eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ömer Şişmanoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 12:35
Alıntı yapılan champions26

Ömer'i beğenmeyenleri anlayamıyorum diye söze başlayanlarBiz Ömer'i beğenmiyoruz demedik.Transfer şekli yanlış olduğunu dile getirdik.Kaç sezondur süper ligdeyiz ders alınmamış malesef.Opsiyonlu almıyorsun,bjk maçlarında oynamıyor.Üstelik çok yüksek bir bedel ödeniyor.Borç zaten deve yükü.Eskişehirsporumuzu borçlandıranlara dava açılmıyor.Ben hala anlamıyorum diyorsanız yapacak bişey yoktur.Anlamamaya devam edin.

seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 16:00
Alıntı yapılan eskisehirspor

Alıntı yapılan champions26

Ömer'i beğenmeyenleri anlayamıyorum diye söze başlayanlarBiz Ömer'i beğenmiyoruz demedik.Transfer şekli yanlış olduğunu dile getirdik.Kaç sezondur süper ligdeyiz ders alınmamış malesef.Opsiyonlu almıyorsun,bjk maçlarında oynamıyor.Üstelik çok yüksek bir bedel ödeniyor.Borç zaten deve yükü.Eskişehirsporumuzu borçlandıranlara dava açılmıyor.Ben hala anlamıyorum diyorsanız yapacak bişey yoktur.Anlamamaya devam edin.

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 16:10
Alıntı yapılan EsBoraEs

Bir futbolcu kiralandı diye kimsenin arka bahçesi olunmaz, sanki 20 yaşında gelişecek futbolcu amma eyyamcı oldunuz, ayrıca yıllık ücretinin tamamını verdiğin bir futbolcunun kiraladığın kulübe karşı oynamadığı hiç bir yer de görülmez, anca maaşının belli bir miktarını ya da hiç ödemezsen anca öyle olur böyle bir açıklamada yok iki kulüpten de hadi bizi geçtim bjk şirket onlar açıklardı..

bjk den tecrübelensin diye muhammette kiralık alınmaya çalışılmadı mı ? boş yere mi kızıyoruz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
okanlahayatpro Liste gör
Yazar

okan
Yer: eskişehir
  Alıntı okanlahayatpro Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 16:14
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan EsBoraEs

Bir futbolcu kiralandı diye kimsenin arka bahçesi olunmaz, sanki 20 yaşında gelişecek futbolcu amma eyyamcı oldunuz, ayrıca yıllık ücretinin tamamını verdiğin bir futbolcunun kiraladığın kulübe karşı oynamadığı hiç bir yer de görülmez, anca maaşının belli bir miktarını ya da hiç ödemezsen anca öyle olur böyle bir açıklamada yok iki kulüpten de hadi bizi geçtim bjk şirket onlar açıklardı..

bjk den tecrübelensin diye muhammette kiralık alınmaya çalışılmadı mı ? boş yere mi kızıyoruz.

hayır yanlış duymuşsun muhamet satın alınmaya çalıştı bjk kiralatmak istedi eses redeti o yüzden olmadı transfer

tek büyük eses
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 17:48
Cardozo'ya yıllık 2.5 milyon euro garanti para ve 12 bin euro maç başı alacakmış ömeri satın alsak bi bu kadar öderdik heralde kiralık olmasına rağmen 700bin euro+maç başı 10bin euro, yanlışım varsa düzeltin lütfen.
EsEs
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 17:56
Alıntı yapılan Erayovic26

Cardozo'ya yıllık 2.5 milyon euro garanti para ve 12 bin euro maç başı alacakmış ömeri satın alsak bi bu kadar öderdik heralde kiralık olmasına rağmen 700bin euro+maç başı 10bin euro, yanlışım varsa düzeltin lütfen.

benfica'ya 5.5 milyon avro verdiler
ölümüne eses
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2014 saat 18:50
Yenik duruma düştüğümüzde son 15 dk. Ömer artı Funes çift santrafore dönmek mantıklı olacaktır. Sağlı sollu ortalar atan takım özlüyorum.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2014 saat 02:50
Geçen sene malumunuz ; Forvet , Santrafor sıkıntımız had safhadaydı. Bu sene bu bölgeye bayağı alternatifli oyuncular transfer ettik. Ömer de bu ligin bu pozisyonda ki ortalama üstü hatta iyi oyuncularından , kiralık şu bu yorumlara bence hiç gerek yok. 1 sezon tepe tepe kullanacağımız iyi bir oyuncumuz oldu. İnşallah faydalı olacak. Ayrıca bir dipnot ekleyeyim. Ömer'in bize boşu yok diye biliyorum. Yani bize karşı oynadığı her maçta golü var. Ve Süper lig gollerinin önemli bir kısmınıda bize attı diye biliyorum.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2014 saat 08:15
peki 8taş diyelim ki ben vazgeçtim dedi 1 ay sonra geri istedi alabilecek mi?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2014 saat 13:41
Ömer bizde çok iyi oynasada sorun olmaz çünkü Bjk te istemedikleri kadar forvet var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır