eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 01:59
ESESESKİKİKİESKİESKİES!

Bundan güzel bestemi olur be abilerim.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 02:02
Ya taraftarımızda RUH KALMAMIŞ.Kim ne derse desin.ES ES ES Kİ Kİ Kİ yi bile en fazla 3 kere tekrar edip bırakıyorlar.SOnra koyun gibi bekle başka beste girecekler diye.O arada rakip sürekli bağırıyor zaten.
Yukarı
comx26 Liste gör
Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı comx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 03:04
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Ya taraftarımızda RUH KALMAMIŞ.Kim ne derse desin.ES ES ES Kİ Kİ Kİ yi bile en fazla 3 kere tekrar edip bırakıyorlar.SOnra koyun gibi bekle başka beste girecekler diye.O arada rakip sürekli bağırıyor zaten.

evet ya ruh kalmamış hafta içi akşam Konya'ya 10 bin kişi zaten turistlik gezi için gitti sanırım orada değildiniz çünkü orada olsaydınız bunları yazmanız imkansız.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 04:52
Alıntı yapılan Sürgünn

Gs yi ezdik ezmesinede biz anca gs yi ezeriz.
Kabul edin Bursa bizden 3 gömlek üstün. Ninni söylemiyor çünkü bursa taraftarı.

Her yorumun olumsuz senin eskişehirli olduğunu düşünmüyorum
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 04:55
Kontrolsüz güç güç değildir diyorlar ya harbiden de öyle bizde aşırı derecede potansiyel var ama bu potansiyelimizi güce çeviremiyoruz bilmiyorum ama kopuk kopup tribün yapıyoruz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 05:43
Tükenmiş nefesler maç bizim lehimize veya aleyhimize koptuğunda girilmesi gereken bir beste bence.Yine yanlış zamanda girdik malesef.Es es es ki ki ki neden hiç girilmedi ben de anlayamadım tribünde.
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 05:48
Bu arada sadece büyük maçlarda tribüne gelen birçok adam vardı yine benim gördüğüm.Bu da çok etkiliyor staddaki ambiyansı.
Her ne olursa olsun 2. ve 3. ligdeki EsEs taraftarından eser yok malesef.Uzatmaları oynuyoruz.
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 06:14
Galatasaray tribününden sayı olarak fazlaydık, performans olarakta çok daha iyiydik. Maçtan önce çok fazla alkol tüketildi ve herkes kendini maç başlamadan çok yordu. Bu durumda 90 dakika gösterilmesi gereken performans maç öncesi bağırılmaya başlanmasıyla ikinci yarının ortalarına gelindiğinde haliyle düştü. Golü yememizle birlikte maç atmosferiyle iyice koptu tribün. En büyük sıkıntı maçın gidişatına göre beste söylenmemesi oldu. Burada taraftardan çok daha fazla tribün liderleri eleştiriyi hakediyor. Taraftarda bağırma potansiyeli var ama tribün liderleri tribünü iyi yönetemediği için doğru zamanda doğru besteler girilemiyor. Maçta tribünleri iyice analiz edebilen biri bunu gayet net görebilir. Ben şahsen bugün konyada gördüm bunu çok net. Biz Tatar Mustafa'dan sonra onun yerini doldurabilecek taraftarın geneline hitap edebilen iyi bir tribün lideri çıkaramadık onun yerini doldurabilecek bir tribün lideri çıkaramadığımız sürece bunun eksikliği hep devam edecek ne yazık ki. Maç sonu futbolcuları çağırıp şampiyon ve sen şampiyon olmasanda şeklinde bağırıldığı an tribünde Eskişehirsporlu olmaktan gurur duymayan bir kişi olmamıştır herhalde gerçekten tarihi bir an oldu.

Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 07:55
Alıntı yapılan Sürgünn

Gs yi ezdik ezmesinede biz anca gs yi ezeriz.
Kabul edin Bursa bizden 3 gömlek üstün. Ninni söylemiyor çünkü bursa taraftarı.

Sen eskişehirspor taraftarı olamazsın. Her yorumunda bir olumsuzluk seziyorum. Git texas org da ya da topoş.com da falan takıl !!!
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 07:57
hhh evet yeni geldik yazılacak çizilecek çok şey var ama akşama.
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır