eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 458459460461462 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 14:15
Bugün çarşıda 6 tane BJK li 3 tane FB li 2 tane GS li gördüm.Kakara kikiri dolanıyorlardı. 1 kişi bile görmedim ESES formalı Bir kez daha gördüm bitmiş olduğumuzu.
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 14:16
Biz bittik çoktan..
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 14:34
Bu kadar rahat dolaşmalarını kendıme yediremiyorum Yakında tribün yaparlar böyle kafa olursa bizde..Toplanalım desek 10 kişiyi geçemiyoruz sonra pasolig deriz, bilet pahalı deriz ,o deriz bu deriz ..Asıl görevimizi yapmayı unuttuk kaç aydır şehirde bizanslılar çok güzel eğleniyor...Gözünüzü seveyeyim bari şu gunlerde formalı dolaşalım.
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 15:11
Kardeşim yok şu kadar şunu gördüm yok şöyle oldu geçin bunları madem öyle sen nie formasız geziyosun çarşıda sen de çık formanla BU ŞEHİRDE HER HANGİ BİR BİZANSLININ ŞAMPİYONLUĞU KUTLANIYO MU HAYIR boş boş konuşma eğer görüyorsan o zaman uyaracaksın çıkart o formayı die gelipte burda gazel okumıcaksın . Ben senden emin ol ki daha duyarlıyımdır ankaradan her geldiğimde formamla çıkarım çarşıya , yada arabamda bi ES- ES ürünü vardır. Bırakın biz bittik muabbetlerini sıktı artık.BİZ KÜLLERİMİZDEN DOĞARIZ OK.
ANTİ__BİZANS
Yukarı
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
Yer: Eskişehir
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 17:59
Alıntı yapılan eskisehirspor32

Kardeşim yok şu kadar şunu gördüm yok şöyle oldu geçin bunları madem öyle sen nie formasız geziyosun çarşıda sen de çık formanla BU ŞEHİRDE HER HANGİ BİR BİZANSLININ ŞAMPİYONLUĞU KUTLANIYO MU HAYIR boş boş konuşma eğer görüyorsan o zaman uyaracaksın çıkart o formayı die gelipte burda gazel okumıcaksın . Ben senden emin ol ki daha duyarlıyımdır ankaradan her geldiğimde formamla çıkarım çarşıya , yada arabamda bi ES- ES ürünü vardır. Bırakın biz bittik muabbetlerini sıktı artık.BİZ KÜLLERİMİZDEN DOĞARIZ OK.

Benim ileri zekalı renktaşım sen nerden biliyosun formasız olduğumu ? Bana saçma sapan şeyler yazacağına gerçek olan şeylere inanmaya başlasan iyi edersin.
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 18:03
Adalar doktorlar ve Barlar sokağı bjk li kaynıyor
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 18:41
Yok ki adam gibi bir lider çıkalım desin toplanalım desin... Herkes bireysellikten kaçınıyor. Gerçi bu tarz şeylerde bireysellikle olacak şeyler değil de neyse...
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 18:49
yahu bittik bitmişiz yazıp durmayın. ESES taraftarı bitmez. gerekli yerde gerekli tepkiyi verir bu büyük taraftar. sadece üzerimizdeki şu ölü toprağını atalım
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 19:38
Artık kimsenin umursamadığı o kadar belli ki.. Keşke birileri çıkıp birşeyler yapalım deselerde yapsak ama nerde. Bu iş sadece derbiler olduğu zaman olacak diye bir kanun mu var acaba ? Bunlar iyice yüz bulmaya başladı kimse ses çıkartmadıkça. Herşeyde gerilediğimiz gibi bunda da geriliyoruz sonumuz hayır olsun..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 20:57
daha bu hafta sonu bir alış veriş mağazalarından birine oğlumla beraber gidip febe ve gese dergilerini arka raflara kimsenin göremeyeceği şekilde sakladım. bir kaç hafta önce de esnaf sarayında bir esnafa bizans formalarını gösterip bunları satarak zengin olup olmadığını sordum. abi ben çalışanım dedi, patron sat dediği için satıyorum dedi. bireysel falan dinlemeyip ufak da olsa bir şeyler yapılmalı bu konuda. ama organize olursa tadından yenmez. şehrin çocukları zehirleniyor, en azından formaları giyip gezmek de bir şeydir renkdaşlarım. esnafımız da bizans saçmalıklarını satmaktan bir an önce vazgeçsin lütfen, kimse anahtarlık satarak zengin olmaz ya da satmazsa açlıktan ölmez değil mi?
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 458459460461462 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır