eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ömer Şişmanoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 07:51
Alıntı yapılan Mumincan

Omer cok iyi futbol oynadi diyelim burada. Saolsun bize yardimci oldu diyelim. Hem de muthis futboluyla!!! Ne olur? Hevesler kursakta kaldi mi? Besiktas geri alir mi? Alir. Hem oyuncusunu 1 sene oynatti hem de parasini da vermedi zaten oynayamayacakti. Ama bakti ki adam cok gelistirdi 1 senede patlama yapti, haydi diyecek geri alalim. Ben artik pek yorum yapamayacagim ama bunu bi diyeyim, kulubumuze hayirli olsun, ama ne desek bos artik zaten. Bizanslilarin arka bahcesi olduk.

Cok sevdigim bir oyuncu sevinecem ama sevinemiyorum ya.

Yiğidi öldür hakkını yeme bak şimdi burda katılıyorum size...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 08:21
Bir süredir foruma girmiyordum maşallah eksik yok fazlası var, daha antremana çıkmadan yedek bıraktınız, arka bahçe yaptınız, seneye geri alır oldu. Gerçi Türkiye'nin genelinde var bu sorun son zamanlarda sadece eleştiri sadece kötümserlik, fazla hızlı tüketiyoruz bazı duyguları. Eskiden biri gelince 2-3 amatörce bile olsa photoshop çalışması vs olurdu. Neyse size forumlar sonra ki sayflarda iyi birbirine laf yedirmeceler... Clap
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 08:48
Türkiyeye ilk gelirken biz istemiştik beyefendi kayseriyi tercih etmişti golleri mi, sadece bize atıyordu, onlarda fırsatçı golü özel bir yetenek golü değildi. Şimdi sevinelim mi hayır, iyi golcü olsa bjk bırakır mı? Verilen paraya yazık.
BU transfer yarın öbür günde Muhammet demircimiydi neydi o güya müthiş yetenek onuda yetiştirmek için alırsak kiralık tamam bjk nin arka bahçesi pilot takımı olduk demektir yazıklar olsun bu zihniyete. Hepiniz istifa edin adam gibi yönetecekler gelsin yeter be.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 08:53
Yıllık 700 000 euro deli para bu adam için manyak mı bunlar saçma sapan bir transfer. Kusura bakmayın .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 08:56
Alınmı Alınmış
Atacağı goller bize yazacak mı ? yazacak.
Tüm eleştiri ve önerilere saygı duyuyorum.
Ama öyle yada böyle Şuan formamızı giyen bir oyuncuyu kafadan demorilize etmeyi doğru bulmuyorum
Ve Hayırlı olsu hoş geldin diyorum
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 09:04
Yıllık 700.000 euro doğruysa, Necati olayından hiç ders almamışsınız demektir.

Bonservisi için devre arası görüşülecek haberi doğruysa, transferde yeni bir çığır açmış olursunuz.

İnşallah kulübümüzü düşünerek bu transferi gerçekleştirmişsinizdir !

Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 09:18
Yıllık 3 gol ortalaması olan bir santrafor.

Hangi akla hizmet alındı bilmiyorum.

Ama çok saç baş yolduracağı kesin

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 09:34
Öyle yada böyle yukarıda sürekli eleştirilen kişi bir yıl boyunca kulübümüze hizmet verecektir. Gerçek bu ve değişmeyecektir. Burak Yılmaz da olduğu gibi sürekli olumsuz motivasyon yerine destek verme gayretinde olursak, Kiralık olarak gelen Erkan Zengin, Batuhan Karadeniz'in ilk geldiği yıl gibi ES-ES e katkı sağlayacaktır. Gün gelir devran döner Beşiktaş'ta kadro şansı zaten bulamayacağı için burada kalır. Tatbikî Antalya'daki gibi başaralı bir performans sergilerse
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 09:45
açıkcası yedek olacağını düşünmüyorum bizde banko oynar belki fb gs bjkye ts bursaya karşı oyuna sonradan sokularak oyunun kaderini değiştirebilir maaşı 700 bin euro deniliyor sanırsam bjkden 850 bin euro alıyordu bence alabileceğimiz en iyi türk santroforlardan biridir özellikle funes ile çok iyi bir ikili olur ikiside çok hareketli tarzda oyuncular
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 10:31
http://kirmizisimsekler.net/omer-sismanoglu-ne-kadar-alacak.html
700 bin euro.Birde maç başı 10 bin euro.Hiç değilse bizim oyuncumuz olsaydı.Devre arasında alınacak opsiyon diye söylemiş yönetim ama siz inandınız mı ?Madem şimdi al niye devre arasını bekliyorsun.Zaten ilk yarı iyi oynasa bjk sana opsiyon hakkı vermez.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır