eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:28
dünkü maçta gese odaklı yayın yapan atv ve yorumcularını kınıyorum. toroğlu şarlatanı tribün üstünlüğümüzü konyanın bize yakın olmasına bağladı. ankaragüçlü ya goc**tusu var sanırım.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 23:59
Alıntı yapılan kagankayra

dünkü maçta gese odaklı yayın yapan atv ve yorumcularını kınıyorum. toroğlu şarlatanı tribün üstünlüğümüzü konyanın bize yakın olmasına bağladı. ankaragüçlü ya goc**tusu var sanırım.

Yal verenlere kuyruk sallıyorlar Lafa gelince 30 milyon taraftarları var.
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 01:55
http://www.youtube.com/watch?v=nD4W5_lVumQ
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 02:13
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan meliheses

bir galatasaray tarafarının eskişehirliler tarafından bira şişesiyle yaralandığını duydum.doğru mu ? bilen var mı?

Bilsen veya olay dogruysa ne yapacaksin? birakin bu tutmayin Kücük enisteyi modumunu yahu .... koskaca kupa elden kaymis gitmis daha alem neyin pesinde ,.....

neyin peşindeyim? anlamadım.

haber doğru mu? yoksa sırf karalamak için mi yapıldı? öğrenmeye çalışıyorum. ne var bunda?

Haber doğru bi Gs taraftarı bira şişesiyle yaralandı.
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 10:37
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152410850468620&set=vb.169910443619&type=2&theater

şu videoda olduğu gibi tribün görüntüleri saha içerisinden çekilmez mi acaba, baksanıza video kalitesi düşük olmasına rağmen ne kadar etkileyici...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 12:04
Kupayı alamasada takımını maç sonunda ŞAMPİYON olmuşcasına alkışlayan bir taraftara sahip olan ESES i İstanbul büzüklerinin varlığına rağmen tercih ettiğim için kendim ile gurur duyuyorum.
Tüm basını, federasyonu, hakemleri, siyasileri arkasına alarak şampiyon olmaktansa ben bu siyah kırmızı ihtilalin bir neferi olarak kalmayı hiçbir şeye değişemem.
Yaşasın Anadolu İhtilalinin lideri ESKİŞEHİRSPOR....

Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 12:08
Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan meliheses

bir galatasaray tarafarının eskişehirliler tarafından bira şişesiyle yaralandığını duydum.doğru mu ? bilen var mı?

Bilsen veya olay dogruysa ne yapacaksin? birakin bu tutmayin Kücük enisteyi modumunu yahu .... koskaca kupa elden kaymis gitmis daha alem neyin pesinde ,.....

haber doğru mu? yoksa sırf karalamak için mi yapıldı? öğrenmeye çalışıyorum. ne var bunda?
Renkdaşlar bu haber doğrumu bilmiyorum ama , eğer kaçmasaydım o şişelerden biri kafamda patlayacaktı;Allahtan 2 metre arkama düştü.Yoksa haber tam tersine olacaktı.

Renkdaşlar bu haber doğrumu bilmiyorum ama , eğer kaçmasaydım o şişelerden biri kafamda patlayacaktı;Allahtan 2 metre arkama düştü.Yoksa haber tam tersine olacaktı.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
thehellofangel26 Liste gör
Yazar

-
Yer: Eskişehir
  Alıntı thehellofangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 12:13
Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan meliheses

Şişeyle taraftar yaralamada üstümüze yok.Geçmiş olsun Kardeşim
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 14:13
Alıntı..

Ne zor yazarak anlatmaya çalışmak sustuklarını. İçinde büyüyüp, seni kemirmesine rağmen derdini anlatamamak. Bir takımı neden tutarsınız? Neden peşinden kilometrelerce yol kat edersiniz? Belki cebinizden, ertesi gün işinizden, okulunuzdan hatta ailenizden feragat edersiniz?

Kazanmasını sevebilirsiniz takımınızın, kupalar kaldırmasını da. Avrupa'nın dev takımlarını dize getirmesi hoşunuza gider. Belki de bir futbolcuya bağlanırsınız, kahramanınız ilan etmişsinizdir, ilk formanızın sırtında onun adı ve numarası yazar. Ya da benim gibi kaybetmeyi seçmişsinizdir. Tarihin yazmadığı ancak bizim gibilerin dillerinden düşmeyen o meşhur kaybedenler. O kadar güzel kaybetmişlerdir ki, içinizden bir daha kaybetmesi gelir. Son düdük çaldığında gelen mağlubiyet sizin için bir nasırdan farksızdır artık.

Peki ya o takım bir gün size kazanan olabileceğinizi söylese? Bilir misiniz o hissi? Yara kabuğunun kaşınması gibi diyeyim size. Kaşımaya başlarsınız hafiften. Sabah kalkınca, yola çıkınca, hayaller kurarken, tribüne girince, meşale kokusunu çekerken içinize, boğazınız patlayasıya bağırırken; meşin yuvarlak iki direğin arasından yavaşça süzülürken bile kaşırsınız. Çok sonra anlarsınız, kalkan kabuğun altında izi kalmıştır o yaranın. Derinizin üzerindeki o küçük iz, yola çıktığınız noktasının ta kendisidir.

Ben takımıma sevdalanırken da o finale giderken de bunun farkındaydım, oraya yol alan binlerce insan gibi. Dönüşte de hiç korkmamayı, acılarımla mutlu kalabilmeyi bir kez daha öğrendim. Kırmızı-siyahlı her futbolcunun çimlerden doğrulduğu an, ben de doğruldum ayakkabı numaramı bıraktığım koltuktan. Tanımadığım insanlarla kol kola girebilmeyi, kavgada tozun dumana katılmasını, bir gıdım suyu paylaşmayı öğreten takımımın karşısında dik durabilmek için, onu tribünlere şampiyon diye çağırabilmek, bağrıma basabilmek için.

Rüzgarın fırtına olup kalelerden kalelere estiği o gün ne yapacağımı bilemediğim için seviyorum galiba ben. Şampiyon olan takımı değil, tuttuğum takımı şampiyon yapacağım için. Ve hep beklenilen ama bir türlü gelmeyen o meşhur geceye geri saydığımdan herhalde. Şimdi kaybederken bile fiyakasından ödün vermeyen, bazısına artık kalp ağrısı olan, bazısına da bana olduğu gibi daha iyi yenilmeyi öğreten renkler için çalıyor cızırtılı plaktan:

"Sizlerin meftunuyum, hayranıyım..."
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 15:11
Hala içinizden ;

'' oley oley oley oley saldır ESKİŞEHİR'' diyorsanız. Maçın etkisi devam ediyor demektir.
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır