eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 565566567568569 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Online Durum: Offline
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2014 saat 22:37
Alıntı yapılan Jack26

Nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum ve size danışmak istiyorum. Aslında biraz da sinirliyim. Gökmeydan Aydın Arat Parkının içinde oturuyorum. Sene 2008 den 2013 yılına kadar Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt ve kaldırım vergisi kesilmiş. Benim bundan haberim yok. Başka şehirlerde var mı böyle birşey Allah aşkına? Daire başı 1300 TL küsür vergi cezası gelmiş. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba? Bilgilendirebilir misiniz? Ödenmemesi durumunda icra olacakmış falan filan..
Ben balıkesirde oturuyorum.2009 yılında AKP li belediye asfalt ve parke cadde düzenlemeleri yaptı.mahalle mevki hatta evin hangi cepheleri caddelere bakıyorsa ona göre tarife belirledi.bazı hanelere bin liraysa cepheye göre iki üç binlira ödemeler çıktı.birkereye mahsus.bazıları hemen ödedi bazıları mahkemeye verdi.seçim yılı gelince MHP bu paraları almayacağım ödeyenlerdende su parası almamak şartıyla geri ödeyeceğim dedi.seçimi kazandı. 4 yıl sonra bu seçimde yine AKP aldı.tekrar bu ücretleri alacam diyebilir.bilemiyorum.sizin durumu çevredeki bina ve ödeyen yerlerden araştırabilirsiniz.mağdurlar biraraya gelip hukuk yoluna başvurabilirsiniz.inşallah çözülür.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2014 saat 03:02
Alıntı yapılan turkkartal

Alıntı yapılan Jack26

Nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum ve size danışmak istiyorum. Aslında biraz da sinirliyim. Gökmeydan Aydın Arat Parkının içinde oturuyorum. Sene 2008 den 2013 yılına kadar Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt ve kaldırım vergisi kesilmiş. Benim bundan haberim yok. Başka şehirlerde var mı böyle birşey Allah aşkına? Daire başı 1300 TL küsür vergi cezası gelmiş. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba? Bilgilendirebilir misiniz? Ödenmemesi durumunda icra olacakmış falan filan..
Ben balıkesirde oturuyorum.2009 yılında AKP li belediye asfalt ve parke cadde düzenlemeleri yaptı.mahalle mevki hatta evin hangi cepheleri caddelere bakıyorsa ona göre tarife belirledi.bazı hanelere bin liraysa cepheye göre iki üç binlira ödemeler çıktı.birkereye mahsus.bazıları hemen ödedi bazıları mahkemeye verdi.seçim yılı gelince MHP bu paraları almayacağım ödeyenlerdende su parası almamak şartıyla geri ödeyeceğim dedi.seçimi kazandı. 4 yıl sonra bu seçimde yine AKP aldı.tekrar bu ücretleri alacam diyebilir.bilemiyorum.sizin durumu çevredeki bina ve ödeyen yerlerden araştırabilirsiniz.mağdurlar biraraya gelip hukuk yoluna başvurabilirsiniz.inşallah çözülür.
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim ağabey. Bize vergi borcumuz olduğu bildirilmeyip, son ödeme tarihine 15 gün kala tebligat gelince biraz sinirlendim. Tabii yasal faizinin de maşallahı var. Her sene ya asfalt yada kaldırım yenileme adı altında vergi borcu çıkarılmış. Durduk yere çıkan 1300 TL gibi bir rakam gerçekten küçümsenecek bir boyutta değil. Bakalım hayırlısı olsun...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2014 saat 18:27
Elimde bir adet uzun kollu çubuklu orijinal Alper POTUK'un 2012 yılı ZTK Kasımpaşa veya Antalya maçında giydiği forması mevcut. Uygun bir takasa girmek istiyorum. Kombine veya yeni sezonun formalarından biri olabilir... Teşekkürler....
AntiBizansss!!!
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2014 saat 17:42
Galaxy S4 Mini - Lg G2 Mini - HTC One Mini
Sizce hangisi daha iyi ?
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 13:14
Ameliyat olan bir hasta icin acil B rh + kana ihtiyac vardir.kan vermek isteyenler doktorlar caddesindeki kizilaya gidebilirler irtibat icin 05322581243 numan veya ozgur
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 18:34
Alıntı yapılan die_for_you

Galaxy s4mini en kötüsü :)
Xperia z1 compact bak bir de bence, o fiyatlara çıkabileceksen. O ebatlardaki en dolu telefon o şu anda.
E S E S
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 12:13
iphone kullanırken herhangi bir yerde ekranın üstüne çift tıklayınca sayfa yukarı doğru scroll olurdu, sayfanın en tepesine giderdi. şimdi android'e geçtim. android'de böyle bir şey var mı?
KaanOZTRK
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2014 saat 15:07
Alıntı yapılan die_for_you

Galaxy S4 Mini - Lg G2 Mini - HTC One Mini
Sizce hangisi daha iyi ?

İşlemcilerini karşılaştıracak olursan Lg G2 4 çekirdek işlemci 1.2 Ghz ile öne çıkıyor Samsung ekran ve görsel kalitesi tartışılmaz bir marka HTC one mini ise işlemci bakımından diğer 2 markadan kalır yanı yok normal bir kullanıcıyı tatmin eder.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2014 saat 14:17
Arkadaşlar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde yatmakta olan bir tanıdığım için yaklaşık 1 ay boyunca her gün 32 ünite AB veya B rh + kandan elde edilen plazmaya ihtiyaç vardır. Müsait olanlar veya verebilecek eşi dostu olanlar ivedi benimle irtibata geçebilirler mi?
Tel: 05333006529
Hasta adı : Çiçek KAZAN
Şimdiden Teşekkürler Allah razı olsun...
AntiBizansss!!!
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2014 saat 15:23
Arkadaşlar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde yatmakta olan bir tanıdığım için yaklaşık 1 ay boyunca her gün 32 ünite AB veya B rh + kandan elde edilen plazmaya ihtiyaç vardır. Müsait olanlar veya verebilecek eşi dostu olanlar ivedi benimle irtibata geçebilirler mi?
Tel: 05333006529
Hasta adı : Çiçek KAZAN
Şimdiden Teşekkürler Allah razı olsun...
AntiBizansss!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 565566567568569 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,816 saniyede hazırlanmıştır