eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 14:50
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Yine lanet olası tren ile gittik deplasmana uğursuz geliyor bize mümkünse bir daha böyle tip organiasyonda otobüslerle gidelim.Trende meşale yakanı mı ararsın , torpil patlatanı mı ararsın yahu efendi gibi uyarıyoruz tam vagondan çıkıyoruz yine aynı muhabbetler bir türlü akıllanmadık.

Tribün olarak kıpkırmızıydık ben maratondaydım kale arkasına bakınca sanki benfica tribünlerine bakıyor hissi yaşadım avrupa-i bir görüntü vardı çok hoşuma gitti.Önde el emeği set pankartlar ardında çoşkulu bir tribün daha ne olsun.

Stada 2 saat önce girdik neredeyse full e yakındı sürekli bağırdık sesimizi heba ettik..Sesin ekrana gelmemesinin 2 önemli sebebi var birincisi akustik sorunu diğeri kanalın ses mikrofonu..Yoksa çok sağlam gayet güzel bağrıldı.70.dakika dan sonra cacık tribün yaptık bunu kabul ediyorum gol yedik bursa maçı gibi oldu herkes strese girdi o dakikalarda bir gol gelse idi şu an çok başka şeyler konuşuyor olurduk.

Şehir olarak gerçekten inanmıştık ama olmadı sağlık olsun tüm takımı çağırdık maç sonunda bagrımıza bastık şampiyon dedik,sen kupaları almasanda olacağız hep arkanda dedik ertugrul hoca gelip alkışladı..

Kardeşimin yorumunu yeni okudum.
Az önce yazdıklarımızı ispatlar nitelikte...
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 14:56
Dün gidişte ve dönüşte hızlı trende yaşanan belki birçoğunuzun gözüne çarpmamış olabilir fakat yaşanan bazı şeyleri söylemek istiyorum.Yasak olmasının bilinmesine Defalarca uyarılmalarına rağmen vagonlarda içki ve sigara içen yerlere sigara izmariti ve çöpleri umarsızca atan, uyaran görevlilere ve diğer kişilere bana kimse dokunamaz kral benim der gibi davranan tüm taraftarlarımızı kınıyorum.Bu olaylar itibarımızı zedeliyor ve bizi antipatikleştiriyor.Umarım tekrarlanmaz.
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 14:57
Tribün olarak ve sahada kurduğumuz baskı çok iyiyken 65 dakika neden Tükenmiş Nefeslere besteine başladık ve etkimizi yitirdik. Ve 70 de de golü yedik. Beste seçimlerine biraz daha dikkat edilmeli tribün liderleri tarafından
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 14:59
Gayet iyi tribün yaptık, bence harikaydık, ha daha da iyi olabilirdik. Maçtan önce bağırılmasa iyiydi ama o heyecanla bağırılıyor buna rağmen gs tribünlerini ezdik. Golden sonra da bağırmaya çalışsakta, bir renktaşımın da dediği gibi resmen gırtlağımız düğümlendi.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:07
Maç öncesi bağırmamız çok yanlıştı ama işte herkes heyecanlı durduramıyor kendini..
2.olarak en büyük yanlışlardan biri espananın giriş zamanı, çok erken girildi ve ilk meşale şov yalan oldu boşuna.
Beste seçimi maça nası etki eder dün gördük.. Özellikle seninle doğmuşum bestesiyle başlayan müthiş destek takımı resmen itti 10 dakika tek kale oynadık. Sonra yine gidip ninnimizi girdik Sinana Edizlere, takımın nasıl yavaşladığını herkes görmüştür. Ardındanda golü yedik zaten. Hadi Dakika 80 olur 2-0 olur girersin hepimiz söyleriz ağlaya ağlaya ama yeri orası değildi..

Ama herşeye rağmen maçın en güzel yeri maç sonu yenilmiş takımımızı çağırıp önce şampiyon sonra cimbomada koymasanda seviyoruz işte var mı diyeceğin bestelerini çok gür bir şekilde söylememiz oldu.
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:07
Alıntı yapılan Hellofdreams

Dün gidişte ve dönüşte hızlı trende yaşanan belki birçoğunuzun gözüne çarpmamış olabilir fakat yaşanan bazı şeyleri söylemek istiyorum.Yasak olmasının bilinmesine Defalarca uyarılmalarına rağmen vagonlarda içki ve sigara içen yerlere sigara izmariti ve çöpleri umarsızca atan, uyaran görevlilere ve diğer kişilere bana kimse dokunamaz kral benim der gibi davranan tüm taraftarlarımızı kınıyorum.Bu olaylar itibarımızı zedeliyor ve bizi antipatikleştiriyor.Umarım tekrarlanmaz.

İzlenimine katılıyorum.Kötü görüntülerdi hiç hoş değildi.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:09
Alıntı yapılan birisi26

tv'ye ses pek gelmedi ama arkadaş bu video nedir. kıskandım gelemediğim için yeminlen, gerçi Tv'ye de genellikle bizimkilerin sesi geldi... ancak şu gol yedikten sonra susmalarımız olmasa... oraya gidenlerin hepsinin ayağına ve sesine sağlık....

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152410850468620&set=vb.169910443619&type=2&theater

Ses gelmedi diyen arkadaşlarımız varsa halen, videoyu mutlaka izlesin.
Ben izledim ve bu takımın bu taraftarın bir parçası olmaktan ve de dün orada bulunmaktan bir kez daha gurur ve mutluluk duydum.
Tıpkı 19 yıl öncesi ve niceleri gibi...
Çoluk, çocuk, genç, yaşlı herkes son nefesine kadar bağırdı bundan herkes emin olsun. Bunu gözlerimle gördüm.
Halen o büyük koronun etkisiyle kulaklarım çınlıyor.
Video atv'nin çekimi değil orijinaldir. Sesi de kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Son birşey daha söyleyeyim. Bu izlediğiniz videonun çok çok daha yüksek seslileri yapıldı dün.
Gönlünüz rahat olsun...
Yukarı
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:10
Arkadaşlar Tribünde cinconu tabikide ezdik.Mikrofona yakın olan onlardı fakat şöyle birşey var altta kaldıklarını anladıkları için onlar '' Kolay ve bağırarak Söylenebilen '' tezahüratlarını tekrarladılar.Sürekli aynı şeyi söylediler.
Bİr eleştirim olacak ; LÜTFEN BESTELER ARASINDA 5-10 DK lık BEKLEYİŞLER OLMASIN LİDERLER SİZE SESLENİYORUM !!! BİR BESTEYE GİRİLDİĞİNDE BİZ ONU SÖYLERKEN SİZ SIRADA HANGİSİ OLSUN DİYE DÜŞÜNÜN.LÜTFEN
Yukarı
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:11
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan birisi26

tv'ye ses pek gelmedi ama arkadaş bu video nedir. kıskandım gelemediğim için yeminlen, gerçi Tv'ye de genellikle bizimkilerin sesi geldi... ancak şu gol yedikten sonra susmalarımız olmasa... oraya gidenlerin hepsinin ayağına ve sesine sağlık....

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152410850468620&set=vb.169910443619&type=2&theater

Ses gelmedi diyen arkadaşlarımız varsa halen, videoyu mutlaka izlesin.
Ben izledim ve bu takımın bu taraftarın bir parçası olmaktan ve de dün orada bulunmaktan bir kez daha gurur ve mutluluk duydum.
Tıpkı 19 yıl öncesi ve niceleri gibi...
Çoluk, çocuk, genç, yaşlı herkes son nefesine kadar bağırdı bundan herkes emin olsun. Bunu gözlerimle gördüm.
Halen o büyük koronun etkisiyle kulaklarım çınlıyor.
Video atv'nin çekim değil orijinaldir. Sesi de kendiniz istediniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Son birşey daha söyleyeyim. Bu izlediğiniz videonun çok çok daha yüksek seslileri yapıldı dün.
Gönlünüz rahat olsun...

Sizi üzmek gibi anlaşılmasın ama bu MAÇTAN ÖNCEYDİ MALESEF
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 15:14
Kimse yazmamiş sanırım. Mçtan önce konyalı bi arkadaş geldi tribüne. Başarı diledi hoşgeldiniz felan dedi. O sırada 50-60 kişi konya die bağirdi.

Ama her zaman bi erkek! çıkyıor ya tribünden kalktı gelen konyalıya niye konya die bağirtiyorsun noluo lan gibi aptal aptal şeyler söyledi. Aklı sıra posta koyacak. Ayıptır be arkasında 3-5 kişiyi gören hemen erkeklik yapar oldu.
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır