eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Karabükspor (Hazırlık Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onur_eses Liste gör
Yeni Yazar

Onur
Online Durum: Offline
  Alıntı onur_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 23:31
http://www.eses.tv/Detay/Default.aspx?ID=101

maçın özeti funesin golü gerçekten şık
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2014 saat 23:50
Kamil Çörekçi diyorum başka birşey demiyorum kırkbinkere MAŞALLAHHH. Ne ciğer var be harikasın tek kelimeyle mükemmellll
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:05
defansımız iyi yeni kaleci iyi erkan 10 numarada daha iyi gerçi rakip çok gereksiz sert girişler yaptı erkana o da haklı olarak sinirlendi esas suç hakemindi o sertliklere müsaade etmemeliydi funesde fena değildi ama mirkanı daha anlayamadım.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:07
Takımda 2 tane takviye isteyen bölge var takımı ileri taşıyacak asist özelliği ön planda olan bir oyun kurucu bu illa 10 numara demek değil Alper Potuk tarzında mesela bu tarz bir oyuncu alınmalı ve bir tane de Djalma gibi süratli dikine gidip savunmanın dengesini bozacak bir kanat oyuncusu lazım Erman ve Erkan sürekli içeri kat ediyorlar şöyle delip geçecek bir açık lazım bu takıma . Aslında Tarık'ı sağ açığa çekip bu eksiğimizi giderebiliriz Ahmet'le arkalı önlü bence çok iyi olurlardı .
Bugünkü maçta beğendiğim isimler , kalecilerimiz,özellikle Ahmet maçın en iyisiydi , Tarık ve Erkan iyilerdi ama Erkan biraz basit oynamalı , Erman geçen seneye göre daha iyiydi , Mori ışık verdi ama kesin yorum yapmak için henüz erken , Lawal çok istekli ve çalışkandı insiyatif almaya çalıştı . Berkay bence stoperde iyi bir görüntü verdi . Hürriyet bildiğimiz gibi . Sonradan girenlerden Nuri istekliydi sürekli çabaladı diğerleri malesef vasatı aşamadı .
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:16
Daha canlı bir takım olmalıyız
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:19
bu arada causiç iyiydi orta sahanın bağlantılarını güzel yaptı geçen sene boşa gönderdiydik bu adamı
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:19
Alıntı yapılan emreses-26

sinan ile yerine giren ali kalede iyiydi hatasız oynadılar alinin kendine güveni çok..
defansta tarık ile kamil dışında hiçbirisini beğenmedim sezgin,berkay,birol
hürriyet aynı hürriyet çalışkan basan ısıran
lawal idare etti bana göre kasmadı çok ama yinede lawal yeteneğini biliyoruz..
erman iyiydi pasları yerine gitti koştu verkaçlara girdi çabaladı umut verdi..
erkan yine aynı topu geveleyip durdu 2-3 artistlik çalım yaptı..
feyzi çok çalışkan dinamik ama pek top gelmedi..şans verilirse bişeyler yapçak gibi..
mori 3tane net olmayan pozisyon içinden 1tanesini atarak merhaba dedi..necati bienvenüden sonra zlatan gibi geliyo insana..
erkut cauisic nuri birol serdar dursun deniz topçu
bunların hepsi ikinci yarı girdi özellikle erkut causic nuri anca pafta oynar her topu öldürdüler...
deniz için yorum yapmıcam son 10dk girdi
serdarda çabaladı ama yine bir fikir vermedi..
şunu belirteyim kesinlikle bir forvet arkası lazım funes moriye 20-25 dk top gelmedi resmen adamı pozisyona sokan yok..(ikinci yarıdan bahsediyorum) ermanla erkanla olcak iş değil orta saha..
tarık çok iyiydi çok beğendim herzamanki gibi.takımın en iyilerinden kamille birlikte..

Zlatan bitirdi beni...Çok yaşa emi.
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:31
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan ender_26_esk

Nuri'yi çok beğendim.Girdikten sonra iyi işler yaptı.Mori'nin arkasına da bir 10 numara şart.

Mori tipi pivot forvet oyuncuları arkasında 10 numara ile oynamaz yanına oyuncu ile oynar. Welliton ile çift forvette etkili olacaktır.

4-4-2 de 10 numara oynamaz oynarsa çok gol yeriz. box to box orta saha oyuncularımız zaten var. lawal-aytaç bu tip oyuncular. 10 numara alırsak takımın ahengi bozulur.

Lawalın yanına Alper Potuk tarzı topla birlikte delici dripling yapan , pas oyununu oynayabilen bir orta saha lazım.

haa o ayrı. bana göre lawal bunları yapan bi oyuncu zaten. alınacaksa öyle bi oyuncu o zaman aytaç yedek kalır onu kaybedesin. hürriyet zaten yedek kalacak. lawalın yanına öyle bi oyuncu alınırsa lawal ile ikisi oynar.

ben derim ki alınmasın aytaçı kazanalım. milli takıma seçilmiş oyuncu sonuçta aytaç. ligi kaldıracak fiziğide var fazlasıyla yeteneğide..

gerek yok yani orta saha transferine..

Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:40
ee öyle değilmi cidden :))
zlatan gibi geliyo insana saatçiyi necatiyi izlemiş insana..
Allaha şükür forvet doldu takım :)
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 00:42
Mac hakkinda görüslerini yazarak bizleri biraz olsun bilgilendiren herkese tesekkürler. Yalniz sizlerde farketmis olmalisinizki, cok celiskiler var. Futbolun icinde olna birsey bu... Herkes ayni gözle bakmiyor.

Bazilariniz Nuri, Causic ve Fevzi begenmezken bazilariniz cok begenmis...

TEK ortak tespit, TARIK in cok iyi performansi... Erken form tuttu yine, egerki satilirsa, ki durum onu gösteriyor, cünkü bu transferden gelecek 5 Milyona acilen ihtiyac var, onun yrini doldurmamiz cok güc olacak. Takimin gücü azalacak... insallah kalir.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır