eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Karabükspor (Hazırlık Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 01:29
Sinanda Alide iyiydiler sinan bazi gelen sutlari iki hamlede alsada guven verdi . Ali eliyle hizli oyun kuran bir kaleci ayrica bu avantaj .

Sezgin biraz riskli oynadi ama bildigimiz sezgindi kendine gore iyi sayilirdi .

Berkay bana kalirsa iyi bir oyun cikardi havadan ve yerden gelen toplarda rakip forvete pek goz actirmadi geriden guzel oyun kurdu .

Tarik ve kamil gecen seneden pek bir sey kaybetmemisler formlari iyiydi sahanin her yerine bastilar .

Hurriyet bildigimiz gibi .

Lawal daha tatil modundan cikamamis gibiydi topla cok oynadi ileriye eskisi gibi hizli cikislari yoktu .

Erman gecen seneye gore daha iyiydi ilk yarida bir seyler yapmaya calisan ender oyunculardandi istekli ve arzuluydu .

Feyzi cabaladi ama fizigi yetersiz kaldi birebirlerde ya yerdeydi ya da topu kaptiriyordu bana kalirsa kiralanmali .

Erkan gecen seneden ustune bir sey katmamis hep ayni calimlari deniyor rakip calisirsa kitleyebilir erkani bireysellikten biraz daha takim oyununa gecmeli .

Funes iyi gibi geldi bana ama bir sey soylemek icin erken biraz agir ancak fizigiyle bu acigini kapatiyor besleyecek adam yoktu ayrica cok topla bulusamadi .

İkinci yari

Causic vasatti al ver al ver nereye kadar biraz daha yaratici olmali .

Erkut oynayarak form tutmali ancak ikili mucadelelerde yetersiz bir omuzda yerde kaliyor .

Serdar vasat ptt de ustune hic bir sey katamamis .

Birol pek guven vermedi akaminkonun ilk zamanlari gibiydi korkak oynadi hava toplarindan kacindi .

Nuri attigi iki uc pasla dikkat cekti kondisyonunu artirabilirse forvet arkasinda rahat oynar .

Yukarı
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı abece_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 01:30
Maçın özetini izledim az önce girdiğimiz pozisyon sayısı beni mutlu etti gol de gayet şıktı. Yalnız 9 numara kim onu anlayamadım ayrıca formalarımızda güzel gözüküyor
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
onresk51 Liste gör
Yazar

Onur ERDEN
  Alıntı onresk51 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 02:04
Feyzi Yıldırım Altyapı oyuncusu
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 03:19
Causic'i nasıl beğenmiyorsunuz hayret ediyorum doğrusu. Adam bu yaşta insiyatif alıp tüm pas organizasyonlarının baş rolünde oynuyor. Atağa çıkaran, oyunu açan, ara pas atan, kısacası tam bir beyin. Şu adama şans verilse ofansif özelliklerini de geliştirse aradığımız 10 numara bence. Neyse.
Lawal istekliydi. Erman toparlamış kendini. Erkut'tan çok şey bekliyordum yine vasattı. Mori iyi başladı ben fiziğini ve fiziğine rağmen topla oynamasını beğendim. Son vuruşları kaliteli gibi ama daha erken konuşmak için.
Kamil Ahmet ve Tarık deyip susuyorum.
22 Haziran 2013
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 08:42
Maçta olayları çıkaran Tarık Yurttaş,Anadolu Üsküdarın teknik direktörü iken de gazetecilere küfredip kaleciyle birlikte saldırmış,bu olay nedeniyle herhangi bir sorun yaşanırsa adamın sabıkası mutlaka kullanılmalı.

http://webtv.hurriyet.com.tr/4/21683/0/mac-sonrasi-gazetecilere-saldirdilar
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 08:55
Bu da Cimbom maçında yaptıkları.Adam alenen belalının biriymiş.Erkana kızmıştım 'ne gerek var' diye ama kimbilir ona neler söyledi.
http://www.cimbom.us/koridoru-da-birbirine-katmis/
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 09:27
Tarık Yurttaş 1994-1995 sezonunda Aydını yenip süper lige çıktığımız zaman kadromuzda olan oyuncuydu..Kendisine bu hareketleri yakıştıramadık.Zaten bu konularda oldukça da dosyası kabarık biri..
.............!!!!!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 10:58

Saha içinde futbolcu tartışabilir,faul yapar, kart görür bunlar normal şeylerdir.

Ancak yedek kulübesinde oturan bir yönetici sahaya girip futbolcuya fiziksel müdahalede bulunamaz.

Nihayetinde hakem var saha gözlemcisi var güvenlik var,bütün görevliler orada.

Tartışan iki futbolcuya müdahale etmek sanamı kaldı.?

Sporcu bu, tartışır biraz sonra da tokalaşıp ayrılır.

Mücadelenin dostça devam ettiği,karabükspor'lu futbolcuların tribünlerin önünden geçerken alkışlandığı ve seyirci ile güzel diyaloglar kurduğu bir ortamda sahaya girip adamın saçını çekmeye, fiziksel müdahalede bulunup olay çıkarmaya ne gerek vardı.

Sen bu davranışınla en başta Karabükspor'a zarar veriyorsun.

Agresif tavırlar sergileyen Erkan ZENGİN'ide anlamadım. Böyle davranmaya devam ederse lig bitmez.

kalender
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 11:01
İş tff de bitiyor.Böyle teknik direktörlere ceza vermiyorlar.Adam huy yapmış nasıl olsa bişey demiyorlar diye saldırıp duruyor oraya buraya.
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 11:02
özete baktım gayet güzel takım gördüm..bol gol pozisyonuna gireceğiz gibime geliyor bu sene.inşallah yüzümüz gülecek gibi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır