eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 23:48
Mustafa Akgören'e taraftarlarımızı toplaması yönünde çağrı yapmalıyız.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 23:50
Açık tribünümüz ülkeninin en potansiyelli topluluklarından onu söyliyim önce. Nefer de iyi falan değil maç içinde 2-3 kere bağırmayan d.... girmesin kapalıya çektik, boşuna böyle bağırmıyoruz. 2 sene öncesine kadar yıkıyorduk kapalıyı. Bugün bilet fiyatları da uygundu üstelik.
Kötü tribün yapılan maçların sebebi ortada amigo yok tribünde. Murat abiyi getir çıkar sete kapalı seviye atlar. Bir diğer sorunumuz da beste onun dışında en ufak bir eksiğimiz yok.
Yukarı
turkey26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı turkey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 23:56
Beles bilet bitti taraftar bitti bence iyi oldu bu takimi menfaat icin seven cokmus gecen sene bilet alcagimiz giselerde ellerinde deste deste bilet olanlar nerdeeee sizler esesi para icin sevmisiniz ceplerinde 10 tl cikacak diye korkuyolar alismis birkere belese
,ççç,
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 23:57
Hala potansiyelimiz büyük ama hala büyük bir organizasyon boşluğumuz var.Stadımızın kötü oluşunun etkisi de çok büyük ama bu stadda biz neler yaptık neler.

Nefer'deki arkadaşlar bağırmışlardır doğrudur ama bugün gerçekten kötüydüler birkaç beste harici.Hele Bursa'nın araya girişlerinde Nefer'in sesinin kaybolup gitmesi bir hayli şaşırttı açıktakileri.

Bu işi Maviş mi yapar başkası mı bilemem ama açığı organize edecek sert değişimler gerekli...Altes'in yerinin değişimi, her bölüme bir amigo koyulması vs.... Altes, sette ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi tribün yapılacağını sanıyor hala herhalde, küçücük demir alan nasıl sığıyor o kadar kişi bilmiyorum, birkaç haftaya 150-200 kişi olur demirde herhalde.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:21
Alıntı yapılan rosenrot

Es Es gol gol yapılırken, Bursa taraftarının Neferin sesini bastırması(bastırmayı bırak Neferin sesini bile duymadık) tribünde düşeceğimiz son noktadır artık. Tribünün lokomotif grubundan, deplasman tribününün yarısı kadar ses çıkmıyor..Nefer böyle olduğu müddetçe herhangi bir Anadolu Takımı tribününden farkımız olmaz.Açık Türkiye'nin en potansiyelli taraftarına sahip ama organizasyon zayıf.O potansiyeli organize edecek bir grup da malesef yok şu an tribünlerimizde.
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
batistuta26 Liste gör
Yazar

Baturay
  Alıntı batistuta26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:24
Yeni yazma fırsatım oldu birkaç kelam edicem,

Malesef bunu bugünkü maçta içim acıya acıya gördüm ki Bursa bizden tribün olarak üstün.. Maç boyunca karşılıklı 2-3 kere tezahurat olmuştur onun dışında açık kendi havasındaydı nefer kendi. Şunu belirtmeden geçemicem bu maç 65liler deydim, Nefer daha maçın 12. dakikasında Fener biletleri için protestoya girdi ve maç içinde 3-5 kere 3 er dakikadan nerden baksan 10 dakika bilet fiyatları için bağırdılar, tepki çok normal bana göre de Nefere 100 TL pahalı ancak bunun yeri ve zamanı burası mı ? Takımın bu kadar desteğe ihtiyaç duyduğu anda böyle bir beste girilmesi ne kadar doğru ?. Bu yine bir yere kadar kabul edilebilir fakat, Nefer bir ara Sosyete ayağa diye beste girdi biz de ön önden kalkanlardan olarak bir de diğerlerini kaldırdık fakat girdikleri beste : "Biletsiz girenler parmak kaldırsın". Rakip 10 kişi kalmış Bursa insanlık dışı bir futbolla oynarken söylediklerinizden ne anlam çıkarmalıydık ?? Uzun lafın kısası bu iş böyle gitmez, benim Ayder'inden Kızılcıklı'sına Altes'inden Nefer'ine Eskişehirspor'a 1 gram dahil destek olmuş emeği geçmiş tüm gruplara saygım sonsuzdur lakin Nefer'in bugün yaptıkları kabul edilemez. Zaten sıkıntılı günler geçiriyorken taraftar ve takım olarak Antipatik hareketlerden kaçınalım.
** ODTÜ ESES **
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:27
kutu içine aldığım bölgeler maçın genelinde bestelere eşlik eden yerler ama tribünümüzün üstü açık olduğu için burada bağıran 3-4 bin kişilik grubun sesi kapalıdaki 500-1000 kişiye eş değer oluyor sahaya etki edemiyoruz yani.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:38
Nefer ile Eses gol gol yaparken bursa tribünleri nasıl girdi öyle bursa gol gol diye resmen neferi susturdular yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum yok nefer türkiyenin en iyi taraftar grubuymuş hadi ordan be açık tribün olmasa valla bir hiçiz istediğiniz kadar kızın bana bu böyle ne zaman nefer iyi tribün yapar kapalıyı çoşturur o zaman belki ama şu halimizle zor görünüyor içim acıyor yeminle bu durumda
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:39
10 liraya tribün dolmuyorsa kimse savunmasın. Bir paket sigara parası içenler için
ES-ES
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 00:42
Alıntı yapılan OtaBocaJuniors

Nefer ile Eses gol gol yaparken bursa tribünleri nasıl girdi öyle bursa gol gol diye resmen neferi susturdular yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum yok nefer türkiyenin en iyi taraftar grubuymuş hadi ordan be açık tribün olmasa valla bir hiçiz istediğiniz kadar kızın bana bu böyle ne zaman nefer iyi tribün yapar kapalıyı çoşturur o zaman belki ama şu halimizle zor görünüyor içim acıyor yeminle bu durumda

Aynen bursa taraftarının sesi geldi tvye. Burda yönetimde de suç yapcagi bişey yok pancarci zamanında böyleydi ama kapalı stadın en iyi ambiyansli yeri deplasman tribünü olurmu ya. Adamlar azda olsa ses iyi çıkıyor
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır