eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 00:08
Alıntı yapılan sisal

[QUOTE=26_EsEs_65]Hastayım sizin şu her yenilgiden sonra Nuhiu, her kötü veya boş tribünden sonra Kızılcıklı naraları atmanıza.
Kızılcıklının o son döneminde ki tayfasına hırsız, hapçı diyen biz değil miydik ? Biz mi yağmalıyorduk yolda ki marketleri? Hepsini geçtim adımızı lekeleyen, kahpe diye anılmamızı sağlayan bunlar değilmiydi? Bende katılıyorum Neferin kötü olduğuna, lokomotif yükünü çekemediğine ama mantıklı yazın şuraya. İlla değişiklik olacaksa eski hatalara düşmeyip geriye dönmeden yeniden yapılanılır.[/QUOTEkimse demiyor burada 2009 yılındaki kızılcıklı diye insanların özledikleri daha geriler arkadaşım adam burada konuşmayıpta kime konuşacak kiminlee paylaşacak istedigini.. bende özlüyorum o satyuma ilk girdiim yıllardaki kapalı tribünü..

Güzel günlerdi ama yaşandı bitti kardeşim. O günlere dönme şansımız yok.
İlla bir fikir atılacaksa ortaya atıyorum problem tayfa var mesela, sticker olsun, el emeği pankartlar olsun, yanıcı veya patlayıcı maddeler olsun bu arkadaşlar tribünümüzde ki çoğu insanın haberinin bile olmadığı dünya tribünlerinde ki ultra kültürünü yansıtmaya çalışan, tribünlerimiz için emek sarf eden tek oluşum. Geçsinler kapalıya onlarla birlikte birşeyler yapmaya çabalayalım. Herkesin fikrine saygım var ama geriye dönmeye çalışmak bize birşey kazandırmaz.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 02:57
Nefer malesef bitmiş. Yazık
Belki Bir Gün!
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 08:41
Bizim taraftarın takıma küsmesi pek yaman olur bir küserse önüne servet yığsan bir daha geri kazanmam zor olur.
önce eses sonra eses
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 09:51
Ne hocanın ne topçuların bi tarafında mağlubiyet bizde böyle sessiz sakin durursak gidişat vahim.
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 10:03
Tepki ve protesto haktır.

Sözlü ve fiziksel saldırı suçtur.

Tahriği (ruhsuz ve kötü oyun örneğin) mazeret göstererek, suçu mazur görme ve gösterme eğiliminden toplum olarak vazgeçmeliyiz.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 11:33
Tepki verelim tabi ama desteği kesmeden
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 12:42
Kızılcıklının kötü huyları varmıydı vardı ama benim görüşüm şuanki Neferden 10 kat daha iyi tribün yapıyordu.Nefer tek grup olmayı beceremedi tribünün lokomotifi olamadı.Sadece maç günleri pankart asarak büyüyemez bir grup kendine çekmesi lazım münferitleri Kızılcıklı daha agresif yönleri olduğu için kemik kadrosu fazlaydı.

Ayrıca yeni stadyum olayı bir kaç kişiden duymuştum izleyip görücez.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 13:00
Yeni stadyumda kale arkalarının ikisinede tribün grubu lazım bunlardan birine Nefer geçer diğerine Altes ama yeterli olur mu bilmiyorum.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Kızılcıklı. Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kızılcıklı. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 13:53
Abi bir tribün grubu nasıl olur da oturur maçı izler, ben bunu hayatımda ilk defa Nefer'den görüyorum.
Nefer'in abileri falan iyi insanlar, tribün tamamen temizlendi ve artık kavga gürültü olmuyor. Herkes çok rahat, kimse kimseye salça değil, deplasmanda olay yok, eyvallah bunların hepsini bitirdiler ama Nefer, bu şehirdeki kapalı tribün cazibesini, tribün kültürünü de bitirdi.
Maalesef ben Nefer'den bu saatten sonra bir şey olacağını sanmıyorum, tamamen açık tribündeki tribün çocuklarının potansiyeline güveniyorum.
Umarım yeni stadda açığın göbeğindekiler, Altes, Nefer hepsi aynı kale arkasına geçer de en azından 2-3 bin 90 dk bağıracak bir kitle olur, ha set'e çıkacak adam olmadıktan sonra o da boş ya, neyse..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2014 saat 14:08
Alıntı yapılan Kızılcıklı.

Abi bir tribün grubu nasıl olur da oturur maçı izler, ben bunu hayatımda ilk defa Nefer'den görüyorum.
Nefer'in abileri falan iyi insanlar, tribün tamamen temizlendi ve artık kavga gürültü olmuyor. Herkes çok rahat, kimse kimseye salça değil, deplasmanda olay yok, eyvallah bunların hepsini bitirdiler ama Nefer, bu şehirdeki kapalı tribün cazibesini, tribün kültürünü de bitirdi.
Maalesef ben Nefer'den bu saatten sonra bir şey olacağını sanmıyorum, tamamen açık tribündeki tribün çocuklarının potansiyeline güveniyorum.
Umarım yeni stadda açığın göbeğindekiler, Altes, Nefer hepsi aynı kale arkasına geçer de en azından 2-3 bin 90 dk bağıracak bir kitle olur, ha set'e çıkacak adam olmadıktan sonra o da boş ya, neyse..

Kale arkasında bağıracak sağlam 5 bin kişi birde bando yu düşünürsek efsane tribün olur.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır