eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 17.Hafta Torku Konyaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 20:50
Hadi bu maçı atlattıkta ikinci yarı zaten fikstür zordu üstüne birde kupa maçları. 2-3 gün arayla üst üste 3 bursa maçı ikisi deplesman. ama benim bu futbolla bu gruptan da çıkmaya hiç umudum yok ne yazık ki :( gençliğimi bitirdin be ES-ES'im yenilince bambaşka bir insan oluyorum ben tüm haftam rezil olcak şimdi bu skorun üstüne :(
ES-ES
Yukarı
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 20:59
oynanan oyun vasattı ama yapcak bişeyimiz yok yinede peşindeyiz esesin içimizde eses aşkı bambaşka
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 21:18
Konya maçından özel kareler için http:///haberdetay/392-iste-konya-macindan-kareler.html
Yukarı
kamer26 Liste gör
Yazar

semi
Yer: edirne
  Alıntı kamer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 21:20
iki kelam etmeden duramıcam... Maçın gerçek sonucu kesinlikle bu deildir kimseyi yanıltmasın. şöyle anlatıyım, dk:71 Maç 1-1 (aynı sivas maçı) tam geriden gelip skoru yakalamışın bıraz kontrolü eline alıp tempoyu düşürcen neden? Çünkü 3 puan için 1 gol kalmış ve maçın bitimine daha 17 var.(bu arada 1 puan cepte) HOOOOOOOOp akaminkonun bı ayağı kayıyo hatalar,hatalar... gol. Tekrar yenik durumdayız. Moraller yerlebir puan için 1, puanlar için 2 gol vede kalmış 15... Yüklen babam babam yüklen arkayı aç aç babam babam aç ve sonuç malumunuz...
Diyorumki bence burda yapılcak şey 1 puanın da puan olduğu ve galibiyete 1 yakınlık... Böyle kabettiğimiz 3 için yüklenip 1 den olduğumuz o kadar çok maç varki. Buna müdahale edicek tabiki teknik ekip.
Diğer bir açıdan bakarsak ben özgürü solbek te beğendim. (Bu takımda maalesef serolun yeri yok.)Bide bu konyadaki djalma neymiş arkadaş keşke dedim bizde olsa kamaranın yerine 10 numara olur.
Son olarak hafta içi gündemden düşmeyen tarık konusu erkan konusu Veysel akamınko konusu derken futbolcular üzerindeki formanın rengını ve kutsallığını unutmuşlardı???
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 21:22
Yahu su forumdaki bazi arkadaslar da ne kadar acayip. Bir maci kazandik mi aksaminda kendimizi sampiyon ilan ediyoruz, kaybettik mi de biz kume duseriz diyoruz. Su andaki kadromuz bu ligin en iyi 5. ya da 6. en iyi kadrosu. Hedefleri belirlerken bunu goz onunde bulundururarak belirlersek bu anlik heyecanlardan da bi nevi kurtulmus oluruz. En gercekci hedef en kotu ihtimalle 5. olup Avrupa'ya gidebilmek. Bu kadro ile ve bu mali yapiyla ilk 3 sira zaten neredeyse hayal. Su an itibari ile 6. siradayiz, yani neredeyse ilk yari bitiminde beklenen hedefi tutturmusuz, ben ilk yariyi bitirdigimiz yerden memnunum.

Ayrica ligimizde oyle cok buyuk guc farklari da kalmadi artik. Istanbul takimlari bile gol attiklarinda kendi sahalarinda dahi olsa geriye yaslaniyorlar, zaman geciriyorlar. Boyle olunca bizim gibi ust-orta takimlarin arada puan kaybetmesi oldukca dogal. Deplasmanda oynuyoruz, rakip son siralarda da olsa her maci kazanacak degiliz.

Oyun konusuna gelince de gercekten anlamadigim bir bicimde ozellikle evimizdeki Karabuk macindan beri cok kotu oynuyoruz, Kayseri Erciyes ve Gaziantep maclarinda sansimizin yardimiyla 3 puan aldik. Takim nedense Skibbe doneminden beri cok duragan oynamaya basladi. Araya kosu yapan, capraz kosup defansi yoran bir oyuncumuz yok. Herkes top ayagina gelince oynuyor sadece.

Ara transfer doneminde Gekas gibi aralara kacan bir forvet alinmali, Tarik kadro disi birakilmali, Veysel de onu isteyen Besiktas'a gonderilmeli. Ayrica Erkan da isteyen takimlardan birine satilmali, daha da satamayiz ve gercekten cok kotu oynamaya basladi Erkan. Veysel ve Tarik'in yerine biri kesinlikle Turk olacak sekilde sag ve sol bek alinmali, veyahut mevcut oyunculardan bek bolgelerine devsirme oyuncular olusturulmali.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
kamer26 Liste gör
Yazar

semi
Yer: edirne
  Alıntı kamer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 21:23
Bu arada topa teknık ve yerden vurmayı bilmeyen n diayeye nıye penaltı attırılır anlamış deilim. Bence bizim penaltıcımız atsada kaçırsada Diego dur... Saygılar
Yukarı
zehir26 Liste gör
Yazar

oguz uysak
Yer: Burkina Faso
  Alıntı zehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 21:49
İyi gün dostları yine esip gürlüyorlar.Ne hoca kalmış ne oyuncu ne başkan herkes yollanmış.Takım düşmüş kupa gitmiş.Herkesin morali bozuk,herkes kırgın ama bir mağlubiyetle bu kadar da asmak kesmek olmuyor yakışmıyor bize.Konyaspor güzel bir oyunla haketti kazandı bu kadar.Tebrik edip geçmek düşer hepimize.Nasıl iyi bir oyunla kazanmak sonrası için bir şeyleri garantilemiyorsa kötü oyunla kaybetmekte sonrasının kötü olacağını göstermez.Bu kadar asıp kesmeye birbirimizi kırmaya gerek yok.İyi gün dostları da amma çok muş bu arada görmek iyi oldu..Maç için taraftar dışında söylenecek pek bir şey yok.Şahsen kızdığım tek olay şu:Serol örneği üzerinden tüm oyuncularımız için söylüyorum.Beğenirsiniz beğenmezsiniz hiç farketmez benim için tek kriter oyuncunun mücadelesi.Bu yüzden Serolu onu bunu filan günah keçisi yapmaya gerek yok.Yeteneksiz olabilir hata da yapıyor olabilir ama ben iyi niyetinden şüphe duymuyorum ve mücadelesini elinden geldiği kadar yapıyor bence.Yani yetenekli olup oynamayan, koşmayan veya yetenekli olup oynayan koşan sonra aklı karışıp bizi yarı yolda bırakan karaktersizlerden çok daha adamdır gözümde.Varsın beceriksiz olsun ama kafası sahada olsun mücadelesini kapasitesi dahilinde sonuna kadar yapsın taraftar olarak tek isteğim bu oyuncularımızdan.Sadece Tarık değil sahada da kalmak istemeyen tahminimizden fazla oyuncu var gibi, istemeyeni de tutmak olmaz yolları açık olsun teşekkür edip yolları ayırmak gerekir.Nasıl ben dünyanın en iyi taraftarı olmadığım halde elimden geleni yapmaya çalışıyorsam sahada da o bilinçte istekli oyuncu isterim.Uzun oldu biraz ama sonuç olarak başta karakter sahibi olacak hiçbir şey bilmiyorsa mücadele edecek oyuncu , yeteneği filan sonra gelir benim için.
Good day to be alive sir...
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 22:21
Yazık çok yazık evlerine daha yeni giren taraftarına yazık yenileceksen yenil ama böyle oynama! bana kalırsa maçın kırılma anı Akaminko'nun yaptığı hataydı.maç 1-1 olmuş takım 2. yarı iyi oynuyordu o dkya kadar taraftar zaten harikaydı ama orda koptu maç sağlık olsun ESES'im ne diyelim elden ne gelir.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 22:21
yine bir dönüm maçından puan alamadık. üstelik farklı maglup olduk ama perşembe nin gelişi çarşamba dan belliydi. Erciyes ve Kayseri maçlarında da rakibe birçok pozisyon vermiş Boffin sayesinde puanlar almıştık.Bugün 4 gol yedigimiz maçta ,gol atamayan Gekas bile takım olarak girdigimiz poziyonlardan daha fazla pozisyona girdi.Futbolcularımız sahadaydı ama belli ki kafaları başka yerde. 6 tane sarı kart gördük çünkü fizik olarak rakibe yetişemedik , sinirlerimize de hakim olamadık.Birde anlayamadıgım Tarık kadro dışı da Veysel neden sahada.Sözleşmesini uzatmak için Tarık ta imza atmadı Veysel de.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
Yer: eskişehir
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 22:24
o değilde konyadan 4 yemek yakışmadı be eses im
SADECE -- TEK -- BÜYÜK -- ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır