eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2014 saat 19:10
para verip forma, atkı v.s almıyoruz ----------- tirübünler neden kırmızı değil diye eleştiriyoruz.
istanbul takımları ile yapılan maçlar hariç stada uğramıyoruz ------------ tirübünleri niye dolduramıyoruz diye eleştiriyoruz.
online tv mizi beğenmiyoruz, şöyle olsun daha iyi böyle olsun daha iyi diyoruz ------------------- bir defa bile aylık 10 lira verip izlemiyoruz.
eskişehirspor dergisi neden düzenli çıkmıyor kim bunun sorumlusu diye artistlik yapıyoruz ---------------- bakkalın marketin önünden geçerken gözümüzün içine girecek kadar yakınımızda olmasına rağmen almıyoruz.
cüzdanımızda her bankanın kredikartı var bi eskişehirspora özel çıkarılan kredi kartı yok ve onu bile eleştiriyoruz.

sonra biz eskişehirliyiz oley diyip diğer takım taraftarlarına atarlanıyoruz.

bizans yöneticileri şu halimizi görse heryeri storelerle, mağazalarla doldurur ama allah verede bizi hala 10 - 15 sene önceki halimizle tanıyorlar.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2014 saat 19:34
o tribünü doldurmamız lazımdı. takım geçen hafta fenerbahçeyi yenmiş, özveriyle mücadele ediyor.hava şartları iyi, maçın sati uygun.

bunların hiçbiri olmasa bile doldurmamız lazım
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2014 saat 20:33
Alıntı yapılan dream26

Tribün liderleri neredeydi? İçerdeki maçlarda havanızdan yanınıza varılmıyor türk telekomda neden yoktunuz beyler???
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2014 saat 10:10
Sivas'la klişe futbol tabiriyle üst üste iki "kritik ve zorlu" maç yapılacak.

Sivas 27 puanla ligin kendi sahasında en fazla puan toplayan takımı; 26'şar puan toplayan FB ve GS'nin önündeler. Ancak deplasmanda 9 maçta 2 galibiyet ve 2 beraberlik almışlar, çoğu süper lig takımı gibi deplasmanda vasatlar.

Biz de kendi sahamızda 9 maçta 6 galibiyet ve 2 beraberlik almışız, bir tek BJK yenilgimiz var.

Taraftar geçen yıl Mehmet Güven, bu yıl da Kayacan'a yapıldığı gibi kendi futbolcusunu protesto ettiğinde değil, FB maçında açıkça görüldüğü gibi olumlu ve coşkulu tezahüratla takımı ateşlediğinde sonuca olumlu katkı yapıyor.

Bakalım bu sınavdan nasıl çıkılacak?
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2014 saat 10:37
Alıntı yapılan meliheses

o tribünü doldurmamız lazımdı. takım geçen hafta fenerbahçeyi yenmiş, özveriyle mücadele ediyor.hava şartları iyi, maçın sati uygun.

bunların hiçbiri olmasa bile doldurmamız lazım
Ağabey dolsa ne olacak? Ortada tribün lideri yok. Akhisar deplasmanında doluydu da ne oldu? Amigo olmadıktan sonra istersen tt arenayı sen doldur ne yazar? Maç başlarken ''3 lü'' girersin, pozisyon olunca ''Saldır Eskişehir'' dersin, gol olduğunda çılgınlar gibi ''GOOOOL'' diye bağırırsın yani. Ben bu bağlamda çare olarak ETB'nin tekrar kurulması gerektiğini düşünüyorum. Daha önce söylemiştim tekrar söylemek istiyorum; Tribün lideri farklıdır, Amigo farklıdır...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
efees3526 Liste gör
Yazar

HALİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efees3526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2014 saat 11:33
kendime ve taraftara özeleştiri adına arkadaş deplasmana giden adam oturmaz susmaz benim bildiğim ve anladığım budur ama maalesef arenada bakın inanın terlemedim, sesim kısılmadı.Yemin ediyorum bu halimden utandım. tribünü yönetecek bir tane bari arkadaş olsaydı. İçerdekilerin bir kısmı belli çift cinsiyetli çekilmişler kenara telefonla video derdinde müdahale etmesin bütün maçı çekecek gel dersin gelmezler.Bağır dersin bağırmazlar Çözüm mü tek çatı altında birleşelim diyecem ama bazı arkadaşlar klavyeden sallama icraat yap diyecekler.Canları sağolsun.
ES ES
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 23:19
Alem alkış tutsun bu taraftara.. Şu yeni stat yapılsın ülkenin en iyi 2-3 tribünden biri oluruz tartışmasız.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 23:45
Iste bu benim taraftarim....

Insan bu manzarayi her zaman görmek istiyor....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 23:50
Bir farklılık olarak 2 macta dünya ceza yemiş olarak İlk başta açığın ne fener ne..kartal tezarahutunu kesmesi guzeldı.Sımdı stad ta basta yapılan anonsu da her mac bır gelenek olarak yuhlamak yerıne alkıslarsak örnek oluruz.
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 23:50
Tribün bugün iyiydi fakat açıkta hala uyumsuzluklar devam ediyor bestelere aynı anda girilmiyor çok karışıklar oluyor.
Havanın güzel olması ve 5 lira olması trübünleri etkiledi tabi. Böyle olucaksa her maç 5 lira olsun ama ben sanmıyorum böyle olacağını her zaman olduğu gibi maç seçen taraftarların gelmesiyle doldu tribün. Hava soğuk olsaydı yarısı anca dolardı. Keşke her maç şöyle olsa tribünler ama nerde işte..
O açıkta herkesin hep bir ağızdan bağırdığında insanın tüyleri ürperiyor gerçekten her maç şöyle fullesek böyle bir tribün yapsak alamıyacağımız maç yok içerde.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır