eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2014 saat 19:47
güzel ülkeme çok yakışıyor bu olaylar.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2014 saat 22:36
İyice futboldan uzaklaştık
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2014 saat 12:52
Bu Antalyaspor kadar gereksiz bir takım daha var mı ki acaba? Her şeyleri çakma ve başkasından alınma. İsimleri bile satılmış para uğruna. Böyle kulüp mü olunur? Bandoları çakma, tezahüratları bile çakma. Utanmadan Fenerin "vura vura vura" bestesini söylemekten utanmıyorlar.

Futbolcularını zaten söylemeye gerek bile yok. Nerede İstanbul takımlarının dikiş tutturamamış adamları varsa tatil yapmak için Antalyada. Allah aşkına taşıma suyla değirmen mi döner? Altyapıdan hiç adam çıkarama, nerede gereksiz var topla sonra da başarı bekle. Olur mu hiç?

Serkan Balcı, Vederson, Ali Turan, Uğur İnceman, Semih Şentürk,Hakan Arıkan, Emre Güngör, Giray Kaçar, Mehmet Sedef, Deniz Barış, Isaac Promise, Milan Baros...

Ayıptır ayıp, bir zamanlar İstanbul takımlarının ve Trabzonsporun artıklarını topla, sonra başarı bekle. Beter ol Antalya beter. İnşallah bir daha hiç çıkamamak üzere düşersin.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2014 saat 12:57
Seneye Antalyasporun muhtemel transferlerini yazayım.   

1- Engin Baytar

2- Erman Kılıç

3- Selçuk Şahin...
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2014 saat 13:10
St. Johnstone taraftari bile bunlardan daha fazla geldi
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2014 saat 19:59
En büyük hataları Mehmet Özdilek hocayı göndermeleri oldu.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2014 saat 22:00
Vallah,şöyle yakın tarihimize bakıyorum da bize bulaşan camialar yok olup gidiyorlar.Sakarya,Kocaeli,Ankaragücü,İnegöl,Yalova vs...vs.Antalyanın'da yolu açık olsun.darısı Bursa'nın başına.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2014 saat 22:13
Alıntı yapılan kartES

Vallah,şöyle yakın tarihimize bakıyorum da bize bulaşan camialar yok olup gidiyorlar.Sakarya,Kocaeli,Ankaragücü,İnegöl,Yalova vs...vs.Antalyanın'da yolu açık olsun.darısı Bursa'nın başına.

Erkan abi, belki cirkef olabilirler ama ben ligde 5-6 Istanbul takimi olacagina, Belediye takimlarinin olacagina, taraftarlarin güclü oldugu Sakarya, Kocaeli, Karsiyakayi gibi takimlari ligde görmek isterim. Hic olmazsa tribünlerde itis kakis senlik olurdu. Simdi IBB geldi, hosgeldi 50 taraftariyla... Korkarim arkadan Ankarasporda gelir...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2014 saat 23:23
Adnan kardeşim,
ben bir gözlemimi paylaştım.hakikatten böyle oldu.bu taraftara bulaşanlar zarar verenler yok oldular.tabiiki karşımızda sağlam muhataplar isteriz.bu bizi dinç tutar.ama böyle oldu.ha can çekişen Karşıyaka'yı da anmadan geçmiyeyim.sevgiler
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 00:16
Abi bizim takimdan korkulur hakikaten.... Hic bir takima tavsiye edilmez, EsEslerle kötü gecinin diye

Acaba biz zamaninda kiminle zit gittikde taaa 3. liglerde dolasip geri geldik ? Bizanslilardir muhakkak....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır