eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESbursa Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı ESbursa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:23
Alıntı yapılan rosenrot

Es Es gol gol yapılırken, Bursa taraftarının Neferin sesini bastırması(bastırmayı bırak Neferin sesini bile duymadık) tribünde düşeceğimiz son noktadır artık. Tribünün lokomotif grubundan, deplasman tribününün yarısı kadar ses çıkmıyor..Nefer böyle olduğu müddetçe herhangi bir Anadolu Takımı tribününden farkımız olmaz.Açık Türkiye'nin en potansiyelli taraftarına sahip ama organizasyon zayıf.O potansiyeli organize edecek bir grup da malesef yok şu an tribünlerimizde.

Sonuna kadar katılıyorum. Artık aynaya dönüp bakmamız lazım. Milletin ne dediği ne yaptığı umrumda değil, biz ne yapıyoruz. Efsane ayderden, Şaşalı kızılcıklıdan geldiğimiz noktaya bak...

vee ne kadar üzücü bir olaydır ki, koskoca şehir bir tane lider çıkaramıyor.
Mudanya Merkez EsEs'li Herkes
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:26
Arka arkaya 2 kez bursaya kaybediyorsun ve çarşamba saat 5 olmasına rağmen stadı hemen hemen dolduruyorsun...
Nefer trübününü özellikle takip ettim tam 60 dk elinden geldiğince destek verdi çocuklar..Ben neferin sesini duymadım diyenler maçı uzaydanmı seyretti..
Ben açık trübünde seyrettim maçı ve bukadar olumsuzluğa rağmen yinede takımına sahip çıkan bir taraftar profili gördüm..
Bugün bursayı yenmek taraftarıda çok mutlu etti..
Fener maçında herşey dahada güzel olacak...
Bursaya edilen küfürlere gelince (((bursanın bize ettiklerine ne demeli ?? allah razı olsunmu demeli ?? )
Eskişehirspor taraftarı bursayı hem sahada hep trübünde yenmeyi bildi..
Bir taraftar olarak herkeze teşekkürederim..
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:30
Bu arada bugün bursa 10 kişi kalmasaydı eğer , inanmış takımımız bursanın içinden geçerdi..
Fakat bursa 10 kişi kalınca kuyruğuna basılmış ( İT ) gibi kendi sahasına pıştı kaldı..
Bu yüzden biz taraftarlarda fazla gol göremediğimizden biraz randımansız davranmış olabiliriz..Ama taraftar yinede iyiydi..
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:31
Alıntı yapılan ESErSin

Nefer trübününü özellikle takip ettim tam 60 dk elinden geldiğince destek verdi çocuklar..Ben neferin sesini duymadım diyenler maçı uzaydanmı seyretti..

Tam açık tribünün ortasında seyrettim. Hem Nefer'in hem Bursalıların sesini pek duymadım.
Her zaman her yerde
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:35
Nefer bagırmıyor diyorsunuz ama protestoyu maşallah çok iyi duymuşsunuz abeciler sizi boşa kolpa yapmayın 70 dk full bagırdık sonra sustuk tüm stad 10 dakika falan sonra yine bagırdık.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:38
Ben protestoyuda duymadım Neyi protesto ettiniz ?
Her zaman her yerde
Yukarı
nahre26 Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 21:49
Üzülerek söylüyorum nefer bitik ve mavis erkanla olmuyo cok iyi niyetli Biri ama artik olmuyor
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 22:44
taraftarın bu duruma gelmesindeki sebepler nelerdir sizce? ah o kızılcıklı zamanları.. yenilsek bile adalardan duyulan delicesine es es besteleri.. omuz omuza vermiş kapalıya sığmayan yağmur çamur demeden takımın peşinden gitmiş taraftar ve liderleri şimdi nerelerdeler? ne oldu da birden bire küsüp gittiler tribünlere? tümay abiler deli kubilaylar nerelerde neden gelmezler artık maçlara ve Es Es i sahipsiz bırakırlar anlamak mümkün değil. su açık tribünde bir düşünsenize deli kubilayın olduğunu yıkılır o stad yıkılır. biz tribünleri kızılcıklıyla sevdik stadın önünden geçerken delicesine omuz omuza bağıran abilerimizi görüp stada girdik seve seve. açık tribünden her maç kızılcıklıyı izlemek acaba bende bir gün onların arasına katılabilir miyim diye hayal kurarak kostuk stada.maçtan 1 saat önce stad doluluğundan dolayı kapıların kapanması.. şimdiyse acaba doldurabilir miyiz endişesi.. alt liglerde olmamıza rağmen antibizans... şimdiyse gese futbol okulu bizans atkılarını satılması formalıların gezmesi.. git gide benliğimizi kaybediyoruz. davulcu ismailler daimi özdemirler tümay abiler deli kubilaylar.. özledi bu tribünler onları hemde çok. efsane geri dönmeli.böyle küslük olur mu? sevdaya küsülür mü? hiç mi içiniz acımıyor tribünleri bu halde görürken? top bursa siz bizim dengimiz olamazsınız derken? eskiden koşa koşa tribünleri izlemek o atmosferi yaşamak için koşa koşa giderdik stada şimdi galip gelsek bile sevinemiyorum. tribünlerimiz malesef her gecen gün eriyor.. EFSANE UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK!!
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 22:49
Bittik yazacağımıza nasıl kalkarız çözüm üretsek daha faydalı olmazmı
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 23:41
sanaldan olacak iş değil tüm Eskişehirspor taraftarlarının toplanma vakti gelmiş.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır