kadar belli ki.. Keşke birileri çıkıp birşeyler yapalım deselerde yapsak ama nerde. Bu iş sadece derbiler olduğu zaman olacak diye bir kanun mu var acaba ? Bunlar iyice yüz bulmaya başladı kimse ses çıkartmadıkça. Herşeyde gerilediğimiz gibi bunda da geriliyoruz sonumuz hayır olsun..

Arkadaşım ben ömrümde bu kadar pasif forum üyeleri görmedim.. Nerede ne kadar klavye şövalyesi varsa burada.. Eskisehirspor için kılını kıpırdamadan bişeylerin değişmesini bekleyen insanlar topluluğu.. Varsa yoksa transfer..

Hadi şunu yapalım, hesap soralım deyince kimseden ses çıkmaz..

Boş laf yapan insanlar..

İstisnalar hariç..!

Lafın banaysa emin ol bizim yazdıklarımız burda lafta kalmıyor insanları tanımadan yorum yapma burada. Her zaman diyoruz her zaman söylüyoruz ama hiç icraat görmüyoruz. Kendimizin burda yazıp çizip tek başımıza çıkmasıyla hiç birşey olmuyor. Bu olaya el atacak böyle maç günlerinde her seferinde organize olunmasını sağlayacak insan lazım. Bizim taraftarlığımız sadece maç günü stada gidip ordan çıkınca biten taraftarlık olmamalı. Bizim şehrimiz farklı diğer anadolu takımları gibi değiliz dedikçe iyice geriliyoruz. Çok yazık oluyor gerçekten. Herkesin herşeye ayrı bir bahanesi var kiminin transfere kiminin yok passolige kiminin kombine fiyatına her sene herşeye bir bahane. Haftaya maçlar başlayacak statda ortalama 3bine ya oynarız ya oynamayız şu durumda. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum hiç iyiye gitmiyoruz.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2014 saat 03:04
Bir lider yok lider. Sözü geçen biri deseki şu saatte şurdayız giden çok olur. Ama burda hadi gidelim hadi edelim kimse kimseyi dinlemez. Keşke forum adına bir grup, tayfa vs vs bişeyler olsada oraya göre hareket etsek...
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 459460461462463 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,674 saniyede hazırlanmıştır