eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 17:11
Alıntı yapılan lejyonnn

düşenin arkasından gülersek yakındır bizim de öyle olmamız

dusenin arkasından gulmuyoruz, antalya'nın arkasından guluyoruz. yoksa kayseri ve diger dusecek elazıg ya da erciyes'e gecmis olsun; telafi ederler umarım. ama antalya? daha amatore kadar gideceksin insallah.
eses
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 17:21
Alıntı yapılan Güray26ES

bu kadronun dusmesı kesınlıkle yonetım hatasıdır ben dalga gecmıyorum gecmıs olsun dıyorum cunku bızde cok kotuyuz seneye hoca gıderse gorun aynı yerde oluruz allah korusun

Aynen öyle.Kesinlikle alay edilmemeli aynı duruma bizde gelebiliriz bu kötü zamanlarda.3 kuruşluk Akhisar takımındaki oyuncuların ruhları bizim milyonluk adamlarda yok.Hiçbirşey belli olmaz.Fakat gerek Kayseri gerekse ANtalyasporun kadroları gerçekten bizde 2 kat daha iyiydi.Yönetim hatası yüzünden düştüler.VE bu da Yanlış Teknik Direktör seçimi vede Sürekli Teknik direktör değiştirmelerinden kaynaklandı.
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 17:39
Biri düşer biri gelir.Başlık açma yetkim yok buraya yazayım Şimdiden HOŞGELDİN BALIKESİRSPOR
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 18:04
Mehmet Ozdilek in kiymetini bilemediler bana gore...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 18:08
seneye iyi transferler yapmazsak bizimde sonumuz bu olacak...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 18:56
düşenin arkasından ben gülerim arkadaş çünkü kendi salaklarına düştüler sen ligte düşme potasındayken kupaya asılırsan düşersin tabi..antalya için düşmek zor bir ihtimaldi fakat zoru başardılar gerçekten kafasızlar..ben kupada karşımızda yedek kadrolu bir antalya bekliyordum as kadro görünce gözlerime inanamadım yıllarca futbolun içinde olmuş bir adam nasıl böyle bir amatörlük yapar nasıl as kadro çıkar takımı nasıl riske atar..sakatlığı var kart cezası var..sen ligde tutmaya çalışıyosun takımı kupada işin ne kupayı alsan nolur avrupaya gitsen nolur futbolcumu kalcak elinde sanki..yönetim ve taraftarda hocanın bu amatör davranışlarına çanak tutunca olan oldu beklediğim oldu daha ilk maçta karşımıza as çıktıklarında bunlar düştü bitti bu iş dedim ve beni yanıltmadılar..harbiden bu duruma gülerim ben geçmiş olsun tamamen hatalar zinciri..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 20:48
güle güle bir daha gelmemeniz ümidiyle
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:32
Bence hemen sağlam oyuncuları ile anlaşılmalı
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:36
Hiçbir Anadolu takımının düşmesine gülemem. İçlerinde istanbul yalakalarıda olsa sonuçta gerçek antalyaspor sevdalıları da vardı.
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:39
Darısı bursanın başına
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır