eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 21:50
Bugün güzel olan şey tribünde bizanslı yoktu.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 21:56
Bi tribündergiye girdim de millet tribünlerimize bu hafta hayran kalmışlar. Emeği geçen bütün renktaşlara Allah razı olsun.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:07
Alıntı yapılan ceyhad

bu maçı kesinlikle taraftar aldırttı

Kesinlikle katılıyorum.
EsEs
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:20
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Maçı aldıran tezahurat Saldırr saldır eskişehirr. Yeni tezahuratlar ortaya çıkınca açık nasılda bağırıyor. İşte böyle şeyler lazım bize
o tezahüratı bundan sonra her maç tekrarlamalıyız abi.ben olsam bugün sahada topu yerdim tezahürat esnasında

2. yarıdaki bu tezahürat mükemmeldi, kaç dakika sürdü bilmiyorum, tüm taraftarlarımıza helel olsun, tribün olarak mükemmeldik bugün..Smile

Bu tezahürat hem basit hem katılım basit olduğu için çok yüksek oluyar.Bu süreyi dahada artırmalıyız
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:28
bugün taraftar iyiydi maçın içinde kaldı hep böyle olsak keşke takımda iyi oynuyor biz iyi olunca.
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:28
Abi bizim taraftara basit ve kısa şekilde tekrarlanacak besteler olacak. mesela açıkta 1965'te dışında diğer bestelere çok katılım olmuyor. çünkü uzun soluklu 1 kere söyleyip susuyor herkes. ve çok sıkıyor zaten çav bella çok söylenince bende bırakıyorum. Bizim taraftara saldır Eskişehir tarzı tezahüratlar lazım
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:35
tribün olarak mükemmeldik
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 22:38
taraftar saldır eskişehir bestesinde iyiydi ama meslek lisesinin olduğu taraftaki alt kısmı da kazansak daha iyi olacak o bölgelerde de millete sözünü dinletebilecek kimseye küfür etmeden güzel bir şekilde yönlendirecek birileri olsa o bölgede bağırsa yer yerinden  oynar yanlış anlaşılmasın bugün taraftar iyiydi ama daha iyisi olabilir
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 23:22
Bugün Taraftarida tebrik ediyorum, Koro halinde Takimi yanliz birakmadilar buda sonuca etki yapti.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2014 saat 23:28
Topa Erkan vurdu fakat golü taraftar attı. Açık o kadar istekliydi ki gol gelene kadar saldır Eskişehir çekebilecekti. Herkese teşekkürler.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır