eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ömer Şişmanoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 12:09
ya biz burada niye bağrıyoruz kardeşim eskişehirspor başkanları artık bıraksın tuttukları istanbul takımlarına şirinlik yapmayı sadece eskişehirspora endekslensinler diye bir tarafımızı yırtıyoruz allahım yarabbim ben gözlerimi kapamadan sadece eskişehirsporu tutan bizim gibi sadece onun başarısı için uğraşacak bir yönetim nasip et yarabbim sonra tutuyorlar birde şampiyonluktan ondan bundan bahsediyorlar biz ilk önce kendi içimizi temizleyelim bunlar hep laf yönetimde dahil kimse eskişehirsporun şampiyon olabileceğine inanmıyor herkez kendi reklamının peşinde amigo orhanın sahalardan kaçma sebeplerinden biride budur
Yukarı
stare Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı stare Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 13:05
Arkadaşlara katiliyorum.kulübün bir vizyonu olur.uzun vadede umut cikar vaadetmiyorsa messi olsa almayacaksin.
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
  Alıntı manyakesesli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 13:05
Omer zaten gitti butun takimlarda oyuna sonradan giren skoru degistiren bir oyuncu ilk 11 de baslamaz bizdede ikinci yari 60 gibi oyuna girer ve golunu atar o tip bir oyuncu antalyada super yedek diye aniliyordu
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 13:13
700 bin euro garanti ücret vaavv
ee bizim paramız gerçekten çokmuş ne diye ağlıyorlar yahu
necatiye maliyetli diyen başkan ve yönetimi onun kadar parayı bu adama verecek. üstelik necatiye oynamadan para ödeyeceğiz.
çok zenginiz çoook
daha da bu yönetimin yaptığı ve söylediği hiçbir şeyi kaale almama kararı aldım. gerçekten benim nacizane aklımdan bu kadar.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 13:35
Yazmıyayım yazmıyayım dedim, mecbur kaldım...!

Direk ilk on birde oynayacak kapasitede ne demek yahu!!!

Bejekenin elinde 3 tane forvet var. 4. forvet olarak düşünülen bir oyuncuyu kadromuza kattık.

Eskişehirspor, ligin zirvesini her sezon zorlaması beklenen bir takım. Süper Ligi takip eden her futbolsevere; ligdeki kaliteli takımları say desen. Sana en fazla 7-8 takım sayar, içlerinde Eskişehirspor'da mutlaka vardır.

Ligde direk rakibin olarak gözüken bir takımın 4. forvetini, sen ilk on birde oynatmayı mı düşünüyorsun?

Geçen sezon biz ne yapamadık?
GOL ATAMADIK.
Süper Ligde 90 maçta 19 golü olan bir oyuncuyu kadromuza kattık. Kadroda yer alsın, sorun değil; AMA ilk on bir olarak düşünmek büyük bir KUMAR!
-montana26-
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 13:39
Hoşgeldin Ömer Şişmanoğlu, hayirli olsun.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 15:57

Mesajları gör Mesajları gör     Forum
Tarih: 03/Ağu/2014 saat 18:57
Sevgili gencler ve genc kalan yasitlarim; sizinle burada zaman gecirmekten cok keyif almis bulunmaktayim. Elimde olmayan sebeplerden oturu, yasim, sagligim, akil sagligim ve biraz sert yazilarimla da alakali olarak forumdan yavas yavas ayrilmam gerektigini dusunuyorum. Bundan sonra eskisi kadar giremeyecegim.

Sizlerle konusmak buyuk mutluluktu, EN BUYUK ESKISEHIRSPOR BASKA BUYUK YOK!!! ESESES KIKIKI ESKI ESKI ES!!! Mesajları gör

Alıntı yapılan Mumincan

Omer cok iyi futbol oynadi diyelim burada. Saolsun bize yardimci oldu diyelim. Hem de muthis futboluyla!!! Ne olur? Hevesler kursakta kaldi mi? Besiktas geri alir mi? Alir. Hem oyuncusunu 1 sene oynatti hem de parasini da vermedi zaten oynayamayacakti. Ama bakti ki adam cok gelistirdi 1 senede patlama yapti, haydi diyecek geri alalim. Ben artik pek yorum yapamayacagim ama bunu bi diyeyim, kulubumuze hayirli olsun, ama ne desek bos artik zaten. Bizanslilarin arka bahcesi olduk.

Cok sevdigim bir oyuncu sevinecem ama sevinemiyorum ya.
Bari bir 24 saat bekleseydin
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 17:20
bezikaş sitelerinde Ömerin müzmin sakatlığı olduğu yazıyor
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 17:27
http://www.esestvonline.com/Default.aspx 

Eskişehirspor'daki  İlk Röportajı ....
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 17:29
Alıntı yapılan serdargül

700 bin euro garanti ücret vaavv
ee bizim paramız gerçekten çokmuş ne diye ağlıyorlar yahu
necatiye maliyetli diyen başkan ve yönetimi onun kadar parayı bu adama verecek. üstelik necatiye oynamadan para ödeyeceğiz.
çok zenginiz çoook
daha da bu yönetimin yaptığı ve söylediği hiçbir şeyi kaale almama kararı aldım. gerçekten benim nacizane aklımdan bu kadar.

NNecati bu paranın 2 katından daha fazla kazanıyordu kulüpten.. Forvet almazlar, almıyorlar diye muhalefet olursunuz, alırlar parasına muhalefet olursunuz, bence kesinlikle siyasi olarak kesinlikle CHP lisiniz siz Serdar Bey.. Bu tür muhalefetler oldukça demokrasi olur.. Fakat biraz mantıklı bakmak lazım şu an kimi alırsan al forvet olarak bu paraları vermek zorundasın.. Mori'nin falan daha az para aldığını mı sanıyorsunuz? En az bu kadar alıyordur..

Not: AKP li falan değilim, hiç sevmem üstelik, yanlış anlamayın.. Ayrıca Ömer Şişmanoğlu'nu da hiç beğenmem bence gereksiz bir transfer.. Bu oyuncunun yerine Welliton veya o ayarda bir adam alınmalıydı.. Beceremediler..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır