eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Online Durum: Offline
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 08:36
Aslında ideal kadromuz böyle olacak sanırım.. Ligin 2. yarısına sakat oyuncular iyileşince böyle çıkarız diye tahmin ediyorum.. Tabi Erman'ın formu o bölge için transfer gerekip gerekmediğini gösterecek, onun yerine Erkut'ta oynayabilir.. Yabancı bir oyuncu alınacağını sanmıyorum zira Lawal'ı bile kullanamayacağız bu 5 yabancılı sistemde..

Tahminimce bu da Akaminko, Aytaç, Welliton form tutana katar oluşacak kadromuz..

Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 12:46
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Aslında ideal kadromuz böyle olacak sanırım.. Ligin 2. yarısına sakat oyuncular iyileşince böyle çıkarız diye tahmin ediyorum.. Tabi Erman'ın formu o bölge için transfer gerekip gerekmediğini gösterecek, onun yerine Erkut'ta oynayabilir.. Yabancı bir oyuncu alınacağını sanmıyorum zira Lawal'ı bile kullanamayacağız bu 5 yabancılı sistemde..

Tahminimce bu da Akaminko, Aytaç, Welliton form tutana katar oluşacak kadromuz..

Yanlış karar. wellitonu sağa çekmek intihardır. evet oynayabilir ama kariyerinde en iyi maçlarını forvette geçirmiştir. zekası ve gol yeteneği moriden kat kat iyi olan bu oyuncuyu gol noktasından uzaklaştıramassınız.
wellitonu çok iyi bilen biri olarak söylüyorum 4-4-2 kadrosu idealdir.
illa tek forvet çıkmak zorunda değil takımlar.

Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 15:24

Yedekler
Kaleci : Ali Şaşal
Defans :Akaminko-Sezgin-Berkay
Orta Saha :Hürriyet(Aytaç)ikilisinden oynamayan, -Erman-Erkut-Hasan Hüseyin-Causic(gitmezse)
Forvet :Mirkan-Vedat-Andaç

7 kişilik yedek olarak ise ;
Ali Şaşal
Akaminko-Sezgin
Hürriyet(Aytaç)ikilisinden oynamayan, -formuna göre Erman veya Erkut
Andaç, -formuna göre Mirkan veya Vedat
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 19:34
5 yabancı kuralına göre bence olabilecek en iyi kadromuz
kaleci : boffin
defans: kamil-akaminko-Diego-tarık
ortasaha:erman-aytaç-hurriyet-erkan
forvet: mori-wellington
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 19:40
Ta bide Erkan ile Tarık ı satacağız, O zaman kadro çıkartamayız
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2014 saat 11:34

Bu kadro ideal olur gibi welliton ve ömer şişmanoğlu gelirse gol sorunu çözülebilir yedek forvetlerden vedat ve mirkandan da biri iyi çıkarsa çok güzel olacaktır. Bana göre iç saha maçlarında çift forvet çıkınca daha etkili oluyoruz dış saha maçlarında tek forvete dönülebilir.Akaminko da iyileşince defansa girer welliton ya da funes moriden biri yedeğe çıkar,  erkut , hasan hüseyin acar da kendini gösterebilmeli artık bu sezon özellikle erkutun daha iyi olması lazım 10 numara bölgesine yabancı transferi zor gibi 5 yabancı sınırlamasından dolayı onun için bu bölgede erkan zengin değerlendirilebilir ya da yerli bir oyuncu transfer edilmeli aklıma ilk gelen isim mehmet ekici piyasası iyice düştü satın alamadık kiralayabilsek çok nokta olur bence 

Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2014 saat 12:06
Alıntı yapılan heisenberg_26

Bu kadro ideal olur gibi welliton ve ömer şişmanoğlu gelirse gol sorunu çözülebilir yedek forvetlerden vedat ve mirkandan da biri iyi çıkarsa çok güzel olacaktır. Bana göre iç saha maçlarında çift forvet çıkınca daha etkili oluyoruz dış saha maçlarında tek forvete dönülebilir.Akaminko da iyileşince defansa girer welliton ya da funes moriden biri yedeğe çıkar,  erkut , hasan hüseyin acar da kendini gösterebilmeli artık bu sezon özellikle erkutun daha iyi olması lazım 10 numara bölgesine yabancı transferi zor gibi 5 yabancı sınırlamasından dolayı onun için bu bölgede erkan zengin değerlendirilebilir ya da yerli bir oyuncu transfer edilmeli aklıma ilk gelen isim mehmet ekici piyasası iyice düştü satın alamadık kiralayabilsek çok nokta olur bence 

dı dıııt yanlış karar wellitoni sağa çekmenin fiyaskosunu yaşayan çok takım gördüm ben. welliton forvettir forvet kalmalıdır. çünkü gelirse takımın gol zekası ve gol vuruşu en iyi futbolcusu welliton olacaktır.

welliton forvet arkası koşularıda çok iyi yapar, bitiriciliği de çok iyidir çok çabuk oyuncudur defalarca maçını izlemiş biri olarak ben spartak maçlarında topun hep wellitona gelmesini isterdim çünkü ilerde topu akıllı kullanır.

ben boşuna istemiyorum bu adamı bu kadar.kaçarsa çok büyük hayal kırıklığına uğrarım.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2014 saat 21:01
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2014 saat 21:05
yanlız tam FMlik kadro olcak yeni sezon kadromuz :D
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
Mumincan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mumin Yilmaz
Yer: Eskisehir
  Alıntı Mumincan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2014 saat 21:29
Bu Bilic gitti dembabayi ofansif orta saha olarak soktu. Adam orada her topu indirdi. Orta sahada mucadele etti. Sanirim Ertugrul Hoca da ayni taktigi dusunuyor. Yani Funesi forvet arkasi oynatacak toplari indirtecek, Welliton koyacak golleri! Koyacak golleri koyacak golleri!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır