eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ömer Şişmanoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı abece_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2014 saat 13:59
Dünkü naçta demba ba ile Mustafa çok iyi oynadılar yedekde cenk tosun bekliyor hazır şekilde Ömer bizde başarılı olursa devre arasında rahatça alırız diye dusunuyorum
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2014 saat 21:17
Umarız tutar
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 14:55
"
Beşiktaş şampiyon olur mu?

- İnşallah... Beşiktaş’ı çok seviyorum. Taraftarıyla, rengiyle, herşeyiyle.
"

http://www.fanatik.com.tr/2014/08/12/es-esin-yenilerinden-gozdagi-381273

İsterse 56 gol atsın!

Beşiktaş'ın şampiyon olmasına "İnşallah" cevabı veren bir futbolcu, kiralık geldiği takımda...!!!

Aldığımız oyunculara bak!!!
-montana26-
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 15:24
Alıntı yapılan montana

"

"

İsterse 56 gol atsın!

Beşiktaş'ın şampiyon olmasına "İnşallah" cevabı veren bir futbolcu, kiralık geldiği takımda...!!!

Arkadaşlar lütfen gaza gelmeyip sağ duyulu olun,
Sorulan çanak soruya dikkat edin;
Sözleşmesinin devam ettiği sezon sonu döneceği kulüp için ne demesini beklerdiniz.
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 15:32
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan montana

"

"

İsterse 56 gol atsın!

Sözleşmesinin devam ettiği sezon sonu döneceği kulüp için ne demesini beklerdiniz.

Abi gaza gelmek falan değil.

Eskişehirspor olarak bizim neyimiz var?

Her sene şampiyonluğa oynayan bir takım mıyız?
Müzemiz sanki kupalardan mı geçilmiyor?
Her sene Avrupa'da mücadele mi ediyoruz?

Biz bu takımı İstanbul'a karşı dimdik ayakta durduğu için seviyoruz. İstanbul'a baş kaldırdığı için seviyoruz.

Ben burada suçun büyük bir kısmını YÖNETİMDE buluyorum. İstanbul'dan gelen Almanya kökenli bir oyuncuya Eskişehirspor'u hiç kimse anlatmadı mı?
Eskişehirspor taraftarının hassasiyetini bir Allahın kulu bile söylemedi mi?

-montana26-
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 16:01
başarılı olursa bjk geri alır bu takımalrdan oyuncu almak bence hatalı alınmayacakda denilmişti.keşke bonservisi ile alınsaydı yada opsiyon maddesi olsaydı.
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 16:15
adam bjk sözleşmesi var ne diyecekti ya.bnce boşuna kasmayın.onun yerinde herkes öyle söylerdi
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 23:29
Alıntı yapılan montana

Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan montana

"

"

İsterse 56 gol atsın!

Abi gaza gelmek falan değil.

Eskişehirspor olarak bizim neyimiz var?

Her sene şampiyonluğa oynayan bir takım mıyız?
Müzemiz sanki kupalardan mı geçilmiyor?
Her sene Avrupa'da mücadele mi ediyoruz?

Biz bu takımı İstanbul'a karşı dimdik ayakta durduğu için seviyoruz. İstanbul'a baş kaldırdığı için seviyoruz.

Ben burada suçun büyük bir kısmını YÖNETİMDE buluyorum. İstanbul'dan gelen Almanya kökenli bir oyuncuya Eskişehirspor'u hiç kimse anlatmadı mı?
Eskişehirspor taraftarının hassasiyetini bir Allahın kulu bile söylemedi mi?

Kardeşim sonuna kadar haklısın. Demba Ba Beşiktaş'a gelir gelmez taraftarı yağladı. Diego Ribas aynı şekilde. Adamlar kulüplerini sahipleniyor. Demba Ba iki ay öncesine kadar Beşiktaş'ı mı biliyodu? Diego Ribas Fenerbahçe'nin sözde "yüceliğine" ne zaman ikna oldu?

Ben yeni yönetimden memnun değilim. Hayal kırıklığı oldular...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2014 saat 22:02
Ömer'in verdiği cevap yakışmamıştır. Her ne kadar bonservisi Beşiktaş'a ait olsa da şu an Eskişehirspor'un (dikkatinizi çekerim) sözleşmeli futbolcusudur. Sanki bizim Ömer ile imzaladığımız sözleşme bostan korkuluğu. Sanki biz para vermiyoruz.

O kadar seviyorsa burada ne işi var? Bu takımın şampiyon olmayacağını düşünüyorsa hangi bilinç ile sahaya çıkacak? Sahaya çıktığında hangi amaç için oynayacak? Buradan aldığı parayı hakettiğini düşünecek mi?

Yönetimin böyle bir transfer yapmasını hala aklıma mantığıma sığdıramıyorum. Hiç bir açıklaması yok. Kiralık adam alınır ama böyle kiralanmaz.

Yönetime geldikleri günden beri zaman tanınmasını istiyordum ama bu transfer ile benim gibi düşünen insanları kaybettiler.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2014 saat 06:32
Omer Sismanoglu'nun Yagiz Sabuncuoglu'na verdigi roportajdan bir bolum:
**
“Hava hakimiyetinde sıkıntılarımın olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında maç içinde hücum bölgesinden geriye daha çok dönmeliyim. Topu orta sahadan alıp üçüncü bölgeye taşımalıyım ama çok da fırsat bulamıyorum bu eksiğimi pozitife çevirmek için. Bir başka şey ise her forvette belli bir seviyede olması gereken özellik olan bitiricilik… Bu konuda iyiyim ama üst seviyede futbol oynamaya devam etmek istiyorsanız gelen pasları gol yapma konusunda hep iyi olmalısınız. Kendimde eksik gördüğüm bu özellikler içinde sürekli ekstra çalışmalar yapıyorum”
**
Roportajin tamami http://www.2eylul.com.tr/spor/es-esin-basarisi-icin-savasiyoruz-h35678.html adresinde...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır