eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:13
Alıntı yapılan es_emre26

Adalar ve Telekom'da kalmamıştı etiketler yeni baskıları aldık...Yarından itibaren alabilirsiniz...

Teslim Adresleri;

1-KARDEŞLER ÇAY EVİ:Yeni Mahalle Vatan Caddesi No:133(Yimpaş ile Tabakhane Köprüsü arası)Pazar Günleri KapalıWink
2-Adalar Playstation:Adalar Sempati Hayvan Hastahanesi karşısında(İrtibat:esesesin)
3-26-06 Nolu Telekom Bayi:İki Eylül Caddesi Çarşı tramvay durağı arkasında(esnaf sarayı karşı sırası)

Pazar maç günü aynı gün parayı verip alabilirmiyim yoksa önceden bi siparişmi lazım bu etiketler bana Antalyada bana baya lazım oluyorda:D
O Sene Bu Sene
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:17

Azrail_26 Antalyaspor maçında etiketlerden yanımda getirebilirim...Ne kadar alacaksınız?

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:20
vala bi 5 ytllik alabilirim kaç tane oluyordu içinde 30 adet miydi? Olmadı sanada zahmet olur o gün oralar açık olursa kendimde uğrayabilirim olur değilmi?

O Sene Bu Sene
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:24
Alıntı yapılan Azrail_26

vala bi 5 ytllik alabilirim kaç tane oluyordu içinde 30 adet miydi? Olmadı sanada zahmet olur o gün oralar açık olursa kendimde uğrayabilirim olur değilmi?

Açık tribündeysen Antalya maçında elden verebilirim...Ya da telekom bayiinden maçtan sonra alabilirsin...(Saat 12.00gibi açılıyor...)
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:30
adalar playstationdan bugün aldım çıkartmaları teşekkürler
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:31
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan Azrail_26

Açık tribündeysen Antalya maçında elden verebilirim...Ya da telekom bayiinden maçtan sonra alabilirsin...(Saat 12.00gibi açılıyor...)

hmm o zaman elden alsak daha iyi olcak gibi benim açıkta olup olmiyacağımı tam bilmiyorum heralde açıkta oluruz A.K.Ş olarak onu senle kesinleştikten sonra bi ayrıntılı konuşalım kardeşim
O Sene Bu Sene
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 00:05
peki 26 şeklinde olabilirmi kırmızı ve siyah ee heryerde 26 kullanmıyormuyuz zaten oda lazımTongue
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2008 saat 20:36
Etiketler elimde mevcuttur...Almak isteyenler özel mesaj yoluyla ve msnden ulaşabilirler...

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2008 saat 21:19
bir iki arabanın arka camlarında gördüm ESES yazısı insan vücudu şeklini vermişler kafasınıda amblemden yapmışlar.ilk E ve son S elleri bele dayamış şekilde oluşturuyor.ya anlatabildim mi bilenleriniz varmı  böyle anlatınca  tam olmuyor Tongue  ama güzel bir tasarımdı.merkez postanenin arka tarafında yapıştırma falan satan bir dükkan var köşede orda küçük halini görmüştüm satılıyordu.ama araba arka camı için büyük bir şey bulamadım orda..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2008 saat 20:14

Bu çıkartmalar hala varmı verilen adreslerde

İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır