eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:03
  Birkaç ruhsuz yüzünden bütün takıma küfür edilmemeliydi. Sonuçta çoğu futbolcumuz önümüzdeki 4-5 yılın iskeletini oluşturacak ve belki de yıllarca birbirimizin yüzüne bakacağız. Şahsen verilen tepkiyi yanlış buldum.... 
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:06
Alıntı yapılan esesliyasin26

Birkaç ruhsuz yüzünden bütün takıma küfür edilmemeliydi. Sonuçta çoğu futbolcumuz önümüzdeki 4-5 yılın iskeletini oluşturacak ve belki de yıllarca birbirimizin yüzüne bakacağız. Şahsen verilen tepkiyi yanlış buldum.... 

Hakettiler alayı bunları
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:13

Haftalardır böyle rezil oynamaları hele stadın tıka basa dolduğu en önemli antalya maçında bile böyle oynamaları taraftara en büyük küfürdür.. bir kerede onlar yesin
ES-ES
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:15

aynen verilen tepki cok cok yanlıtı dediğimiz gibi tribün sahipsiz

daha dünkü bebeler kafalarına göre beste giriyo tribünde bunlara uyuyor

yok ki arkadaş dur dicek birisi

takım oynamaz protesto yaparsın alkışlarsın arkanı dönersin zaten takım alacağını alır. ama böyle küfürlü tezavruatlar hiç es es taraftarına yakışmadı.

bugün keske nefer girmeseydim dedim. bende cok kızdım takıma ama böyle küfür etmedim.

kızgınlığım takımdan taraftara gecti. bi dahada girmem veririm kombineyi başkasına.

sevdamız ayn ama çizgimiz çok çok farklı bundan sonra sizle değilim. kapalıda başarılar. gördüğüm kadarıyla bu mümkünde değil.
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:30
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan 26

Alın size açıkla aynı bilet fiyatı. Nerdesinşz hani. Gençler taraftarıyla nerdeyse sayınız aynıydı. Yazıklar olsun

Tribündeydik gelseydin yanımıza.Yeni stad yeni kızılcıklı he yav he.
görürsün yav he he yi o zaman bi kale arkası nefer bi kale arkası KIZILCIKLI olsun bakalım neresi dolacak tribünü mahvettiniz parmakla sayılıyorsunuz daha atar yapıyorsun gençler taraftarıyla aynısınız diyor adam sana sen ne diyorsun...
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
Yer: Eskişehir
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:32
Bu nefer bitmiş okeye dönüyor birde açık ile aynı olsun bilet fiyatları dediler oda oldu hala bomboş gençlerbirliği taraftarı daha çoktu neferden
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:45
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan 26

Alın size açıkla aynı bilet fiyatı. Nerdesinşz hani. Gençler taraftarıyla nerdeyse sayınız aynıydı. Yazıklar olsun

Tribündeydik gelseydin yanımıza.Yeni stad yeni kızılcıklı he yav he.

sorun kıılcıklı nefer değil tribün grubuysan o tribünü dolduracaksın. tüm stad boş olur tribün grubu dolar olay budur. nefer malesef 2 yıldır bitik durumda. en dandik semt takımlarında bile kemik 1500 kişilik grup oluyor. sen efsane eskişehirsporun tribün grubuysan tribününü gençler taraftarıyla aynı sayıda dolduruyorsan gerçekten yazık.

bu arada arkadaşlar şehir dışındaydım gene maçta yoktum tepkiler olmuş hocaya olmamıştır inşallah hocaya bir tepki oldu mu ?
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:47
Hastayım sizin şu her yenilgiden sonra Nuhiu, her kötü veya boş tribünden sonra Kızılcıklı naraları atmanıza.
Kızılcıklının o son döneminde ki tayfasına hırsız, hapçı diyen biz değil miydik ? Biz mi yağmalıyorduk yolda ki marketleri? Hepsini geçtim adımızı lekeleyen, kahpe diye anılmamızı sağlayan bunlar değilmiydi? Bende katılıyorum Neferin kötü olduğuna, lokomotif yükünü çekemediğine ama mantıklı yazın şuraya. İlla değişiklik olacaksa eski hatalara düşmeyip geriye dönmeden yeniden yapılanılır.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:55
[QUOTE=26_EsEs_65]Hastayım sizin şu her yenilgiden sonra Nuhiu, her kötü veya boş tribünden sonra Kızılcıklı naraları atmanıza.
Kızılcıklının o son döneminde ki tayfasına hırsız, hapçı diyen biz değil miydik ? Biz mi yağmalıyorduk yolda ki marketleri? Hepsini geçtim adımızı lekeleyen, kahpe diye anılmamızı sağlayan bunlar değilmiydi? Bende katılıyorum Neferin kötü olduğuna, lokomotif yükünü çekemediğine ama mantıklı yazın şuraya. İlla değişiklik olacaksa eski hatalara düşmeyip geriye dönmeden yeniden yapılanılır.[/QUOTE

kimse demiyor burada 2009 yılındaki kızılcıklı diye insanların özledikleri daha geriler arkadaşım adam burada konuşmayıpta kime konuşacak kiminlee paylaşacak istedigini.. bende özlüyorum o satyuma ilk girdiim yıllardaki kapalı tribünü..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2014 saat 23:59
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Hastayım sizin şu her yenilgiden sonra Nuhiu, her kötü veya boş tribünden sonra Kızılcıklı naraları atmanıza.
Kızılcıklının o son döneminde ki tayfasına hırsız, hapçı diyen biz değil miydik ? Biz mi yağmalıyorduk yolda ki marketleri? Hepsini geçtim adımızı lekeleyen, kahpe diye anılmamızı sağlayan bunlar değilmiydi? Bende katılıyorum Neferin kötü olduğuna, lokomotif yükünü çekemediğine ama mantıklı yazın şuraya. İlla değişiklik olacaksa eski hatalara düşmeyip geriye dönmeden yeniden yapılanılır.

##ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu #ÇareNuhiu
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır