eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 445446447448449 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2014 saat 23:06
Edit...
Hadi yukarı fazla aşağılarda kalmış konu..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 00:09
Alıntı yapılan EsBoraEs

Edit...
Hadi yukarı fazla aşağılarda kalmış konu..

Eskiden hep yukarılar da olurdu birgün inşallah hiç kaybetmeyiz
ES-ES
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 00:11
antibizansa odaklanalım renkdaşlarım. ben kendi namıma elimden geleni yapıyorum. örnek mi? mesela eskişehirspor taraftar paketini aldım çocuklarıma sadecece es esin maçlarını seyrettiriyorum, istanbulun hayvan simgeli üç takımının haberi çıkınca kanal değiştiriyorum, sarı post-itin üzerine lacivert veya kırmızı kalemle yazı yazmıyorum, üç bizansa da sponsor olan bisküvi firmasının ürünlerini asla almıyorum, bunların dergilerinin satıldığı marketlerde dergileri kimsenin görmeyeceği raf aralarına atıyorum, marş bile yazdım daha n'apiim ağalar. ama taraftarın bu başlığa kayıtsız kalması, şehri her yanında bu üç iğrenç takımın atkılarının satıldığını görmek beni üzüyor beyler. anadolunun son kalesi de içten fethedilmeye başlamış sanki. biraz hassasiyet beyler.   
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 00:27
Alıntı yapılan kagankayra

antibizansa odaklanalım renkdaşlarım. ben kendi namıma elimden geleni yapıyorum. örnek mi? mesela eskişehirspor taraftar paketini aldım çocuklarıma sadecece es esin maçlarını seyrettiriyorum, istanbulun hayvan simgeli üç takımının haberi çıkınca kanal değiştiriyorum, sarı post-itin üzerine lacivert veya kırmızı kalemle yazı yazmıyorum, üç bizansa da sponsor olan bisküvi firmasının ürünlerini asla almıyorum, bunların dergilerinin satıldığı marketlerde dergileri kimsenin görmeyeceği raf aralarına atıyorum, marş bile yazdım daha n'apiim ağalar. ama taraftarın bu başlığa kayıtsız kalması, şehri her yanında bu üç iğrenç takımın atkılarının satıldığını görmek beni üzüyor beyler. anadolunun son kalesi de içten fethedilmeye başlamış sanki. biraz hassasiyet beyler.   
Senin gibi duyarlı ve bu konuda tutumlu olan abilerimiz olduğunu bilmek gerçekten çok güzel. İyi ki varsınız!
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 00:31
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan SoLdat

Behçet ALBAYRAK ‏@Behcet26 11 dk.
Sonunda Bu da Oldu... Galatasaray'ın Futbol Okulu'nun Porsuk Spor salonunda adeta reklam yapmasına izin verdiler

[IMG]https://pbs.twimg.com/media/Be_8NpRCMAAwJzj.jpg:large[/IMG]

kimsenin umurunda değil ki, orda burda açıyorlar
burda forumdan kapatmak isteyen var,
şu rezaleti bursa maçı öncesi son verelim kaç ay oldu kimseden çıt çıkmıyor, sonra anti bizans diye 7 yaşındaki çocuğun formasını çıkartmaya çalışıyoruz önce kaynakları kurtulmalıyız yoksa sivri sinek avlamak kolay!!!
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 11:21
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan kagankayra

Senin gibi duyarlı ve bu konuda tutumlu olan abilerimiz olduğunu bilmek gerçekten çok güzel. İyi ki varsınız!

tebrikler abi , bizde elimizden geldiğince senin yaptıklarının benzerlerini yapıyoruz ,inşallah şu cincon okulu için yakın zamanda bi tepki konulur...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
sadeceses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı sadeceses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 12:44
Alıntı yapılan ProblemES?

Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan SoLdat

Behçet ALBAYRAK ‏@Behcet26 11 dk.
Sonunda Bu da Oldu... Galatasaray'ın Futbol Okulu'nun Porsuk Spor salonunda adeta reklam yapmasına izin verdiler

kimsenin umurunda değil ki, orda burda açıyorlar
burda forumdan kapatmak isteyen var,
şu rezaleti bursa maçı öncesi son verelim kaç ay oldu kimseden çıt çıkmıyor, sonra anti bizans diye 7 yaşındaki çocuğun formasını çıkartmaya çalışıyoruz önce kaynakları kurtulmalıyız yoksa sivri sinek avlamak kolay!!!

Artık şu PİSLİĞE bir son verelim.
Sinirden öleceğim yoksa
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2014 saat 14:54
Merkezdeki her bilboardda fenercell reklamı vermiş serefsizler. Bunlar suyunu cikartmaya başladı iyice.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 14:28
Az önce twitter da isoloji , paylaştığı fotoğraf pes dedirtti eskişehir de bilboardda fener gol gol gol diye Avea reklamı ..ölmüşüz haberimiz yok
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 14:30
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 445446447448449 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır