eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 23:45
süper lig ptt liglerine baktığımız zaman maçlara ilginin en yoğun olduğu saatler pazar öğle maçlarıdır. hangi şehire gidersek gidelim türkiyede durum böyledir. keşke maçlarımız hep pazar öğlen maçları oynansa. hatırlarsanız bu yılın en iyi performansı pazar öğle maçı olan rize maçımızdır.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 02:02
 Şahsen ben dahil kimsede bağrma isteği yoktu. Antalya maçına bilenmeli herkes. O maçta bu staddaki en iyi tribünlerimizden birini yapmalıyız...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 10:48
Vallahi hava tam uyku havasıydı ben de uydum bu havaya.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 11:22
Birde LigTv yetkilileri Deplasman ve Nefer tribününün önüne mikrofon koymuş sanırım. Kapalıdan 1 kişi bağırsa sesi duyuluyordu televizyondan. Biraz garipsedim
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 12:04
Bi tutukluk var tribünlerimizde. Sadece bu maçta değil birçok maçta göründü.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
efees3526 Liste gör
Yazar

HALİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efees3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 12:17
elazığ maçı tribün olarak belki de sezonun en kötü tribünüydü bunda 6222 den aldığımız cezalar kırılma maçlarındaki şanssızlığımız bazen de beceriksizliğimiz vb. etkili. biz kupaya odaklandık ama ilk 4 ile de garantileyebiliriz gibi geliyor ve 4. için rakip olarak trabzon ve bursayı geçebiliriz.
ES ES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 22:48

ESKİŞEHİRSPOR GENÇLİĞİ.

Son dönemde görüyoruzki maçlara gelen ve çoğu öğrenci olan gençlerimizin sayısında bir azalma var.Özellikle çoğunluğunu 15-18 yaş grubunu oluşturan gençlerimiz bilet fiyatları yüzünden maçlara GELEMİYORLAR.Bu durum üzüntü vericidir.

Bunun en somut örneğide NEFER grubudur.Bu gençlerin eski tadları yokmuş gibi bir görüntüsü var.

Grupların dışında maçlara gelemeyen bir çok genç kardeşimiz var. İddaa bayilerinde cafelerde 3-5 Tl.ye maçları izlemek zorunda kalıyorlar.

Yönetimin sezon başında aldığı "Bilet fiyatlarını sabit tutma " uygulaması son derece doğrudur ancak bu uygulama gençlerimizi olumsuz etkilemiştir zira ailesinin eline bakan ve gününü bir tane çay veya simit parasıyla geçiren gençlerimiz bilet ücretlerini karşılayamamaktadır.

Bizler hepimiz o yaşlardan geçtik.Şahsen fakir bir ailenini çocuğu olarak Şirintepe'den stadyuma yürüdüğüm ve bilet param olmadığı veya yetmediği için giremeyip geri döndüğüm çok maç oldu.

Eskişehirsporu seven gençlerimizinde bizlerin yaşadığı zorlukları yaşamasına gönlüm razı değil.

Eskişehirspor'un geleceği kapıdan geri çevirdiğimiz bu gençlerdir.

Protokol tribünün dolup taşdığı, davetiyeli misafirlerin maçları ücretsiz izlediği bir ortamda maddi imkanları yetersiz olan gençlerimizin uygun fiyata maça girmeleri en doğal haklarıdır. Eskişehirspor onlarında kulübüdür.

Bir futbolcusuna 5-6 trilyon ödeyen Eskişehirsporumuz gençlerden gelecek olan 5-10 Tl.nin hesabını yapmamalıdır.Uygun bir bilet bedeli tespit edilmeldir.

Ayrıca ilköğretim seviyesindeki çocuklarımıza bir bölüm ayrılmalı her hafta bir kaç okulumuzun maçlara ücretsiz girmeleri sağlanmalıdır.

Yeni stadyumumuzda da en güzel yerin çocuklarımıza verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
kalender
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2014 saat 23:44
Neferi tebrik ediyorum güzel tribün yaptılar. Golden sonra inançları kırılsa da maçın genelinde gayet iyiydiler..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2014 saat 23:57
Özlediğimiz kapalı vardı bugün.İlk yarıyı sadece karşılıklı bestelerle bitirdik.karşılıklı besteler olmayınca tribünde söyleyebildiğimiz beste sayısı baya az bugün onu iyice anladım.Hareketli, fazla yormayan, herkesin katılabileceği besteler lazım bize.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2014 saat 23:57
Taraftar daha ne yapsın ya

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır