eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Özümüze dönelim YETER..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetcekic Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: MARDİN
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetcekic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2014 saat 22:59
sadece takımınızı destekleyin yeter
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 01:23
Alıntı yapılan 26_26_26

Bir zamanlar güzel forumlarımız vardı,saygıdan ve sevgiden ödün vermeyen ve.Face siz,twit siz...
Forumlar bozuldu yada bozdular,"Elin gavuru" diye tabir edeceğimiz siteler;
-MERTLİĞİNDE İÇİNE ETTİLER.
Bakıyorum foruma,sevgi saygı hak getire..Ama onlarda haklılar BURADA aradıklarını bulamıyorlar.
10 sene öncesinin insanları bu forumda yine varlar ama YOKLAR...
-ACABA NİYE YOKLAR"adım gibi emnim hep takipteler,sadece yaz
mıyorlar.
SEBEP AÇIK..

Üyelik tarihim muhtemelen 2001-2002 gibi birşey olmalı. 2005 yılına kadar bu forumu sadece okudum. O kadar bilgi dolu çıtası yüksek paylaşımlar tartışmalar vardıki, kendimde donanım eksilkiliği bulup yazmaktan çekinirdim. Arkasından üyeliklerin açılması ile ilk düşüş. Arkasından serwer değişikliği yada webwiz yenilenmesinde yüklü bir üye alımı ve çaylak üye olmadan yazma olayı bizim forumun dip yapmasında etkendir. Arkasından gelen süper lig ve süper ligin getirdiği yeni taraftarlar forumu yerle bir etmiştir. Eski üyeler yine okumaya devam ediyordur. Kimileri küstü gitti kimileri yemin etti gitti. Fakat arsız yüzsüz saygısız büyük bilmeyen küçük sevmeyen %10 luk seyirci ( taraftar demiyorum) buranın yerlerde olan seviyesini iyice mahvetmeye devam ediyor. Foruma hala girmemin 2 sebebi var. 1.si hala özgün yorumların gelebilme ihtimali. 2.si hiç değişmeyen çizgisiyle Mete Abinin paylaşımları. Umarım forumun ilk 5 yılındaki seviyeyi birgün yakalayabiliriz. Aslında eski forum linki vardı biryerlerde, bulabilsekte biraz yad etsek ders alsak.
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 02:08
Alıntı yapılan Mumincan

Alıntı yapılan eseschicago

Hepinize poztif enerjili yazilar diliyorum

Sizi Eskisehirspor forumundan takip ediyorum uzun zamandir Ertugrul Hoca'nin saksakciligini yapiyorsunuz. Laf soyletmiyordunuz genclere Ertugrul Hoca'ya en ufak bir elestiriye bile tahammulunuz yok surekli leyhte olan yazilari alkisliyordunuz. Bunlari gordum ben. 25 yasinda Ertugrul Hoca'nin taktigini begenmeyen basarisizligin farkinda olan onlarca genc kardeslerimizle kavgalar ettiniz. Kalkip yastan bahsetmeyin kalkip saygidan anlayistan pozitiflikten bahsetmeyin.

Yemezler Amerikali. Go home!

Ilahi Mumin Bey,

Ertugrul Saglam icin neler yazmissin bak:

Kamil(Bak bu cocugu iyi kesfettin araya sikistirdin hocam iyisiiin)

(Lawali iyi buldun ha cakalsin!)

Funes Mori(Bak onu iyi buldun ha hocam +1 puani kaptin benden)

Sevgi ve Selamlarimla
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 02:19
CUMHURİYET takma isimli Serkan adlı bir renktaşımız vardı her konuda bilgi sahibiydi kendisi keşke tekrar görebilsek onu buralarda .
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 03:10

bilgilerimden anlaşılacağı gibi, taze üyelerden biriyim.  hepi topu 100+ yazı yazmışım foruma.  okumayı tercih ediyorum genellikle.  bir şeyi bilmeden atıp tutmak hem hoş değil; hem komik duruma düşürüyor insanları; hem de ayıp bence.  forumu uzun süredir takip ediyorum, şu saydığım durumların hepsini gördüm/gördük bu sayfalarda.  yazmak yerine okumayı tercih edişim  belki de uzun süredir takip edip sonra üye olabilmemden dolayıdır, bilemem...

2004 yılından beri sürekli internette takılırım.  bir dönem asosyallik derecesine gelmiştim, bilgisayar başından kalkmıyor; sokağa çıkmıyordum.  o dönemlerde sözlükler ve forumlar oldukça revaçtaydı.  örneğin bir film mi izleyeceğiz, hemen sözlüklere forumlara bakar, hakkında bilgi sahibi olurduk.  kotalı ve yavaş internetimiz olduğu için, seçimimizi doğru yapmamız gerekirdi.  filmdi, müzikti, oyundu, spordu derken forumlara ve sözlüklere ufaktan üye de olmaya başladım.  inanır mısınız ya da bilenler zaten bilirler, o sayfalarda bırakın birine küfür etmeyi, hakaret etmeyi; büyük harfle mesaj yazsanız tepki çeker hatta ceza alırdınız.  bizim forumumuzda diye özele ineceğim ama bakmayın aslında çoğu sayfa o zamanlardaki gibi değil.  bir defa inanılmaz derecede bir bilgi kirliliği var.  genel olarak bir örnek vermek gerekirse, hani şu bazı ürünleri sürekli boykot ediyoruz ya, işte o ürünlerin listelerine dikkat ettinizse, bir çok ürün hem fransız malı, hem italyan malı, hem danimarka malı, hem israil malı...  hangi ülkeyi protesto ediyorsak, onun malı oluveriyor.  bir dönem nokia için de danimarka malı demişlerdi...  buradan da anlayacağınız gibi, sanal alemde çok fena bir şekilde bilgi kirliliği var.  birisi bir şey söylüyor; 2 hafta sonra kendisi de inanıyor o dediği şeye.  haliyle bunun yansıması bizim forum sayfalarımızda da var.  özellikle transfer günlerinde ve haberlerinde bunu fazlasıyla görüyoruz.  insanımız da araştırmaktan aciz olduğu için, önüne sunulan ne varsa onunla yetiniyor ya da ona inanıyor.  yani, bir sekme daha açıp, en basitinden googledan aramak çok zor geliyor.  çünkü gereksiz görüyor.  burada inanandan ziyade, o yalanı yanlışı doğru gibi paylaşan insanlara hayret ediyorum ben aslında.  ne gibi bir amacı vardır, ne geçecektir eline, inanın anlamış değilim. 

bir diğer konu hakaret.  hakaretin şusu busu olmaz.  bana küfreden hakaret etmiştir; aynı şekilde bu takımın oyuncusuna, yöneticisine, antrenörlerine küfreden de hakaret etmiştir.  eski yeni farketmez.  modlar da bu konuda esneklik gösterdiği için, aldı başını gidiyor bu iş.  her gün en az iki-üç hakaret içeren girdi okuyorum bu sayfalarda ve gerçekten canım sıkılıyor, kapatıyorum sayfayı.  yukarıda da belirttiğim gibi, büyük harfle yazmanın karşındakine bağırmak, sesini yükseltmek sayıldığı günlerden; alenen küfür edilen günlere gerilemişiz.  bu arada aklımdayken şunu da söyleyeyim:  bazıları da küfür etmiyor, beddua ediyor.  bir keresinde bir sayfada adamın çoluğuna çocuğuna beddua ediliyordu.  onu yazan kişinin çocuğu var mı acaba çok merak ediyorum...  hayır ben 4 aylık babayım, ilk çocuğumdur, yenidir o yüzden mi bu kadar hassasım bilmiyorum, o yüzden soruyorum.  bir insanın çocuğuna beddua etmek nasıl bir mantıktır acaba?  ben okurken tüylerim ürperdi, onu yazan ya da dileyen kişi rahat mı ki?!.. 

büyüğe saygı, küçüğe sevgi mevzusu var tabi bir de...  kimse kimseyi sevmek zorunda değildir tabi ki.  saygı da değişebilir kişisine göre.  kimine göre kadının yanında küfretmek saygısızlıktır; kimi büyüklerinin yanında sigara içmez; kimisi babasına sigara ikram eder vs vs...  genel ahlak kuralları var ya işte, onlarla idare etmeye çalışıyor toplum geneli.  bireysel ahlak eksikliğimiz var maalesef.  bir kadının yüzüne bakarken "bayan" demek ve arkasını dönüp uzaklaşırken kalçasına bakıp "off at gibi garıymış" demek işte kastettiğim şey.  burada herkes birbirine arkasını dönmüş-uzaklaşmış gibi düşünülüyor çünkü kimse kimseye giydirirken yüzyüze değil.  adam bana küfrediyor ama gözüme bakarak değil; klavyesine ve ekranına bakarak ettiği için gayet rahat davranıyor.  adını, yaşını yazanlar var ve bunları yazmayanlar var.  foruma üye olurken ne yapılması lazım ki bunun önüne geçilsin?  kimlik fotokopisi istense, malum sanal ortam devir de kötü zaten, herkes şüpheyle yaklaşır.  adını-soyadını-doğum tarihini yazmayanı üye yapmasan, bu sefer de uyduruk isimden geçilmez ortalık.  ama bu şekilde devam ederse birilerinin başı ağrıyacaktır, buna hiç şüphem yok.  muhtemelen bir tartışma bu sayfalardan kurtuluş mahallesi, eski cezaevi şimdiki adliyeye doğru taşınacaktır. 

gelelim -bence- en önemli noktaya.  piramit!  mısırdakilerin sırrı çözülememişken henüz, bizim sayfalardaki piramitler ekrandan gözümüze gözümüze giriyor.  söylediğim gibi 10 senedir forumlarda yazarım; takip ederim, tecrübeyle sabittir ki seviyenin düşmediği, sonu hakarete-kavgaya varmayan piramit görmedim henüz.  bu arada piramitten kastım, birbirini alıntı yaparak 10 mesajı-girdiyi tek girdide topluyorlar ya, onu kastediyorum.  alıntı içinde alıntı içinde alıntı...  matruşka gibi işte, içiçe geçmiş mesajlar/yorumlar/ girdiler...  buna müdahale edecek tek yer moderasyon tabi ki.  piramitin önüne kesin bir engel konulmalı.  iddia ediyorum bunu yaparsanız kavgaların, tartışmaların %40-50'sini önlersiniz. 

bir de şu dikkatimi çekiyor, yazılanı tam okumuyoruz ya da okuyup anlamıyoruz ama yine de cevap veriyoruz.  adam diyor ki "xyz takımı şunu yaptı, bizde de bunu yapsalar güzel olur falan filan uzuyor...." (buradaki xyz herhangi bir bizans takımı olsun) bu tarz bir giriş yapıp 2-3 satır bir şey yazdığında, okumuyor muyuz yoksa anlamıyor muyuz nedendir bilmem, pat adama hemen "bizanslı" vay efendim "istanbul yalakası" yok efendim "memleketine ihanet eden" " sktrgt kendi takımının forumunda takıl" gibi etiketi vuruyoruz hemen.  insanlar bir şey demeye çekinir oluyorlar bir müddet sonra ya da lanet olsun deyip yazmıyorlar.  yaklaşık 3 aydır üyeyim forumumuza ve bu 3 ayda bile yazmayı bırakan insanlar oldu.  adam üşenmiyor stada gidiyor, fotoğraf ekliyor, iki üç satır bilgi vermek istiyor, kalkıyor ordan biri adamın hevesini kursağında bırakıyor.  öteki kalkıyor 2 sayfa önceyi okumak zor gelmiş, tekrar tekrar aynı soruları soruyor.  konu uzadıkça uzuyor... 

neyse, benim aklıma gelen, gözüme takılan konular bunlar.  az yazıyorum dedim ama uzun oldu kusuruma bakmayın.  bu dediklerimi hem bir üye gözüyle hem de dışardan takip eden birisi gözüyle dile getirmeye çalıştım.  okurken de o şekilde okuyup değerlendirirseniz sevinirim.  okuyanlara teşekkürler...

not: kolay okunması için bu formatta yazdım ama sıkıntı oluyorsa düzeltilebilir...

E S E S
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 14:55
Alıntı yapılan ankeses

Erkut abi iyi ki varsın.
Yoksa "Baby-Boomer"lardan hepten ümidi kesecektik.
Bu başlık altında yazılanlar raydan çıkalı beri hep bir şeyler yazmak geldi içimden ama tuttum kendimi.
Kendinden farklı düşünenleri aptal yerine koyan zihniyet sinirlendiriyor beni.
Kendisi beynini, aklını çoktan kiraya vermiş ama insanları yaşadığı lokasyondan yola çıkarak başka şeylerle itham etmeye çalışan gafiller var aramızda.
Üstelik bunu ustalıkla yaptıklarını zannedecek kadar da akıl fukarasılar.
Her neyse;bu tip(ler)le ustalıkla ve sabırla mücadele ettiğin için tekrar teşekkür ederim sana.
Eminim seni destekleyen sessiz bir çoğunluk var.
Ben sadece sessizliğimi bozayım dedim.

Tesekkurler Kardesim
Inanin Sessiz cogunluk "Gurultulu Cogunluktan" cok cok fazla
Bunu ozel emailime gelen mesajlardan anliyorum, bulasmak istemiyorlar
Hepsi ile Forum'da Tanistim, telefonla bile gorustuklerim oldu
Cazgirlarin sayisi iki elin parmagini gecmez

Biz hep yonetimden, takimdan sikayet ediyoruz ama Taraftarlik bilinci cok zayiflamis vaziyette
Bu bilinci guclendirmek hepimizin elinde
Bir kac kapi gicirtisi cikmasi da normal

sevgi ve selamlarimla
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 17:46
Beş sayfa oldu özümüze dönemedik,
hala salla babam salla, sektir gülüm sektir...

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 19:36
Alıntı yapılan 26_26_26

Bir zamanlar güzel forumlarımız vardı,saygıdan ve sevgiden ödün vermeyen ve.Face siz,twit siz...
Forumlar bozuldu yada bozdular,"Elin gavuru" diye tabir edeceğimiz siteler;
-MERTLİĞİNDE İÇİNE ETTİLER.
Bakıyorum foruma,sevgi saygı hak getire..Ama onlarda haklılar BURADA aradıklarını bulamıyorlar.
10 sene öncesinin insanları bu forumda yine varlar ama YOKLAR...
-ACABA NİYE YOKLAR"adım gibi emnim hep takipteler,sadece yaz
mıyorlar.
SEBEP AÇIK..

Ahmet abiyi şahsen hiç tanımıyorum ama actıgı konular gercekden 4x4 lük kendisini kutluyorum örnek alınacak bir büyügümüz
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
EsEs__26 Liste gör
Yazar

Semih
Yer: İzmir
  Alıntı EsEs__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2014 saat 20:44
Alıntı yapılan AShen

bilgilerimden anlaşılacağı gibi, taze üyelerden biriyim.  hepi topu 100+ yazı yazmışım foruma.  okumayı tercih ediyorum genellikle.  bir şeyi bilmeden atıp tutmak hem hoş değil; hem komik duruma düşürüyor insanları; hem de ayıp bence.  forumu uzun süredir takip ediyorum, şu saydığım durumların hepsini gördüm/gördük bu sayfalarda.  yazmak yerine okumayı tercih edişim  belki de uzun süredir takip edip sonra üye olabilmemden dolayıdır, bilemem...2004 yılından beri sürekli internette takılırım.  bir dönem asosyallik derecesine gelmiştim, bilgisayar başından kalkmıyor; sokağa çıkmıyordum.  o dönemlerde sözlükler ve forumlar oldukça revaçtaydı.  örneğin bir film mi izleyeceğiz, hemen sözlüklere forumlara bakar, hakkında bilgi sahibi olurduk.  kotalı ve yavaş internetimiz olduğu için, seçimimizi doğru yapmamız gerekirdi.  filmdi, müzikti, oyundu, spordu derken forumlara ve sözlüklere ufaktan üye de olmaya başladım.  inanır mısınız ya da bilenler zaten bilirler, o sayfalarda bırakın birine küfür etmeyi, hakaret etmeyi; büyük harfle mesaj yazsanız tepki çeker hatta ceza alırdınız.  bizim forumumuzda diye özele ineceğim ama bakmayın aslında çoğu sayfa o zamanlardaki gibi değil.  bir defa inanılmaz derecede bir bilgi kirliliği var.  genel olarak bir örnek vermek gerekirse, hani şu bazı ürünleri sürekli boykot ediyoruz ya, işte o ürünlerin listelerine dikkat ettinizse, bir çok ürün hem fransız malı, hem italyan malı, hem danimarka malı, hem israil malı...  hangi ülkeyi protesto ediyorsak, onun malı oluveriyor.  bir dönem nokia için de danimarka malı demişlerdi...  buradan da anlayacağınız gibi, sanal alemde çok fena bir şekilde bilgi kirliliği var.  birisi bir şey söylüyor; 2 hafta sonra kendisi de inanıyor o dediği şeye.  haliyle bunun yansıması bizim forum sayfalarımızda da var.  özellikle transfer günlerinde ve haberlerinde bunu fazlasıyla görüyoruz.  insanımız da araştırmaktan aciz olduğu için, önüne sunulan ne varsa onunla yetiniyor ya da ona inanıyor.  yani, bir sekme daha açıp, en basitinden googledan aramak çok zor geliyor.  çünkü gereksiz görüyor.  burada inanandan ziyade, o yalanı yanlışı doğru gibi paylaşan insanlara hayret ediyorum ben aslında.  ne gibi bir amacı vardır, ne geçecektir eline, inanın anlamış değilim.  bir diğer konu hakaret.  hakaretin şusu busu olmaz.  bana küfreden hakaret etmiştir; aynı şekilde bu takımın oyuncusuna, yöneticisine, antrenörlerine küfreden de hakaret etmiştir.  eski yeni farketmez.  modlar da bu konuda esneklik gösterdiği için, aldı başını gidiyor bu iş.  her gün en az iki-üç hakaret içeren girdi okuyorum bu sayfalarda ve gerçekten canım sıkılıyor, kapatıyorum sayfayı.  yukarıda da belirttiğim gibi, büyük harfle yazmanın karşındakine bağırmak, sesini yükseltmek sayıldığı günlerden; alenen küfür edilen günlere gerilemişiz.  bu arada aklımdayken şunu da söyleyeyim:  bazıları da küfür etmiyor, beddua ediyor.  bir keresinde bir sayfada adamın çoluğuna çocuğuna beddua ediliyordu.  onu yazan kişinin çocuğu var mı acaba çok merak ediyorum...  hayır ben 4 aylık babayım, ilk çocuğumdur, yenidir o yüzden mi bu kadar hassasım bilmiyorum, o yüzden soruyorum.  bir insanın çocuğuna beddua etmek nasıl bir mantıktır acaba?  ben okurken tüylerim ürperdi, onu yazan ya da dileyen kişi rahat mı ki?!..  büyüğe saygı, küçüğe sevgi mevzusu var tabi bir de...  kimse kimseyi sevmek zorunda değildir tabi ki.  saygı da değişebilir kişisine göre.  kimine göre kadının yanında küfretmek saygısızlıktır; kimi büyüklerinin yanında sigara içmez; kimisi babasına sigara ikram eder vs vs...  genel ahlak kuralları var ya işte, onlarla idare etmeye çalışıyor toplum geneli.  bireysel ahlak eksikliğimiz var maalesef.  bir kadının yüzüne bakarken "bayan" demek ve arkasını dönüp uzaklaşırken kalçasına bakıp "off at gibi garıymış" demek işte kastettiğim şey.  burada herkes birbirine arkasını dönmüş-uzaklaşmış gibi düşünülüyor çünkü kimse kimseye giydirirken yüzyüze değil.  adam bana küfrediyor ama gözüme bakarak değil; klavyesine ve ekranına bakarak ettiği için gayet rahat davranıyor.  adını, yaşını yazanlar var ve bunları yazmayanlar var.  foruma üye olurken ne yapılması lazım ki bunun önüne geçilsin?  kimlik fotokopisi istense, malum sanal ortam devir de kötü zaten, herkes şüpheyle yaklaşır.  adını-soyadını-doğum tarihini yazmayanı üye yapmasan, bu sefer de uyduruk isimden geçilmez ortalık.  ama bu şekilde devam ederse birilerinin başı ağrıyacaktır, buna hiç şüphem yok.  muhtemelen bir tartışma bu sayfalardan kurtuluş mahallesi, eski cezaevi şimdiki adliyeye doğru taşınacaktır.  gelelim -bence- en önemli noktaya.  piramit!  mısırdakilerin sırrı çözülememişken henüz, bizim sayfalardaki piramitler ekrandan gözümüze gözümüze giriyor.  söylediğim gibi 10 senedir forumlarda yazarım; takip ederim, tecrübeyle sabittir ki seviyenin düşmediği, sonu hakarete-kavgaya varmayan piramit görmedim henüz.  bu arada piramitten kastım, birbirini alıntı yaparak 10 mesajı-girdiyi tek girdide topluyorlar ya, onu kastediyorum.  alıntı içinde alıntı içinde alıntı...  matruşka gibi işte, içiçe geçmiş mesajlar/yorumlar/ girdiler...  buna müdahale edecek tek yer moderasyon tabi ki.  piramitin önüne kesin bir engel konulmalı.  iddia ediyorum bunu yaparsanız kavgaların, tartışmaların %40-50'sini önlersiniz.  bir de şu dikkatimi çekiyor, yazılanı tam okumuyoruz ya da okuyup anlamıyoruz ama yine de cevap veriyoruz.  adam diyor ki "xyz takımı şunu yaptı, bizde de bunu yapsalar güzel olur falan filan uzuyor...." (buradaki xyz herhangi bir bizans takımı olsun) bu tarz bir giriş yapıp 2-3 satır bir şey yazdığında, okumuyor muyuz yoksa anlamıyor muyuz nedendir bilmem, pat adama hemen "bizanslı" vay efendim "istanbul yalakası" yok efendim "memleketine ihanet eden" " sktrgt kendi takımının forumunda takıl" gibi etiketi vuruyoruz hemen.  insanlar bir şey demeye çekinir oluyorlar bir müddet sonra ya da lanet olsun deyip yazmıyorlar.  yaklaşık 3 aydır üyeyim forumumuza ve bu 3 ayda bile yazmayı bırakan insanlar oldu.  adam üşenmiyor stada gidiyor, fotoğraf ekliyor, iki üç satır bilgi vermek istiyor, kalkıyor ordan biri adamın hevesini kursağında bırakıyor.  öteki kalkıyor 2 sayfa önceyi okumak zor gelmiş, tekrar tekrar aynı soruları soruyor.  konu uzadıkça uzuyor...  neyse, benim aklıma gelen, gözüme takılan konular bunlar.  az yazıyorum dedim ama uzun oldu kusuruma bakmayın.  bu dediklerimi hem bir üye gözüyle hem de dışardan takip eden birisi gözüyle dile getirmeye çalıştım.  okurken de o şekilde okuyup değerlendirirseniz sevinirim.  okuyanlara teşekkürler...not: kolay okunması için bu formatta yazdım ama sıkıntı oluyorsa düzeltilebilir...

Forumdaki en akıllıca ve doğru tespitleri yapmışsınız.Elinize sağlık
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 01:13
Hüsnü abi bu forum eskiye dönemez artık. Hangi görüşten olursa olsun art niyetle bu foruma giren çok insan var.

AShen abim şu forum da gördüğüm ender yazılardan birisi gerçekten. Tespitler çok yerinde teşekkürler.

EsEs_26 (Semih) kardeşim teşekkür ederken yapılan tespitlerde ki hatalardan birini yapmışsın aman dikkat
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır