eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454455456457458 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2014 saat 15:50
Trabzon gibi olması zor.çünkü orası izole bir yer.bizde yaz dönemi bizanslılar biraz artıyor. Ayrıca adamların ürün çeşidi ve satildigi nokta çok fazla. Mesela ben forma dişinda giyebilecegim beğendiğim şeyler bulmakta zorlaniyorum
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 10:34
Antibizans hareketi bu şehirde ölmüşe benziyor. şimdi kupa maçları başlıyor yine yok bu gece bilmemneliyiz, yok milli mesele söylemine başlayacak. bizansın hiç bir şeyi milli olamaz, bizans milli olana zararlıdır. Türkiye'de futbolun gelişmesinin önündeki en büyük engel üç istanbul zenginidir. bunu önce koca koca adamların anlaması lazım, sonra belki çocuklara anlatırız.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 11:01
Alıntı yapılan erkaneses2626

Sehirin bir cok bölgesıne bayrak asılmalı ve bir cok magzada gs fb bjk formaları atkıları asılı uyarılması lazım bu magzaların kötu antalya bile gecen hafta tatıle gittigimde carsıda heryerde bayrakları asılıydı kğme düştüler birde ama carsının her noktasında bayrakları dalganıyordu 2.ligteyken daha heyecanlıydık heryerde bayraklarımız olurdu diğer takım formalarını giyip gezen olmazdı ama sanırım heyecan bitti artık..

Keşke taraftar liderleri duruma bir el atsa da birlik beraberlik için adımlar atılsa.. Mesela her haftasonu EsEs formasıyla dolaşmak gelenek haline getirilmek amacıyla gazetelere ilan verilip, sosyal medyada yayıp, dükkanlara-mağazalara bu konu hakkında afiş asılsa.. Taraftarımız bu oluşacak ve ileride gelenek haline gelebilecek yapılanmaya davet edilse.. Düşünsenize tüm Eskişehir'in yaz-kış maç olsun olmasın her cumartesi-pazar formayla dolaştığını? Yeni yetişecek çocuklarımızda özenecektir.. Her formalı renkdaşımız birbiriyle selamlaşır, sohbet eder ve birlik beraberliğimiz artar.. Şehirde sağ duyu, sükünet olgularına da katkıda bulunulur böylece..

İnşallah böyle kampanyalar olurda kıpkırmızı bir Eskişehir görürüz hep..

Forma ile çarşıya gittiğinde "Maç mı var? Hayırdır.." sorularına mağruz kalmadan göğsümüzü gere gere gezeriz..

Forma satışları artar.. Kulübe de katkı olur..

Bilmiyorum böyle bir proje için taraftarımız ne düşünür?
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 11:07
Antibizansın başkentinde antibizans ruhu ölmez . Herkes bi serzenişte bulunmuş , ben iş nedeniyle ANKARA dayım . Tayinimi aldırsam ben yapıcam önderliği . Tekrar söylüyorum KISA VADEDE Eskişehir Taraftarlar Birliği ETB kurulmalı yeniden ve hepberaber zamanı geldiğinde belli aralıklarla şehirde gezilmeli marşlarla 500 kişi 1000 kişi herneyse ve bu şehrin BİZE AİT OLDUĞU herkese ilan edilmeli UZUN VADEDE ETB nin yapacağı organizasyonlarla okullara gidilmeli temin edilen formalar çocuklarımıza geleceğiz olan çocuklara dağıtılarak ES-ES bilinci aşılanmalı . Yapar mıyız HEMDE ALASINI Sadece bir kıvılcım gerekiyor . Gönüllü Bir kişinin Bu ateşi yakması gerekiyor artık LÜTFEN . ETB yi kuralım LÜTFEN bize birlik olmak yakışır . Bu işi ÜNİVERSİTE TAYFASI (ÜNİ ES-ES) Yababilir BANDO ES-ES deki abilerin de desteğiyle biz bu işi YAPARIZ arkadaş. YOK MU BİR İNSAN ESKİŞEHİRDE OLUPDA BU İŞLERİN ORGANİZASYONUNU BAŞKANLIĞINI YAPACAK BİR KİŞİ ???
Yukarı
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 11:28
bu "milliyetci takımız oyuncumuzun avrupa yerine yurt icindeki takımlara gitmesini isteriz" cumlesi yonetimde bulunan bir kisi tarafından basına nasıl sarf ediliyor?

hangi antibizans? taraftarın vizyonundan uzak kisiler neden yonetimde?
eses
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 13:23
Bugün eskart yükletmek için bilet gişesindeydim ve gişede ultraslan yapıştırması gördüm.Hemen yerinden söktüm.Ama bu böyle olmaz.Bunlara varlığımızı hissettirmemiz lazım.ETB'yi göreve davet ediyorum.
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 13:28
Alıntı yapılan e1076652

bu "milliyetci takımız oyuncumuzun avrupa yerine yurt icindeki takımlara gitmesini isteriz" cumlesi yonetimde bulunan bir kisi tarafından basına nasıl sarf ediliyor?

hangi antibizans? taraftarın vizyonundan uzak kisiler neden yonetimde?

Uğur Abi biraz sakin ol.. Senelerdir böyle adamlar yönetiyor EsEs'imizi.. Senin benim gibi kişilerde para pul olmadığından o mevkilere gelemiyoruz.. Bizim işimiz önce kendimizle.. Biz büyüyelim ki bizim gibiler gelsin yönetime..

Şu yönetime sallama işini her mevzuya ortak etme be abi.. Bizim buradaki yazılarımız kendimizle alakalı sen kalkıp yönetim şöyle dedi böyle dedi diyorsun.. Bununla ilgili düşüncelerini okuduk defalarca abi biraz sakin ol.. Burada defalarca yazarak düzeleceğini sanıyorsan durumların bence yanılıyorsun, bu ancak dinleyen okuyan insanları sıkar (Kimse adına konuşmuyorum şahsi düşüncem..)..

Onu bunu bırakalımda şu forma giyme, bayrak asma işine hep beraber bir el atalım.. Bütün forum üyeleri yazsın görüşlerini şu başlığa da bir proje etrafında toplanalım..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 13:30
2 tane büyük üniversitenin olduğu yerde bir kaç tane formalı görmek normal bişey.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 15:03
Alıntı yapılan ender_26_esk

Bugün eskart yükletmek için bilet gişesindeydim ve gişede ultraslan yapıştırması gördüm.Hemen yerinden söktüm.Ama bu böyle olmaz.Bunlara varlığımızı hissettirmemiz lazım.ETB'yi göreve davet ediyorum.

ETB :D
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 15:28
Biten birşey yok sakin olsun herkes. Çok fazla göç alıyoruz yaz aylarında böyle şeyler oluyor üni başladığında ilk derbide zaten yeni gelenler her sene olduğu gibi mesajı alacaklardır.
Beşiktaşın feynord ile yapacağı maçı rövanşında sokaklarda olucaz. Arkadaşınız akrabanız alın gelin yanınıza ve emin olun barlar sokağından 1965 de bestesini girince formalıların arkaları kaçması , formasız izleyenler hemen alkışması size antibizansn bitmediğini gösterecektir.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454455456457458 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır