eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2014 saat 23:20
Eskişehirspor - Erzurumspor maçıydı . 95 senesi, Konya'daki play off yarı finali. Yine en az 8-10 bin kişiydik. Maça 15 dakika kalana kadar bir kişinin bile bağırmasına izin verilmemişti. 15 dakika kala tüm stad topluca kalkmıştık. Demek ki tribün liderlerinden . Yıllar bizi geri götürmüş.    
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2014 saat 23:59
O meşalaleler tam oyunun kontorlü bizdeyken maçı soğuttu sonrada gol geldi çok kötü oldu
ES-ES
Yukarı
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 00:01
belli anlar hariç bence çok iyi değildik. bize yakışmadı. ama oraya kadar gidip desteğini esirgemeyen herkese de saygılar...
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
Sarıcakayalı26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı Sarıcakayalı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 00:02
Kimse bana kızmasın ama tribünlere yeni kan lazım artık. Tribün liderleri toplansın ne yapacaklarsa yapsın artık. Yeni tribün liderleri olacasa olsun. Artık efsane geri dönsün. İstanbul bizden korksun artık eskisi gibi!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 00:04
Alıntı yapılan nkÜnieses

O meşalaleler tam oyunun kontorlü bizdeyken maçı soğuttu sonrada gol geldi çok kötü oldu
..

En sinir oldugum olay, tam oyunu elimize aldik atak üstüne atak... mesaleler !! Bunu kim akil ettiyse en büyük GS lidir. Bizim liderlerimnizde ne akil, ne Mantik, nede futbol bilgisi var. Macin en can alici dakikalarinda girdiler TÜKENMIS NEFESLERE... herkes daldi, defans uyudu, golü yedik.... istersen depalasmana 50 bin git, yeterincxe takimi atesleyemiyorsan sifir...

Moralim cok bozuk, kimseyide kirmak istemiyorum.... gidenlerin ayaklarina saglik.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 00:07
Alıntı yapılan eseschicago

Es Es Es Ki Ki Ki
cekildi de ben mi duymadim?

O artik demode olmus agbey... ne yapacaksin takimi atesleyen ESESESKIKiKi yi, modern futbolcuyu uyutan Tükenmis nefesler varken ?....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 00:41
Bizim tribün lidelerimiz neden kendi evimizde ve deplasmanlarda karşılıklı beste söyletmiyor? Karşılıklı oynasak bütün herkes bestelere katılır daha çok ses çıkar herkes kendi çalıp kendi oynuyor bütünlük yok !
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 01:08
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan eseschicago

Es Es Es Ki Ki Ki
cekildi de ben mi duymadim?

O artik demode olmus agbey... ne yapacaksin takimi atesleyen ESESESKIKiKi yi, modern futbolcuyu uyutan Tükenmis nefesler varken ?....

abi bu besteyi sadece öne geçtiğimizde söylemeliyiz,
kayseri maçında söyledik yenildik. bir maç daha olması lazım, söyledik yenildik,
Burda söyledik yenildik.

potansiyel yüksek ama Çok ayarsız bizim tribün,

Bu arada maçtan önce neden meşale yakarsın ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 01:24
Belki kupayı alamadık belki cincona koyamadık ama ben bugün bir kez daha diyorum ki iyiki ESKİŞEHİRLİYİM iyiki ESKİŞEHİRSPORLUYUM. Herkesin ayağına yüreğine sağlık.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2014 saat 01:44
maçtan önce bağırılması yanlıştı ama tribünler iyiydi yapmayın arkadaşlar tribün liderleri konusundada yüzde yüz katılıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır