eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 455456457458459 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 17:53
Ya bu işi geçin arkadaşlar.Sabahtan beri çarşıdaydım formam ile ve benden başka 1 kişide bile ESKİŞEHİRSPOR forması görmedim.Aksine tam 8 tane fb vs 5 tane GS formalı kişi gördüm.Küçük çocukları söylemiyorum bile.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 17:59
Alıntı yapılan thehellofangel26

Ya bu işi geçin arkadaşlar.Sabahtan beri çarşıdaydım formam ile ve benden başka 1 kişide bile ESKİŞEHİRSPOR forması görmedim.Aksine tam 8 tane fb vs 5 tane GS formalı kişi gördüm.Küçük çocukları söylemiyorum bile.

Hoş Geldin Deplasmana LOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 18:03
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan thehellofangel26

Hoş Geldin Deplasmana LOL

Aynen abi dövmeye kalksalar yardım edecek renktaşım bile yoktu
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 18:25
söylenip durmaya gerek yok. vurup kırmaya da. gelin , şu forumda birisi kampanya başlatsın. çarşıda dolaşmaya çıkan herkes formasıyla dolaşsın. o zaman bir kaç güne zaten mesele hallolur. yüksek katılım gerek.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 23:58
Alıntı yapılan meliheses

söylenip durmaya gerek yok. vurup kırmaya da. gelin , şu forumda birisi kampanya başlatsın. çarşıda dolaşmaya çıkan herkes formasıyla dolaşsın. o zaman bir kaç güne zaten mesele hallolur. yüksek katılım gerek.

Clap       Clap      Clap  Clap        Clap   ClapClapClapClap   Clap       Clap
       ClapClap      Clap   Clap   ClapClap    Clap   Clap                ClapClap   Clap
     Clap   Clap        Clap        Clap  Clap  Clap  ClapClapClap       Clap  Clap Clap
   ClapClapClap         Clap       Clap    ClapClap  Clap                 Clap   ClapClap
 Clap         Clap       Clap      Clap         Clap  ClapClapClapClap   Clap       Clap
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 00:14
Şu küçük amblem yapıştırmalardan alsak yolda yürürken telefon kulübesi,köprü,kaldırım,direk vb. yerlere yapıştırsak nasıl olur? En azından millet yürürken görür.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 00:20
Alıntı yapılan SerifOkan

Biten birşey yok sakin olsun herkes. Çok fazla göç alıyoruz yaz aylarında böyle şeyler oluyor üni başladığında ilk derbide zaten yeni gelenler her sene olduğu gibi mesajı alacaklardır.
Beşiktaşın feynord ile yapacağı maçı rövanşında sokaklarda olucaz. Arkadaşınız akrabanız alın gelin yanınıza ve emin olun barlar sokağından 1965 de bestesini girince formalıların arkaları kaçması , formasız izleyenler hemen alkışması size antibizansn bitmediğini gösterecektir.

Iyi güzel diyorsun, mantıklı da
Ama yinede olmaması gerektigini düşünüyorum,
Biz burda eskisehirde şöyle böyle olur diyoruz, adam yaz tatilinde esparkın önünde cincon formasıyla fotograf çektirip yolluyor,

Illa vurup kiralim demiyorum ama yinede hissetsinler rahat dolasmasinlar bence
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 09:27
Alıntı yapılan meliheses

Meliheses kardeş eskişehirdeysen bu kampanyayı sen başlat . bjk nin rövanş maçı günü adalar Migros önünde belirlenen bir saatte toplanılsın forumdaki herkes çevresindeki tüm tanıdığı kişilere söylesin bu organizasyonu formalarla marşlarla bu şehirdeki ES-ES aşkı herkese gösterilsin . Haydi arkadaşlar BJK nin RÖVANŞ MAÇI GÜNÜ ADALAR MİGROSTA TOPLANALIM . . . bu arada bende coşkun melih kardeş menün oldum .
Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 10:51
8jk'nin oynatmadığı bebe'nin ,pişmesi için kiralandığı klüp olursan; anti-bizans düşüncesine zarar vermez misin?

gençlerde "Es-Es bunların arka bahçesi gibi" düşüncesi hakim olmaz mı
ES-ES
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2014 saat 12:24
Şimdi burada bitmiş felan diyosunuz ama bu yeni değil 3 yıldır böyle. Biz 3 yıldır aynı 30 kişiyle her Anti Bizans gecesinde sokaktayız. Çok büyük bi tahrik olayı olmassa bu sayı artmaz kolay kolay. Şuan net söylüyorum biri gelip store açsa hiç kimse hiç bişey yapamaz. Şuan sadece ismimiz yürüyor da o yüzden açamıyor adamlar içimize girip bi bilseler durumu öbür gün koyarlar doktorların ortasına.. Burada yıkarız ederiz diyenlere bakmayın cidden yıkmıyolar.. Çok başımıza geldi hayal kırıklığı çok yaşadık.. Dediğiniz gibi inşallah ETB tarzı oluşumlar bu işe bi el atar..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 455456457458459 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,668 saniyede hazırlanmıştır