eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 17.Hafta Torku Konyaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 55>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zehir26 Liste gör
Yazar

oguz uysak
Yer: Burkina Faso
Online Durum: Offline
  Alıntı zehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 16:59
Alıntı yapılan efsane26es

Alıntı yapılan es-es77

tek maçla takımı asmamak lazım.son haftalarda form düşüklüğü vardı ama bu gün çok kötüydük.bence bu durumumuzun sebebi tarık başta olmak üzere ,veyseldir.takımın konsantrasyonunu bozdular.son kez'de tarığa sesleniyorum bu takıma faydadan çok zarar getirmiştir bi uzasında nereye giderse gitsin.yeterki ESKİŞEHİRİ TERKETSİN.

tek mac degıl hocam kac mac oldu takım sansa kazandı buralara geldı. lig baslarında ıyıydı dıyecegım orda da oynadıgımız takımlar bellı. bu sezon bence eskısehır ıcın bıtmıstır sıralamada 5 ile 10 arasında bıtırırız. takımın ıyı oynadıgı maclar 6-7 ı bulmaz ve 17 hafta mac oynuyorsun... ertugrul hoca devre arasında gereklı onlemlerı alacak bızde gorecegız.

ligin başlarında oynadığımız belli olan takımlar hangileridir?ilk 8 haftalık fikstüre bir daha bakın bence
Good day to be alive sir...
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:03
Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan esesliahmet26

ya abicim ben eses yenildiği zaman aşırı sinirli ve gergin oluyorum sevdiğim insanların kalbini kırıyorum. Var mı ben gibi olan yoksa bu bana özgü bir hastalık mı...

ben şu anda terör estiriyorum..

Sırf topçulara kızgınlıgımdan kız arkadaşımla az önce saçma bi nedenden dolayı kavga ettim. Ulan Eses yemin ediyorum ömrümü yiceksin böyle gidişle. Benim ölüm nedenim sen olacak.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:04
Alıntı yapılan Leke

Alıntı yapılan gürkan

ya abicim ben eses yenildiği zaman aşırı sinirli ve gergin oluyorum sevdiğim insanların kalbini kırıyorum. Var mı ben gibi olan yoksa bu bana özgü bir hastalık mı...

Sırf topçulara kızgınlıgımdan kız arkadaşımla az önce saçma bi nedenden dolayı kavga ettim. Ulan Eses yemin ediyorum ömrümü yiceksin böyle gidişle. Benim ölüm nedenim sen olacaksın.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:05
Alıntı yapılan Leke

Alıntı yapılan gürkan

Sırf topçulara kızgınlıgımdan kız arkadaşımla az önce saçma bi nedenden dolayı kavga ettim. Ulan Eses yemin ediyorum ömrümü yiceksin böyle gidişle. Benim ölüm nedenim sen olacak.

4. golü yiyince yanımdaki eziktaşlı arkadaş suratıma bakarak kahkaha attı. az daha öldürüyordum. ağıma geleni saydım sıvadım. halen sinirim tepemde
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
mocol26 Liste gör
Yazar

Aziz KILIÇ
Yer: Dominican Republic
  Alıntı mocol26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:06
Ben direk uyudum
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!
Yukarı
koki26 Liste gör
Yazar

Volkan Göndiken
  Alıntı koki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:10
rezillikten başka birşey değil.Ertuğrul hoca ve takımdaki bütün futbolcular suçlu bu sonuçtan.Avrupa falanda olmaz bu sene hiç ümit etmeyin.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:11
Şu bir gerçek ki feriştahı (yöneticisinden,futbolcusuna,siyasisine,belediyesine ve hatta tesislerde çalışanına kadar)gelse bizim kadar sevemez bu Armayı...
Bu maçda şu iyiydi,bu iyiydi diye ayırmayacağım.Hepsi tatil,transfer moduna girmiş,sanki Konyada da yok bu durumlar...
Konya yı tebrik ediyorum iyi futbollarından dolayı belkide sezonun en iyi futbolunu oynadı adamlar,belkide bizimkilerin miskinlikleri onların oyununu güzelleştirdi ama helal olsun adamlara yarı sezonda boyunca yemediğimizin nerdeyse yarısını 90 dakikaya sığdırdılar...
Bu taraftarın Pazarını rezil etmeye kimsenin hakkı yoktur :((
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:14
Bunlar tamamen bizans oyunu bakın tam 6 tane futbolcumuza transfer teklifi var az yolunda gitmeye başlayan takımların geleceğini böyle ayak oyunları ile kesiyorlar bu mağlubiyeti buna bağlıyorum ....
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:14
Alıntı yapılan 26_26_26

Şu bir gerçek ki feriştahı (yöneticisinden,futbolcusuna,siyasisine,belediyesine ve hatta tesislerde çalışanına kadar)gelse bizim kadar sevemez bu Armayı...
Bu maçda şu iyiydi,bu iyiydi diye ayırmayacağım.Hepsi tatil,transfer moduna girmiş,sanki Konyada da yok bu durumlar...
Konya yı tebrik ediyorum iyi futbollarından dolayı belkide sezonun en iyi futbolunu oynadı adamlar,belkide bizimkilerin miskinlikleri onların oyununu güzelleştirdi ama helal olsun adamlara yarı sezonda boyunca yemediğimizi yarısını 90 dakikaya sığdırdılar...
Bu taraftarın Pazarını rezil etmeye kimsenin hakkı yoktur :((

hocam boffin'in emeklerinin ne sucu var? bunlar nasıl bakacak boffin'in yuzune?

ben 100 tane top cıkartayım, sen 101. yi engelleyeme ohhh.

ben bu kalecinin yerinde olsam en yuksek parayı isterim kadorada; bu ne lan topunuz su herifin yaptıgı katkıyı yapamıosunuz be.

Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
aydinb Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
Yer: ESES
  Alıntı aydinb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:14
Gekas tam bir forvet.Gol atmasada bizim defansı çok karıştırdı.Aralarada kaçınca adam kendi pozisyonunu kendisi yaratıyor.Ama bizim oyuncular habire defansı karsısına alıp çalım atma derdinde.Necati son 3-4 haftadır iyiydi bu maçta iyiyidi bence.Bienvenunun ofsayt diye durduğu pozisyona diyecek laf yok hakem oynatıyo bizim oyuncu duruyo.İlginç.
26 ESES 222
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 55>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır