eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Türkiye Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 10:53
Maalesef yine bizim taraftar da geyiklere baslamis. Ama unutmasinlarki, yine arada kazanan Bizans oluyor. Kesin bilmiyorum ama burada Bursaya yüklenenlerin cogunun ikinci takimida Istanbuldadir... Ayni olay bizim stadimizda yasansaydi pek farkli olmazdi. Nitekim bizim taraftarimizda futbolcusuna küfür etmez diyemeyiz, yasadikda bunu, en son örnek Veysel Sari, cocuga düpe düz küfredildi.

Ayrica dün hakem genelde cok hata yapmasada, en önemli pozisyonlarda hata yapip Bursayi katletti. Penalti penalti degil (Bidon26 kardesim ayni bizim TS pozisyonu desede aynisi degil, top acilmis kola carpmiyor, belinin izasindaki kol dirsegine geliyor), ayrica Burak Yilmaza cok önceden ikinci sari karti göstermeliydi. Yani lafin kisasi yine Bizans korundu. Bizde burada gülüyoruz. GÜLME KOMSUNA GELIR BASINA lafini unutmayalim. Bu aksamda bizim macimiz var. Herkes yendik finale kaldik gözüyle baksada sansimiz 40%. GS'in yenmesi bizim icin ne kadar iyi olsada, hakssiz bir sekilde gerceklesmesi bir o kadar kötü oldu. Bursaya yazik oldu.     
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 11:04
Aslında pek fark etmiyor finale Gs çıkmış ya da Bursa.. biri hiç haz etmediğimiz istanbul uşakları diğeri ise bize nerdeyse her maç küfür eden Bursalılar.. Öncelikle bizim finale kalmamız lazım. Allah yardımcımız olsun. sonuna kadar güveniyorum , güvenmek istiyorum.. Tur bizim.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 19:28
Alıntı yapılan Adnan26

Maalesef yine bizim taraftar da geyiklere baslamis. Ama unutmasinlarki, yine arada kazanan Bizans oluyor. Kesin bilmiyorum ama burada Bursaya yüklenenlerin cogunun ikinci takimida Istanbuldadir... Ayni olay bizim stadimizda yasansaydi pek farkli olmazdi. Nitekim bizim taraftarimizda futbolcusuna küfür etmez diyemeyiz, yasadikda bunu, en son örnek Veysel Sari, cocuga düpe düz küfredildi.

Ayrica dün hakem genelde cok hata yapmasada, en önemli pozisyonlarda hata yapip Bursayi katletti. Penalti penalti degil (Bidon26 kardesim ayni bizim TS pozisyonu desede aynisi degil, top acilmis kola carpmiyor, belinin izasindaki kol dirsegine geliyor), ayrica Burak Yilmaza cok önceden ikinci sari karti göstermeliydi. Yani lafin kisasi yine Bizans korundu. Bizde burada gülüyoruz. GÜLME KOMSUNA GELIR BASINA lafini unutmayalim. Bu aksamda bizim macimiz var. Herkes yendik finale kaldik gözüyle baksada sansimiz 40%. GS'in yenmesi bizim icin ne kadar iyi olsada, hakssiz bir sekilde gerceklesmesi bir o kadar kötü oldu. Bursaya yazik oldu.     

Hakem iki hata yaptı ve bursanın iki penaltısını vermedi.Ayrıca bursa gs'nin formasına yenilmiştir.Bence bursa güel oynadı hüzum olarak ama defans hataları bitirdi işi...
Diren ESES...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:09
Alacağız inşallahhhhhhh   
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:13
Final urfada falan diye söylentiler eğer böyle bir şey olacaksa yönetim itiraaz etmeli urfadaki gs liler doldurur ama bizim burda otobüsle 17 saat gider 17 saate döneriz.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:15
Çok şükür finaldeyiz Şimdi soru maç nerede oynanacak ve ne zaman olacak? Umarım İzmir olur.
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:17
Izmir olmalı en mantiklisi orasi
ES-ES
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:18
Yönetim Izmir için istek yapmalı hatta gs yönetimiyle konuşup yapsınlar onlarda kabul eder
ES-ES
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:24
urfa lafı geçiyor doğrumu bu bize çok uzak ne işi var finalin orda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2014 saat 22:25
Mümkünse ankara illaha uzak olacaksa İzmir.Yada İstanbula versinler daha iyi İstanbulu doldururuz ama Urfa falan olmaz inşallah.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır