eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:46
Alıntı yapılan nkÜnieses

10 liraya tribün dolmuyorsa kimse savunmasın. Bir paket sigara parası içenler için

bugün doluluk oranı iyiydi saate güne göre bence. bu yıl doluluk olarak rezaletiz tabi onu değiştirmez.

http://i.hizliresim.com/xGz372.jpg
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:54
artık saçma sapan bilet fiyatlarını tartışmayı bırakın.hele bu neferin bağırmalarına ne demeli bilmiyorum.ne beleşçi adammışsınız ya.sezon başı 220 tlye kombine alacaktınız ve her maç 10 liradan bile ucuza gelecekti.taksit imkanı da vardı.bitti.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:55
Rant olacaksa bırakın eskisi gibi olmasın, rant olacaksa bırakın 90dk kıçımızı yırtmayalım, gerekli yerlerde takımı destekleyip gerçekten Eskişehirspor için birşeyleri feda edebilecek az ya da çok gerçek Eskişehirspor'lular olalım o stadda, bana bu yeterli yoksa Bursa'yı tribünde ezmişiz ezememişiz çok da önemli değil zaten herkes Eskişehirspor taraftarının gücünü biliyor,bugün taraftar çok iyiydi bana göre uzun zamandır en katılımlı tribün yaptık maçın büyük bölümünde ama stad yapımız çok kötü ses dağılıyor üstelik bugün rüzgarında buna ciddi katkı yaptığını gördüm ben bilmiyorum başkasının dikkatini çekti mi ama etrafıma bakıyorum neredeyse tüm tribün bestelere katılmasına rağmen daha iyi ambiyans gördüm bu stadda ama bugün daha az dı bana öyle geldi ya da her neyse ben takımdan taraftardan memnunum daha iyisini de yaparız yeter ki iyi niyetli ve hep birlikte olalım...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 02:19
Bittik, dönüyoruz...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 02:27
Alıntı yapılan Dorylaion

Hala potansiyelimiz büyük ama hala büyük bir organizasyon boşluğumuz var.Stadımızın kötü oluşunun etkisi de çok büyük ama bu stadda biz neler yaptık neler.

Nefer'deki arkadaşlar bağırmışlardır doğrudur ama bugün gerçekten kötüydüler birkaç beste harici.Hele Bursa'nın araya girişlerinde Nefer'in sesinin kaybolup gitmesi bir hayli şaşırttı açıktakileri.

Bu işi Maviş mi yapar başkası mı bilemem ama açığı organize edecek sert değişimler gerekli...Altes'in yerinin değişimi, her bölüme bir amigo koyulması vs.... Altes, sette ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi tribün yapılacağını sanıyor hala herhalde, küçücük demir alan nasıl sığıyor o kadar kişi bilmiyorum, birkaç haftaya 150-200 kişi olur demirde herhalde.
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 03:05
Taraftarın ön planda oldugu bir takımda yönetimin de fedakarlık yaparak neferin bilet fiyatını ona göre ayarlanması lazımdı.Bu konuda hata aslında bizlerde sezon başı gundeme gelmelıydı bu konu artık bu sezon için iş işten geçti.Diğer sezona daha akıllı davranarak yönetimle baştan anlaşılma yapılmalı.Dolu bir kapalı açığı da ateşler süper ligde hiçbir takım tribünde bizi yenemez.Taraftar potansiyelimiz şükürler olsun çok yüksek sadece akıllı davranmak lazım.
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 03:22
Alıntı yapılan .mustiii1965

Taraftarın ön planda oldugu bir takımda yönetimin de fedakarlık yaparak neferin bilet fiyatını ona göre ayarlanması lazımdı.Bu konuda hata aslında bizlerde sezon başı gundeme gelmelıydı bu konu artık bu sezon için iş işten geçti.Diğer sezona daha akıllı davranarak yönetimle baştan anlaşılma yapılmalı.Dolu bir kapalı açığı da ateşler süper ligde hiçbir takım tribünde bizi yenemez.Taraftar potansiyelimiz şükürler olsun çok yüksek sadece akıllı davranmak lazım.

Sezon başı o ayrıcalık yapıldı hatırlıyorsan..Açıkla aynı, 220 lira ve 10 taksitti yanlış hatırlamıyorsam kombineler.Sonuç ? Ayda 2 paket daha az sigara içip, almaya yanaşmadı arkadaşlar.Belki de işlerin eskisi gibi yürüyeceğinden emin oldukları için öyle düşündüler, orasını bilemem.
Ayrıcalık yapılcaksa bu saatten sonra direk beleş bilet sistemine geri dönsün yönetim, şu saatten sonra benim açımdan hiçbir farkı olmaz çünkü.

Neyse ya karışmayayım diyorum, yine duramıyorum.Takım falan etkilenir neme lazım.
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 05:52
Alıntı yapılan rosenrot

Alıntı yapılan .mustiii1965

Sezon başı o ayrıcalık yapıldı hatırlıyorsan..Açıkla aynı, 220 lira ve 10 taksitti yanlış hatırlamıyorsam kombineler.Sonuç ? Ayda 2 paket daha az sigara içip, almaya yanaşmadı arkadaşlar.Belki de işlerin eskisi gibi yürüyeceğinden emin oldukları için öyle düşündüler, orasını bilemem.Ayrıcalık yapılcaksa bu saatten sonra direk beleş bilet sistemine geri dönsün yönetim, şu saatten sonra benim açımdan hiçbir farkı olmaz çünkü.Neyse ya karışmayayım diyorum, yine duramıyorum.Takım falan etkilenir neme lazım.

Bence ayrıcalık değil olması gerekendi zaten o.Sigara konusunda katılıyorum sigarayı azaltıp alınabılırdı kombıne.Ama almadılar kombine kültürü yok alışmışız bedava bilete.Ben açık tribününden olmama rağmen nefere diğer sezon fiyatlarda ayrıcalık sağlanmasını destekliyorum.
Misal bursa kapalı kale arkası kombineler 150den maraton 250den(net hatırlamıyorum)satıldı.Ads'de şimşekler gurubunun fiyatı açığa göre ayrıcalıklı.Yoksa sadece mazimizle övünüp dururuz falan filan...
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 08:27
Bu galibiyet Bursa yollarında acı çektirilen taraftarlarımıza armağan olsun.
önce eses sonra eses
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 08:42
Taraftar olarak çok kötüyüz gerçekten.Hemde bursa maçında.Eskiden biz bursa maçında stadı yıkardık.Son 2 yılda gerçekten büyük düşüş var taraftarımızda.Acilen TOPARLANMALIYIZ !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır